Gratulace, žes nakonec vybral a zdá se dobře. Jeden Sup ti utekl, ale myslím, že sis to vynahradil tímto, mladším a s nižším nájezdem.
Mně osobně se mi lépe sedí v těchto látkových sedačkách, v kůži jsem nemohl najít správnou polohu.
Barva hnědá Magnetic je fajn. Alespon to není tuctově černé.