Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    klima pri popojizdeni ?

    Tak tohle nevím, ale teoreticky musí klima více makat a odebírá tedy více, spotřeba by tedy měla stoupnout. Ale podle mě nic dramatického.
    • 32
  2. MilanF1

    klima pri popojizdeni ?

    Pokud chladí méně, tak tam asi bude menší tlak chladiva. Podle mě, pokud ti účinek klimy stačí, neřešil bych to. Mně chladivo nedávno uniklo (1/4 roku po naplnění), ale nevím, kde ... jen nevím, jaké je nejlevnější řešení při hledání místa úniku (pak se rozhodne, zda to má smysl opravovat, nebo ne)
    • 32
  3. MilanF1

    Že by ložisko?

    Pamatuju, jak jsme utahovali matky na Avii, velkou golu a na ní metrovou trubku a hezky si na ní stoupnout (sundavání stejným stylem, jenom opačným směrem) když to zaprdělo, bylo dobře utaženo. Po koupi novější to nebylo potřeba, matky měly podložky. Jinak já auto dotahuju jenom tím klíčem, co k němu je a rukou. [upravil dne 9/6/10 MilanF1]
    • 13
  4. MilanF1

    Co je to za auto? (po x - té)

    To byla rychlost , jenom tohle je Dino 246, je v tom šestihrnec 2,4 litru. Ta tvoje 206 má \"jen\" dvoulitr. Tohle autíčko bych chtěl mít jednou v garáži, až na to, že cena se pohybuje okolo 3 milionů
  5. MilanF1

    Co je to za auto? (po x - té)

    Tak něco jednoduchýho ;-)
  6. MilanF1

    Co je to za auto? (po x - té)

    Díky za nápovědu, alespon vím, že to auto hledat nemám ....
  7. MilanF1

    Co je to za auto? (po x - té)

    Daytona to nebude, podívej se, jaké má blinkry. Ty linky mi na Ferrari nepasují, jsou moc hranaté.
  8. MilanF1

    Jubilejní příspěvek :-))

    Tedka Vám dlouho neodpoví, protože se chce koukat na to kulaté číslo u svého profilu
    • 12
  9. MilanF1

    Jak staré pneu kupovat

    Já jsem na jaře koupil letní Kleber (185/65 R14) s polovičním vzorkem za 800 Kč, staré 4 roky. A nic jim není, auto mi dle mého soudu sedí dobře. Když k tomu přičtu ještě disky za 1200 Kč, tak mám velice levně obuté auto (obouváno u známého). Mně gumy s 4 a 5 mm vydrží na dvě, tři sezony, takže plná spokojenost. Na to moje jezdění nevím, zda by mělo smysl kupovat nový za 5000 Kč. Na P309 jsme udělali dobrý kup před nějakýma šesti lety, vzali jsme nové Pirelly P3000 Energy (165/70 R13) a nyní mají půlku vzorku a bylo na nich najeto tak 40 000 km. Předtím byl byly Barumky Brilant a ty nevydrželi ani 20 000 km a tolik to na nich nesedělo.
    • 26
  10. Proč tak draho, měl ji zajet do nějakýho bazaru, tak ať je to pár let starý, ale vyjde tě to max. na pár stovek. Hlavně, když to potřebuješ vlastně jen jednou.
    • 14
  11. MilanF1

    Klesající otáčky

    Ještě napiš o jaký motor se jedná, pak jistě poradíme více.
    • 6
  12. MilanF1

    Jiný pedály...Jak?? Co??

    Já je dostal od kámoše, co si koupil jiný auto a nějak mu nesedly. No měl je málo přitažený, tak se mu hýbaly. Pokud navrtáš původní, tak po demontáži tam budeš mít díru ... ale to už je tvoje věc - pokud to vůbec budeš někdy nemontovat.
    • 17
  13. MilanF1

    Skripanie v motore HDI

    Pokud je to od klíňáku, tak to mohou být kladky, ale i řemenice - klasická závada u prvních HDI, mně se úplně utrhla z tlumiče torzních kmitů, motor měl najeto 235tkm. EDIT: koblih byl rychlejší ... [upravil dne 4/6/10 MilanF1]
  14. MilanF1

    Originální prahy - montáž

    Já mám taky prasklý práh, ale nic hrozného, ale ne jako ty. U Autokelly stojí práh 2 900 Kč, ale bude určitě základní černý barvě - připraven pro lak. Možná by se spíš vyplatilo projít vrakáče.
    • 10
  15. MilanF1

    Jiný pedály...Jak?? Co??

