Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    Volby 2015-2018 - výsledky

    Nemělo by to tak být, při minulých volbách se ten seznam taky zveřejnil. Pořád volba zůstane tajná, nikoho by to pohoršit nemělo.
  2. MilanF1

    Volby 2015-2018 - výsledky

    Toto ničemu neodporuje, tento seznam by nemělo být problém vygenerovat a vypustit. Také bych rád viděl seznam, abychom si mohli ukazovat na ty, co nehlasovali.
  3. Včera jsme byli v Příbrami a prohlédli expozice. Do programu jsem přidal důl Drkolnov, jak doporučuje Medvěd. Pokud bude dobré počasí, můžeme se k obřímu vodnímu kolu dostat skluzavkou (úpadnicí), podobně jako kdysi horníci na kožených zástěrách. Je to v podstatě bonusová prohlídka, protože bude od 16:30 (mimo běžný návštěvní čas), ale bude to vrchol a věřím, že nejzajímavější. Jedinou nevýhodou je, že vstupenky se musí zakoupit v Ševčinském dole (tam se dojede autem) a poté přesun do Drkolnovu (opět autem), ale to by pro nás motorizované neměl být problém.
  4. Uvidím, jak na tom ve čtvrtek budu, ale možná dorazím.
    • 63
  5. MilanF1

    Volby 2015-2018 - výsledky

    Volby dopadly, jak jsem očekával, přeji mnoho úspěchů v následujících třech letech. Já jdu balit srazové věci a předám je do péče novému vedení.
  6. MilanF1

    Co jste dnes udelali...

    Dneska den v Příbrami. Prošli jsme památník Vojna Lešetice a také část hornického muzea v Příbrami (celé to nešlo časově zvládnout). Prošli jsme vše, co bude na srazu v polovině srpna a je se nač těšit ... samozřejmě vymýšlím něco navíc.
  7. MilanF1

    moja 308 alurka.

    A zachránil nebo ne? Doufám, že ano.
    • 70
  8. MilanF1

    folie na okna

    Zakřivení se musí umět, to je fakt. Ten umělec v Plzni mi říkal, že nejhorší je 308 SW a když byl na školení, tak vysvětlovali, jak to rozdělit. Ale dodal, že on je schopen, ač to dá více práce, udělat to z jednoho kusu. Samozřejmě jsem to neviděl, na 306 to není taková práce.
  9. MilanF1

    folie na okna

    Mám myslím SD Global ... ale zda je dává ještě ted, to nevím. Jak dlouho to trvalo ... to už si nepamatuji ... 90 minut? Lukáš: Já u 309 dopadl podobně, ale myslím, že to bylo horší ... to okno tam je dost prohnuté.
  10. MilanF1

    folie na okna

    Já jsem před 7 lety polepoval 309tku, boční okna dopadla dobře, ale zadní, to je dost vypouklé, byla katastrofa, a to i tím hrozným přístupem. Už z toho důvodu jsem to nechal na někom jiném.
  11. MilanF1

    Volby 2015-2018 - hlasování

    Pepito se nebojí veřejného hlasování A ano, to číslo nemusí znamenat počet platných hlasů, mohou před tebou být i neplatné hlasy, které jsou evidovány.
  12. MilanF1

    folie na okna

    Gábo, 307 BK má zadní okno vypouklé, že? Pak bych to nechal někým nalepit, ne to dělat sám.
  13. MilanF1

    folie na okna

    Já tam mám neznatelnou mezeru , možná tam bude ten 1 mm, ale já viděl folie s 0,5 cm mezerou. Jinak samozřejmě po nalepení 2 dny nestahovat okna a nepouštět vyhřívání ... už jsem viděl několik oken, kde po nalepení bylo zapnuté vyhřívání, jsou tam pak krásné pruhy vzduchových bublin
  14. MilanF1

    folie na okna

    Já jsem kvůli foliování jel do Plzně: http://japkor.cz/ Koukám, že on už i v Praze Jsou to asi 4 roky, co folie mám. Chlapík měl fakt dost práce, musel jsem se objednat týden dopředu, a to jsem tam jel v týdnu. Myslím, že mě to tehdy stálo 2000 Kč, včetně polepení předních oken, bez nich by to bylo za 1800 Kč. Boční zadní mám 5% a zadní okno 20% (kvůli couvání) a spokojenost. Přední boční jsou 70%, takže opravdu jen decentně. Když jsem se chlapíka ptal, proč to má tak levně řekl mi, že raději udělá 8-10 aut denně než jenom jedno s vysokou marží a 3/4 dne by neměl do čeho píchnout. Za tu dobu jsou folie pořád stejné, nikde se nic netrhá. Mám to přesně kolem oken, při stažení není tedy vidět mezera mezi folií a hranou skla ... viděl jsem polepené auto Bruxafolem od profi firmy a mezera tam byla...
  15. MilanF1

