Já řeším problém, zda mě zlobí uložení nebo ne. Dneska jsem zkoumal, zda se kroutí pružiny. Kolega točil volantem a já jsem čučel na pružiny a ty se volně točily po celý rejd tam i zpět. Za jízdy, když přejedu nerovnost tak z pravé strany se ozývají rány kov na kov, když jsem to měl zvednutý, tak jsem tam nic nenašel. Napadá mě, že může být v háji horní uložení a ložisko může být OK (když bych to měl venku, tak tam dám i to ložisko), je to možný? Řada z vás tu píše, že měli v háji ložisko a uložení jako nové
Poradí mi někdo, abych nekupoval sadu uložení SKF zbytečně, jinak P306 má za sebou 241tkm.