Maximálně dva bezesné noci
Ne, vážně, já z toho vědu nedělám, mně by to vadit nemělo. Když se mi nechce spát, tak neusnu a s pilou to nemá nic společného.
Pokud pojedeš víceméně na stejné otáčky, tak s usnutím nebudu mít problém, protože si mozek na ten randál zvykne a usne.
Věřím, že unaven budu, ale určitě ne z popíjení procentního pití, jelikož toto se mě netýká