    308 GTi by Peugeot Sport

    Hurá, já se bál, že GTičko nebude. Ona by to byla škoda, když už je 270 koňový motor v RCZ-R. Takže jen popřejme co nejvíce úspěchů. My můžeme jen slintat, co bychom rádi měli v garáži.
  16. MilanF1

    ET

    kriste pane, ty máš kola z Forda? Nejsem příznivcem toho, aby se zvětšovala ta středová díra ... raději bych koupil kola na Peugeot. Samozřejmě tohle by vyřešily podložky se změnou středové díry + delší šrouby, ale takové řešení taky rád nemám.
    • 7
  17. MilanF1

    ET

    ET 34 jsou origo 206 Ten Ouragan je tuším 6,5"x16" ET28. Vpředu by snad problém být neměl. Guma na to patří 205/45 R16.
    • 7
  18. MilanF1

    ET

    Plecháče 14" s ET14? To nevím, z čeho jsou ... Nejsou náhodou s ET24? Nicméně ET 30 bys tam měl dostat. Originální kola Ouragan 16" jsou jak píše HonzaZ s ET28, budou o 2 milimetry více v podběhu, ale v případě OK zadní nápravy by neměl být problém.
    • 7
  19. Punkac: Já jsem si ten manuál na srazy vymyslel, abych udělal návod pro další členy, kteří nevědí, co to obnáší, protože takové dotazy jsem dostával. Myslím, že svůj účel splnil. Bohužel já s tvého příspěvku cítím velké antipatie a mám obavu dále reagovat. O to Skotsko bude boj
  20. punkac: Toho sekretáře bych bral. Já nechci hodnotit kolegy, ale ono se toho v tom vedení zas tolik nekoná, spíše je to mravenčí práce a řeší se nejrůznější problémy. Vůbec nic nemám proti StibTovi, ale ten měl agendu členů a prostě tisknul kartičky a posílal je. Co víc od něj chtít? Já myslím, že svůj resort plnil dobře. Ony ty karty zaberou docela dost času. Nebo od členů vedení očekáváte, že na konci funkčních období vypíšu A4 bodů, které udělali a klub tím někam posunuli? Předsedovi by asi ta stránka nestačila, to je pravda...
  21. Já sebe klidně zhodnotím, ale doufám, že nebude přestřelka. Pozice srazového koordinátora: Jako taková skoro svůj význam nemá, přijímám žádosti o podporu minisrazů, komunikuji s jejich organizátory, zkouším pomoci s něčím, pokud si nevědí rady (třeba časový harmonogram). Velké srazy bohužel většinou přes moji hlavu nechodí, ale ono to taky není úplně nutné. Jsme rádi, že se najde organizátor a nemusím s ním vždy komunikovat já, když mě ani neosloví. Koordinace srazů by měla smysl, pokud by se jich pořádalo hodně a já bych byl ten, který by říkal, že tedka se tento nehodí, dej to raději o měsíc později, aby v jedné lokalitě nebyly dva srazy atd. Partneři/inzerenti. To jsem vzal po ozzym, neměl jsem s tím problém (nikdo se ale do toho moc nehrnul). Tohle skončilo fiaskem, nic jsem s partnery nevykomunikoval, jenom Schreek Auto Kelly a nějaké bannery. Přes moji hlavu to nešlo. Snažili jsme se o revizi partnerů, vedle se okolo toho diskuse, něco jsme ve vedení vymysleli, ale revizí prošla tak čtvrtina partnerů, takže v podstatě nulový úspěch. Chce to někoho, kdo na to má koule a hubu, taky už proto se angažoval Scratch, ten to umí. Jediné, co jsem dokázal, je BestDrive, kde je spolupráce zatím v plenkách a museli jsme dokonce předělávat smlouvu, protože nebyla pro nás moc zajímavá. Komunikoval jsem s inzerenty a tam jsem nebyl často moc přívětivý, žádný lidský přístup, prostě dle pravidel, taky jsem tím řadu lidí naštval. Co jsem dalšího udělal: 2 ročenky klubu, 2 rozpočty, příprava textů o historii značky Peugeot (stále to nemám dodělané, je to na dlouhé hodiny) a hromada drobností (analýza členských poplatků v jiných klubech, návrh na rozdělení úrovní