Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    Rozměry pneu 406

    Přesně jak píše oddie, v tabulce je jasné, že to "alternativní" rozměr, tedy obvod velmi podobný. Jakou jinou alternativu k 195/65 R15 bys dal? Pokud zvětším šíři pneumatiky na 205, musím snížit i profil (který je procentní vyjádření šířky), aby se zachoval obvod.
    • 59
  2. MilanF1

    Rozměry pneu 406

    Nevím, proč to nejde, když obvod kola je stejný. Jest-li problém nebude s hmotností, proto tam Peugeot chce mít širší pneu a nejspíše i větší hmotnostní index. Pokud vím, Scratch taky může dát jen tento rozměr a snad loni to tu řešil, že by raději koupil 195/65 R15, protože je podstatně levnější.
    • 59
  3. Taky tam kupuji impregnaci na stany, za ty prachy fakt super. Před sezonou opět nestříkám střechu. Ač je pravdou, že letos jsem déšť nepotkal na cestách, loni to bylo horší - dokonce kroupy.
  4. Pájo, kolik je s ECO převodovkou? oddie: vím, že 307 je větší a těžší, ale rozdíl více než litr bych nečekal.
  5. MilanF1

    Printova 106 SPORT

    Opticky Sportka je o hezčích náraznících a lemech + samozřejmě sedačky. Hlavně v nich byl motor 1.4, ale objevuje se tam i 1.1. Model Sport byl jenom u nového modelu, starý model nic takového nenabízel.
  6. MilanF1

    Printova 106 SPORT

    Pěkná sportka. Co to má za emblémy na dveřích?
  7. MilanF1

    Lidl-stikeez

    Takové věci mě vůbec neberou, ale při posledním nákupu v neděli se nám snažili vnutit plné hrsti asi těchto blbostí. Hned jsem to odmítal, jiní si toho brali desítky. Docela mě to pobavilo.
    • 47
  8. MilanF1

    Už máte přezuto na zimu

    Agrafik: Abys měl tuto cenu, musíš být člen klubu.
  9. MilanF1

    zimni pneu 206cc

    Když máš na opici, musíš mít i na banány ... Já ti rozumím, ale přesto bych tam dal, co tam patří. Praktické zkušenosti s 206 nemám, ale na 306 jsem zkoušel 205/55 R16 a nešlo to, drhnul jsem. To samé by určitě dělaly gumy 195/65 R15. Proto nemohou jít ani na 206.
    • 11
  10. MilanF1

    zimni pneu 206cc

    Vyzkoušený je rozměr 195/55 R15. Pokud máš 15" v TP, pak bys tam měl mít i tento rozměr. Pak bude vše legální.
    • 11
  11. MilanF1

    zimni pneu 206cc

    Ano, ale neotočíš kolem, tedy otočíš, ale bude to drhnout. Tam patří o 10% nižší profil, tohle už je moc.
    • 11
  12. MilanF1

    Už máte přezuto na zimu

    Přesun, vlákno založeno.
  13. Dej VIN, koukneme se, co máš jako origo rozměr z fabriky. Pokud tam náhodou budou právě 14", neměl by být problém, aby ti potvrzení napsal autorizák. Jinak bohužel Peugeot to neudělá. A typový list jedině na jiná kola a pak s tím na TK za technikem typu "K" a věřit, že to projde s jiným diskem.
    • 6
  14. A to je řeč o jakém HDi? RHR, jak se ptá tazatel, to určitě není.
    • 18
  15. MilanF1

    Tvrdé silentbloky nabídka!

    Nejsou přední silenty dva vedle sebe? Pokud silenty vydrží opravdu hodně, uvažoval bych o tom.
    • 19
  16. Já tedy tento motor mám v 306, která je o poznání lehčí a snad jsem se nikdy nad 6 nedostal. Já jezdím do pěti, viz podpis. Dokážu jet i za 4,5, ale to se musím snažit. Vaše čísla nad 6 mě docela děsí.
  17. MilanF1

    Už máte přezuto na zimu

    Já ještě přezouvat nebudu, v práci o víkendu už ano, auto jednoho horala. Jinak přezutí ve velkém (firmy) očekávám v druhé polovině října - už jsou objednávky.
  18. Záleží taky na způsobu výpočtu. Pug pod určitou rychlost prostě počítá 10 litrů. Takže pokud skáčeš po městě, ta spotřeba se bude lišit. Kdežto škodovky ukazují spotřebu (nebo alespon nějaké - zdá se reálné - údaje) při jakékoliv rychlosti. Poté budou údaje přesnější.
    • 6
  19. Ještě že ten motor mám v 306 Ale nehraje rozdíl i typ vstřikování? Já mám vsugerováno, že Siemens papá více.
  20. MilanF1

    Škoda 130 RS

    pardon, jak říkám, tyhle auta vůbec neznám ale autak je to zajimavý ... u mě do garáže může jen pug. Mít přebytečné kilo, uvažoval bych o tomhle (pokud je ten stav, jak se zdá z té fotky). http://auto.bazos.cz/inzerat/52614158/PEUGEOT-106-RALLY-72kW.php
    • 22
  21. Co tam naflákat OSB?
    • 63
  22. MilanF1

    Škoda 130 RS

    Vůbec nevím, ale dal za něj 60. Je to motor přímo do RH. Dle jeho slov bylo několik motorů vyrobeno, ale měly se zlikvidovat, jenže někdo je ze škodovky ukradl.
    • 22
  23. MilanF1

    Škoda 130 RS

    Jeho berou Rapidy. Má doma několik aut, včetně rapida v cabriu a taky garde v cabriu. O tomhle autáku dlouho sní a pomalu se ho snaží dát dohromady. Nyní sehnal i motor, který sám o sobě unikátní.
    • 22
  24. MilanF1

    Škoda 130 RS

    Ano, rád by postavil repliku. Prý snad byly vyrobeny jenom dva kusy.
    • 22
  25. MilanF1

    Škoda 130 RS

    Tak kolega byl pro motor včera, je to 130 RH.
    • 22
×
×
  • Vytvořit...