Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    DOD 2015

    To, že pracuji se škodovkama neznamená, že si je oblíbím. Mé srdce patří a vždy bude patřit Peugeotu.
    • 7
  2. MilanF1

    Co jste dnes udelali...

    Aha, ty myslíš ty šrouby ... měl jsem doma krabičku texů s plechovou a gumovou podložkou.. Tak proč je nepoužít. Nepohledové části nebo na okrajích jsou přichycené samozřeznými šroubky do sádrokartonu.
  3. MilanF1

    Co jste dnes udelali...

    Máme tam ekoternit: http://www.ekoternit.cz/ Je to plastová krytina ... já bych spíše řekl guma. Po bližším ohledání mi to přijde jako rozemleté bužírky od kabelů, z 95% je to černé, ale především na řezu jsou vidět jiné barvy a také zbytky mědi. Ale to není závada, svému účelu to poslouží a zahradní domek to možná přežije.
  4. MilanF1

    Co jste dnes udelali...

    štufle? Co to je, aneb co tím myslíš?
  5. MilanF1

    Co jste dnes udelali...

    Dneska jsem dával střešní krytinu na zahradní domek. Dokonce jsem z ní udělal i "hřebenáče" a nemusím shánět plechy.
  6. MilanF1

    DOD 2015

    Raději ne, očekával jsem mraky lidí. Ono stačilo, že bylo docela dost lidu před týdnem v Kolíně ... ale to byl určitě jenom čajíček oproti škodovce ...
    • 7
  7. To mě nedošlo, že používají "větší" pneumatiky. Pak je to jasné. Sešeň převodovku z RHY, těch se všude bude válet hodně za dobré peníze. Tu z 2.2 HDi tam půjde dát, ale nebude to jen tak, čistě kus za kus to nebude. Ano, ta ECO převodovka mi nedá spát, ale jezdím nyní za cca 4,5 l/100 km, takže to moc neřeším, ale ne že by mě to nelákalo.
  8. Nepasuje. Ale z 2.2 HDi ano. pajo, jak to myslíš, že má těžší stálý převod? Já myslel, že všechny převodovky na 66 kW HDi byly stejné, tedy krom té z 206 ECO. Ale ta je téměř k nesehnání.
  9. Kolín 29. - 30. 5. 2015 parkoviště u hobby marketu OBI leták Plzeň 5. - 6. 6. 2015 parkoviště u hypermarketu Globus leták Havířov 5. - 6. 6. 2015 parkoviště u hypermarketu Globus leták Brno 12. - 13. 6. 2015 parkoviště u hypermarketu Globus leták Hradec Králové 12. - 13. 6. 2015 parkoviště u hobby marketu OBI leták Karlovy Vary 19. - 20. 6. 2015 parkoviště u hypermarketu Globus leták Olomouc 19. - 20. 6. 2015 parkoviště u hypermarketu Globus leták Pardubice 26. - 27. 6. 2015 parkoviště u hypermarketu Globus leták Ostrava 26. - 27. 6. 2015 parkoviště u Avion Shopping Parku leták
  10. Údržba klimatizace: Využijte naší akční nabídku, která platí od 4. května do 30. června 2015. Platí pouze pro pobočky ContiTradeServices.
  11. Vážení členové, podařilo se mi dojednat slevy u firmy BestDrive. Mají více než 60 poboček po celé ČR. Tudíž každý si svůj servis BestDrive najde. BestDrive neprovádí jen výměnu pneumatik, ale komplexní servis. Pro nás klubáky bude krom přezouvání zajímavý například servis a plnění klimatizace, geometrie a také výměna olejů, brzd, výfuků, čelních oken a další (dle konkrétního servisu). Jsou nám poskytovány slevy v různé výši a mění se dle probíhajících akcí. Aktuálně jsou slevy na pneumatiky od 30 do 50%. I na práci jsou slevy, pneuservis 20% a autoservis 10%. Konkrétní slevy (částky po slevě) Vám sdělí na každé pobočce BestDrive. Jak uplatnit slevy? Je to velmi podobné jako u Auto Kelly. Zboží/služby zle vyzvednout jen osobně na pobočce a platba pouze v hotovosti/kartou na místě. Nikoliv na dodací list. Na faktuře bude vždy jako odběratel uveden Peugeot-Club. Každý člen se prokáže naší členskou kartou, bez ní nelze uplatnit slevu. Objednávky lze mnoha způsoby: Osobně na pobočce, telefonicky, e-mailem. Objednávky přes e-shop nejsou možné! Slevy lze uplatnit v síti servisů ContiTradeServices: http://www.bestdrive.cz/pobocky/seznam-cts.html U ostatní servisů (franchisa) není možné využít našich slev - pokud by někdo k franchise chtěl zajet a mít alespon nějakou slevu na klub, kontaktujte mě, zařídím to. Pokud naše spolupráce bude úspěšná, bude možné dosáhnout lepších cen. Ale to nyní záleží primárně na Vás, na členech. BestDrive nenabízí žádný bonusový program, kde by se například za obrat sbíraly body. Toto je nahrazeno případnou (nenárokovatelnou) slevou/poukazem apod. přímo při odběru zboží/služby. Tudíž tento bonus obdrží přímo člen, který na pobočce utratí peníze. Za určitých podmínek lze dosáhnout na zajímavé ceny pneumatik, v tomto případě mě kontaktujte a zjistím možnosti. Věřím, že našeho partnera brzy navštívíte a rozjedeme aktivní spolupráci.
  12. MilanF1