    Já jsem měl jedny \"tuning\" pedály. Žádné vrtání tam nebylo, ze spodu tam byly čtyřy \"pacičky\", kterými jsi \"obejmul\" pedál. Ze spodu se to ohlo k pedálu v těch čtyřech bodech a pedál byl nasazen. Ale musím říct, že to byla pěkná pakárna to tam dávat (provrat tam dvě díry a dát dva šroubky by bylo rychlejší). Největší problém je dostatečně zamáčknout ty packy k pedálu, jinak se to na tom hejbe a to je fakt k ničemu:bojim Měl jsem to na P309 a hodily se v zimě, když jsem měl boty od sněhu, neklouzala mi tolik bota.
    • 17
  16. MilanF1

    306 Black Widow /// prodáno =(

    Tohle že je černej filtr? Škoda, že jsem při výměně nevyfotil ten můj na HDI. Ten měl barvu jak grimova 306, možná ještě černější . Předchozí majitel asi neměl potřebu ho měnit, dle mého laického odhadu odjezdil tak 120 tkm, možná víc To byste nevěřili, jak to auto začalo tahat od spoda
  17. MilanF1

    PC = grafická karta +Full Hd monitor

    Já jsem si před rokem koupil BenQ 21,5\", vyšel mě na necelý 4 000 Kč. Chtěl jsem, aby to mělo HDMI (pro připojení na STB) + Full HD a tenhle byl nejlevnější. Já jsem s tím spokojen, při snížení podsvícení na 1/3 (to mi bohatě stačí) to žere do 30W, navíc k tomu mám PC, co žere 40W . I televize má větší odběr Vadné pixely nemám, zobrazuje to slušně, na grafický blbosti to není, hlavně, když mi to jede na integrovanou grafiku (ostatně PC s Atomem mít jinou nemůže (jenom do PCI)).
    • 34
  18. frenky64253: já jsem uložení neměnil, je tam 10 let. Ale asi to vypadá, že to se známým, co má stahováky, rozeberu, zkouknu a to, co bude v háji, hned koupím a namontujeme. Preventivně se mi sadu SKF kupovat nechce.
  19. Já měl mít do 26 studentý účet u poštovní spořitelny, ale od dubna nic takového nemají a změnili mi to asi na normální účet. Platby za transakce jsou nejspíše stejné, ale úroky mi zkrouhli. Z 1,1% na 0,05%. Mě to tolik neštve, ale ty úroky mi pokrývaly poplatky, nyní tomu tak není. Jen musím dodat, že mě upozorňovali, že se bude měnit typ účtu.
    • 27
  20. ozzy56: Já na HDI mám jen 185/65 R14, možná záleží, zda první majitel nechtěl hliníky v 15\", pak tam ten rozměr může být. Já mám jen 14\", takže zůstanu u plechů
    • 26
  21. Neměl jsem to rozebrané a když to rozeberu a bude to v háji, tak to musím udělat, těžko tam zpátky dám vysypané kuličky Kroucení pružiny jsem nezaznamenal, žádné pukání při otáčení. Kulák tam byl měněn, stabilizační tyčka je ok(divil jsem se, že je z plastu). Kdyby u kelly měli jenom sadu na jednu stranu, tak vyměním je tu, proč dělat i tu druhou, když je OK? U tlumičů nebo pružin je jasné, že se mění oboje. Nebo co jiného by mělo vydávát kovové zvuky při průjezdu přes nerovnost?
  22. Já řeším problém, zda mě zlobí uložení nebo ne. Dneska jsem zkoumal, zda se kroutí pružiny. Kolega točil volantem a já jsem čučel na pružiny a ty se volně točily po celý rejd tam i zpět. Za jízdy, když přejedu nerovnost tak z pravé strany se ozývají rány kov na kov, když jsem to měl zvednutý, tak jsem tam nic nenašel. Napadá mě, že může být v háji horní uložení a ložisko může být OK (když bych to měl venku, tak tam dám i to ložisko), je to možný? Řada z vás tu píše, že měli v háji ložisko a uložení jako nové Poradí mi někdo, abych nekupoval sadu uložení SKF zbytečně, jinak P306 má za sebou 241tkm.
  23. MilanF1

    306 Black Widow /// prodáno =(

    Tak ať se ti ten introš povede a nepřežeň to ;-) Já zůstávám u originálu
  24. MilanF1

    Zadní stěrač

    Napiš ještě na jakém autě, někdo to už možná dělal.
    • 13
  25. Napsal jsem to blbě, ano nejvíc dluh naskočil za Kalouska, ale hlavně díky špatnému odhadu GDP (on ho nedělal, má na to poradce). Neříkejte, že Sobotka by to odhadl lépe ...
×
×
  • Vytvořit...