Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    renovace alu kol vč změny barvy

    Nic nového, jen se opičíš ... zrovna na ploše máme dva tyto kusy s extrémně výkonným motorem 1.4 92 kW (nejvýkonnější trojková Fabie )
  2. MilanF1

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Design výfuku se povedl.
  3. MilanF1

    Škoda Superb II 3.6 VR6

    Gratulace, žes nakonec vybral a zdá se dobře. Jeden Sup ti utekl, ale myslím, že sis to vynahradil tímto, mladším a s nižším nájezdem. Mně osobně se mi lépe sedí v těchto látkových sedačkách, v kůži jsem nemohl najít správnou polohu. Barva hnědá Magnetic je fajn. Alespon to není tuctově černé.
  4. MilanF1

    renovace alu kol vč změny barvy

    Takhle vyniknou brzdice. V reálu ta barva vypadá jinak. Fotky hodně klamou. Je to tato barva ... můžete posoudit co dělají různé úhly.
  5. MilanF1

    Péžo 306 break 2.0 hdi

    Hezká práce ... Bohužel já mám od podzimu nové přední brzdy. Ale měl bych zájem o zadni kotouče. Desky mám. Dneska jsem dával letní a kotouče mají hloubkovou korozi... to je na vyhazov z STK. Jenom nechápu co děláte s tou vanou ... u mě se olej měnil více než 20x a zavit se nikdy neřešil... při cca 5. Výměně dávám nový šroub a podložku.
  6. MilanF1

    Chvilková ztráta výkonu

    @Petrol007Po tobě je radost číst ... 307 z roku 97 určitě ne. A rád bych točil 12 000 ot. a měl přitom víkon Ale nevím, co řešit ... pokud se ti to projevuje podobně jako u mě, nebo dokonce svévolně zhasne motor (odpojí se přívod paliva), tak ho prostě vyměň. Tohle je u HDi spotřební zboží. Nachází se na vysototlakem čerpadle, připevněný dvěma šrouby.
  7. MilanF1

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Dneska menší projížďka se spotřebou 15 litrů. I se zapnutým ESP lze lehce rozhodit zadek
  8. MilanF1

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    @MJSytic tvoji teorii mi dneska potvrdil i náš mechanik. Je to nejpravděpodobnější. Bohužel na misku se lehce nedostaneme, abychom si na něj zvrchu sáhli. Objednám se ke koncesionari, ať to vyřeší.
  9. MilanF1

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Nahrál jsem ten zvuk, jakmile jsem přijel domů. Bohužel to moc slyšet není. Vrzani, trhavy pohyb... když jsem sahnul na kost stabu, cítil jsem to na ruce, ale může se to přenášet. Budu muset zaukolovat chytrejsi hlavy.
  10. MilanF1

    je to radar?

    Ale máš pravdu. Jen ať se měří v obcích, na místech, kde to má smysl. A jak vidím dle seznamu, už se měří na objíždce Lysé nad Labem, hned na dvou místech. Jen se divím, že neměří tu nově umístěnou 30.
  11. MilanF1

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Za 450 je nyní na sbazaru černé GTi, muzes koupit, ale má jenom 250 koní.
  12. MilanF1

    Praha 9. Je tu někdo?

    @Marcel505 by to mohl zkouknout i odbornym okem.
  13. MilanF1

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Takže nevyřešené... stále to vrza... Ale díky tomu jsem vypozoroval, že to dělá jen po zahrati... studené to nedělá. Na podvozku nic zjevně špatného není, takže to zatím nebudu řešit. Zesilim radio a je po problému.
  14. MilanF1

    tempomat/spotřeba

    Limiter používám. U GTi se 50 v obci blbě hlídá.
  15. MilanF1

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Vím, jak se dělá PDI na 50 autech za den ve dvou lidech. To víš, že to na novém autě štve ... 306tce leccos odpustim... měl šlo hlavně o to, aby to nebylo něco na podvozku, co by mělo vliv na funkci. Vadný díl se může objevit kdekoliv.
  16. MilanF1

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Problém zdá se vyřešen. Na podvozku jsme s mechanikem nic nenašli ... ale pak jsem si bouchnul do plastového krytu motoru a byl povolený jeden šroubek. Dotáhnul jsem dva závity. Tak jsem prošel další šroubky a všechny fakt jen zlehka utažené ... tak jsem je trochu přitáhl, aby se vibracemi nepovolovaly. Při odjezdu z dílny jsem zvuky neslyšel. Takže to byla ptákovina ...
  17. MilanF1

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Díky za recenzi ... a to jsem tě vozil jenom rovně... tohle auto funguje hlavně v zatáčkách.
  18. Ty blaho, to je místa v motorovém prostoru, to u HDi neznám. Vypousteci šroub to nebude, to je moc vysoko ... že by na odvzdusneni? Pokud je tam opravdu zavit, dát tam těsnění. Ja mam ale původní chladič Valeo Made in Poland. ale mám divné auto, zadni náprava taky vydržela 400 tkm.
  19. MilanF1

    Oprava promáčklého prahu v Praze

    Znackovy servis nemusi měnit práh... záleží jak to vypadá. Ale i tahání SPOTem se to ohřívá, ale ne tolik jako pri svařování. Ideální by bylo vymačkani zevnitř... Ale to zase musí být nějaký otvor, kudy se tam karosar dostane nástrojem... někdy se ten otvor musí vyrobit :-( K té antikorozni ochraně... z vnější strany se to ošetří, ale na vnitřek se není jak dostat... bohužel, takže bude reznout zevnitř.
  20. MilanF1

    106 sport projekt na VÍC LÉT :D

    Ty prahy jsou krásný... To jsou v háji i vnitřní vyztuhy, ne? Ty zadni podbehy jsou klasika ... Ale když je tak hodně, co přední, třeba okolo hrdla nadobky na ostrikovace?
  21. Ještě že mám na autě 19" a nemusím vymyslet nic většího.
  22. Už bydlím jinde ... nemusím koukat na souseda, jak stojí na vyvýšeném prahu, v pyžamu s kartáčkem v puse a kouká přes plot.
  23. To mě štval soused pražák, co přijel na víkend. V pátek dorazil a v 21:30 začas sekat zahradu benzinovou sekačkou ... tak jsem se mu odvděčil ... druhý den v 6:00 jsem vytáhl motorovou pilu.
  24. MilanF1

    Auto na stavbu?

    A ještě pro 1.8.
  25. MilanF1

    Auto na stavbu?

    Ale samozřejmě HDi pod kapotou na půl tuny v kufru by bylo vhodné. Já už takovou váhu vezl.
×
×
  • Vytvořit...