    Volby 2015-2018

    To přeci nevadí, kandidátku podáš o rok dříve.
  13. MilanF1

    Volby 2015-2018

    Jirko, ale on je člen klubu, může kandidovat. Takže proč ne, i když tu má 4 příspěvky ... Kandidatuře, pokud by dostal svolení od 10% členů, to neodporuje. Jaký ale bude mít úspěch ve volbách, to už je věc druhá.
  14. Pokud sedí číslo dílu, pak budou záměnné. Já tu doma mám jednu sadu vstřiků z 66 kW Bosch, zatím jsem nepoužil, kdo ví, zda použiju. Při výměně dej i nové měděné podložky ... diag snad není potřeba.
    • 6
  15. Vím, že jsou záměnné 66 kW a 80 kW, ale zda i na 79 kW, to si nejsem jist. Nevím, zda kvůli FAPu tam nejsou jiné vstřiky.
    • 6
  16. Určitě se u tvého motoru neplatí. Ve velkém TP mám uvedenou normu pomocí "kodu", ten pak stačí zadat do googlu a vyleze ti EURO
  17. Takže Skuci vybral dobře, ne? Nebo snad ještě dál? Ono to asi poznáme a skučákovo nePeugeotí auto taky
    • 66
  18. MilanF1

    McPherson

    Ok, to je tvoje věc. Jednu pružinu bych neměnil, jedině v případě, že koupím nějakou origo starší, aby tuhost byla přibližně stejná.
    • 10
  19. Díky za mapku. Takže budeme trochu dál od hlavního vchodu, ale ono asi OK pro parkování. My se zítra s Kitty taky ukážeme, jen musím vymyslet vůz.
    • 66
  20. MilanF1

    McPherson

    Pružina prostě může prasknou a na 95% ti praskla a kousek někam odskočil. Doporučuji vyměnit obě pružiny, jinak budou rozdílné funkce nalevo a napravo. Když už ale u toho budeš, z prevence vyměň ložisko horního uložení, a to na obou stranách. Vůbec nepřemýšlej nad tím, zda jsou původní ložiska OK, nebo se ti zdají být OK. Prostě to vyměň. Jedno ložisko vyjde na cca 300 Kč, není to velká položka, navíc budeš mít klid. Není nic horšího, kdyby se ti ložiska zasekly u nových pružin a opět ti praskla, nejen, že to bude stát další peníze, ale také to může být nebezpečné. Při rozborce bych se podíval na stav horního uložení, ale to 90% nebude třeba nutné měnit, tomu uložení se většinou nic nestane, jenom ta ložiska jsou nemocí těchto vozů.
    • 10
  21. Video jsem neviděl, ale na 95% to bude řemenice na klice, častá a pravidelná závada na tomto motoru. Koukni na youtube a zadej řemenice RHY (nebo "2.0 HDI) a porovnej zvuky.
    • 71
  22. MilanF1

    307 66kw turbo

    80 kW verze by měla mít elektronicky ovládaná s natačecími lopatkami. A mělo by být taky větší. Však i výkon motor je znatelně někde jinde. A vstřiky jsou stejné. 66 kW pouhým čipem lze vyškrábat na 90 kW, ale to je asi tak vrchol. Z 80 kW toho půjde více. Ale zda pasuje, to nevím, neměl jsem potřebu zjistovat, natož měnit. PS: Shodné turbo by mělo být i na 79 kW verzi.
    • 16
  23. MilanF1

    Nabídka práce: Ruční mytí vozů

    Navíc nic, dělám to v podstatě v rámci své pracovní doby. Moje práce jde trochu stranou a zbývající vozy čekají na druhého myče, který se nezastaví a taky nestíhá. Problém tu je taky s víkendy. Je nutné mít druhého myče, já tam nemohu být celý den. Dneska tam byl naštěstí druhý myč, já bych dneska nebyl schopen umýt ani jedno auto, měl jsem dost své práce.
  24. Ty origo repráky jsou hrozný. Ale při výběru pozor na hloubku kvůli oknu.
  25. MilanF1

    Nabídka práce: Ruční mytí vozů

    Služební kolo, denně okolo něj chodím. Já mám ve firmě jinou práci, myju jenom to nejnutnější a včera bylo tepování s tím, že dneska se to musí předat klientovi, přes noc to muselo doschnout. A 10 minut auto netrvá, je to práce tak na hodinku, v závislosti na zašpinění a požadavku. Šéf zvažuje navýše výplaty na 17 000 Kč hrubého ... ale těžko říci, zda to bude dostatečné.
×
×
  • Vytvořit...