Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    Peugeot 406 coupe 2,2HDI silver

    Pěkné, opravdu pěkné ... taky bych si něco takové přál ... zvláště s naftou pod kapotou.
  2. MilanF1

    Zastřihovač vousů

    Já mám na vlasy taky \"fildu\" a rovnou si s ním upravím i délku vousů, které zůstavají nedotčeny při holení.
  3. Záleží čím myslí moc dlouho ... u mě běží tak 10 sekund ... řekl bych, že to odpovídá délce svícení kontrolky motoru. Vycházím ze zimního startování, kde ve velkých mrazech mi kontrolka žhavení zhasla až po vypnutí čerpadla. ale zajímá mě, kde bude chyba ...
  4. MilanF1

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    Sakra pěkná kára :super
  5. Nemají náhodou 206ky při 14\" ET okolo 34? Pak by ET15 mohlo být opravdu málo. Nějaký 206kář určitě poradí, alespon znát, kolik ET je originál při plechu.
  6. Maximálně dva bezesné noci Ne, vážně, já z toho vědu nedělám, mně by to vadit nemělo. Když se mi nechce spát, tak neusnu a s pilou to nemá nic společného. Pokud pojedeš víceméně na stejné otáčky, tak s usnutím nebudu mít problém, protože si mozek na ten randál zvykne a usne. Věřím, že unaven budu, ale určitě ne z popíjení procentního pití, jelikož toto se mě netýká
  7. Tak si se Stibtem hodte mincí, s kterým autem pojedete
  8. Zdá se, že stejnou koncovku mám já Výfuk bych měl mít ještě originál http://www.peugeot-club.com/forum/files.php?pid=1113390&aid=58879
  9. Nevidím nic, co by značilo limitovanou edici Taky se mi nelíbí \"koberečky\". Když už, tak pravej hliník, na míru a napevno
  10. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Já jsem Radkovu poznámku pochopil tak, že jsi měl skrz disk dát dva šrouby, pak na to podložku. Čímž by jsi měl kolo a podložku u sebe, pak to dá celé na auto a přišroubovat ...
  11. MilanF1

    spojkové lanko 306

    myslí asi samoštel ... takže bude mít obyčejný lanko ... to by ale snad mohlo jít štelovat ručně
  12. MilanF1

    min. tloušťka kotoučů?

    On se ptá na tloušťku, kterou změří dejme tomu šuplérou. Jinak sjeté mají být max ten 1 mm z každé strany.
    • 8
  13. MilanF1

    Váha vzduchu

    Určitě. Motor nemá informace nebo špatné o průtoku vzduchu. Poté to nepojede tak, jak má a spotřeba taky nebude optimalizována. Prostě ji vyměň. Pokud seženeš použitou funkční, vyjde to samozřejmě levněji.
    • 9
  14. MilanF1

    Váha vzduchu

    Straki: Jarry: Strakimu věř, když už ne někomu jinému, tak strakimu určitě
    • 9
  15. MilanF1

    Váha vzduchu

    Z fota se zdá, že je jeden ulomenej Ted nevím, ale já tam mám tuším dva - váha Siemens. Já mluvím o motoru RHY, tedy 66kW. Nevím, jaký máš ty.
    • 9
  16. MilanF1

    Alu 17 na Break 306

    Koblih: někdo to třeba neřeší. Spíše bylo dobré mu poradit, zda je tam dá a zda se s tím dá jezdit. Policajty ať si řeší sám Podle mě šíře 205 s kombinací motoru 1,4 a provedením Break neudělá z auta svižný povoz. Profil 40 bude o dost tvrdší než stávající 65 při 185. Podvozek z tebe mít radost nebude. Pokud to máš jen na ukazování, možná bys tam nacpal i 18\" a profilem 25 Edit: na auto ten rozměr je použitelný , jenom opravdu nevím, co to ET15 [upravil dne 16/4/11 18:55 MilanF1]
  17. MilanF1

    Alu 17 na Break 306

    17ky na 306ku? To už je docela síla, řekl bych ... myslím, že na klubu to někdo má , asi těžko s motorem 1,4, to bude ohromná lemra Rozměr OK, tedy vzhledem k obvodu, ET 15 nedokážu posoudit, ale 10 by bylo lepší Za mě nedoporučuji, určitě by to bylo tvrdé a navíc na tak slabý motor ....
  18. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Vypadá to dobře. K těm zástěrkám, já je tam taky měl, ale sundali jsme je - ani už nevím kvůli čemu. Nicméně šrouby na nich jsou zarezlé a chybí mi nějaké úchyty, tak jsem je tam zpátky nedával ... a ani nebudu
  19. Řekl bych, že tohle ty kozy děljaí jako obranný reflex před nějakým napadením nebo před nějakým podnětem, kterého se leknou, tak si \"lehnoua dělaj mrtvý\". To mě taky napadlo, ale nějak o tom nevím, že by to dělali ... ač jsem z vesnice . Nicméně bavil jsem se dobře a tom to přeci je
  20. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Stibto je stříkal 2x. Neprve do černé, poté na stříbrno (to už nechal guma na alu). Nevím, jaké barvy použil, protože já se v tom vůbec nevyznám
  21. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Ještě že mám plechy Ač tedy poklice po deseti letech pořádně umýt nejdou ... nejsem detailista, neřeším
  22. MilanF1

    Ako rozobrat pravú poloos

    :mad: Pak chápu, že \"diesel\" nic neřekne
  23. MilanF1

    Oleje Total

    Ano, kvalita se blbě posuzuje, ale Totalu věřím James: ty máš obyč diesel, tam snad je dáno 10tkm ztížené podmínky nebo 15tkm běžné, takže bych to raději neměnil na 20. Pokud se pletu, tak se omlouvám. U filtrů je to na tobě, já volím střední cestu (cenově)
  24. MilanF1

    Ako rozobrat pravú poloos

    Má tam 205 diesel, čímž dost zúžil výběr motorizace
×
×
  • Vytvořit...