členství, řešení nákupu kšiltovek do e-shopu - nedokončeno z důvodu špatné kvality). Něco jsem prostě dělal, neseděl jsem jenom doma. S novým webem jsem moc nepomohl, protože v IT se moc neorientuji, spíše jsem komentoval uživatelskou příjemnost. Samozřejmě jsem se zapojil do řešení nových stanov, abychom na něco nezapomněli, ale pochopitelně nejsou na 100%, již jsme tam nešli drobnost, kterou jsme mohli udělat jinak. Ale za ty dva roky jsem změnil pohled na podporu srazů. Dříve jsem chtěl, aby sraz byl lehce v plusu, záporná čísla jsem nechtěl a pokud možno vyčerpat co nejvíce z podpory (i na minisrazech). Ale to není to správné. Minisrazy lze dělat i bez podpory, netřeba ji do nich tlačit, ale můžeme ji použít. Velké srazy by měly čerpat podporu co nejvíce a pokud to má smysl (dle rozboru dalších financí) jsem ochoten přiklepnout více podpory. A případnou ztrátu srazu neřešit. Když to skončí 2 000 až 3 000 Kč v mínusu, to není žádná tragédie a nechtěl bych aby to organizátor platil. Avšak pokud by byl přebytek, je vhodné, aby se vrátil do klubu (třeba jako nevyčerpaná podpora), protože to jsou peníze lidí, účastníků a klub jim to vráti jinak (třeba na dalším srazu). Nelíbí se mi, aby si ty peníze organizátor nechal. Ale to neznamená, že nemůže za povedený sraz dostat odměnu. Pokud se sraz povede, rád pustím z klubové kasy nějakou tisícovku.
  22. Liberecký sraz podporu dostal. Simulátor klub zaplatil, ač jsem tomu nebyl zcela nakloněn. A že je jedno, zda organizátor vydělá? To se mi nelíbí, to jsem si ty tisíce z Kněžnice mohl nechat ... Scratchi, díky za názor. Dělal jsem partnery, ale jenom proto, že to nikdo nechtěl dělat (po odchodu ozzyho), bral jsem spíše jako správu inzerentů. Já s partnery vyjednávat neumím, jediné, co se mi povedlo, byl nedávno BestDrive, ale s ním se musela uzavřít nová smlouva, protože na původní byly výhody mizerné. Neskrývám, že to neumím a chci, aby to dělal někdo, kdo tomu rozumí. GPS Hlídač? Nic jsem o něm neslyšel, jenom něco v tomto vlákně. Vůbec nevím, že se někým takovým vyjednávalo. Se mnou to nikdo nekonzultoval, proto nemohu nic nikam dávat. Asi jsi to komunikoval s předsedou, obrať se tedy na něj. Ale já tímto zde končím, takové diskuse jen a jen odradí voliče, aby hlasovali. Klidně si mě tu zdrbněte, ale já tu reagovat nebudu ...
  23. punkac: Bereš to za trochu jiný konec. Manuál jsem připravil sám, ale je tam uvedeno v podstatě jenom to, co platilo do té doby, jenom jsem tomu dal nějakou podobu a bodově vypsal, co je většinou potřeba k organizaci. A výše podpory se neměnila. Proč jsem to psal? Bylo to z důvodu, aby si případný nový organizátor mohl v kostce přečíst, co ho čeká, aniž by se někoho ptal. Pokud dorazí 63 lidí, proč bych podporu nedal a o zrušení rozhoduje organizátor. Nicméně pokud to vypadá, že dorazí méně lidí, měl by být schopen na to reagovat, ubrat na výdajích, abych to finančně vyšlo, proto se dělá rozpočet. Dopředu by měl každý organizátor vědět, kolik peněz bude mít na program a ceny a s tím umět operovat. Ale pokud to má jít 100% za organizátorem, prosím, ale kdo by se do toho hrnul, kdyby nad ním visel meč, že pokud skončí 10 000 Kč v mínusu, že to zaplatí ze své kapsy. To podle mě není ideální.
  24. Škoda, že jsem neviděl ten rozpočet. Neměl jsem problém přiklepnout podporu, ale chtěl jsem vidět nástřel financí srazu, abychom se náhodou nedostali do roviny: "Ono nám to nevyšlo, potřebujeme proplatit ještě 5 000 Kč za program." Mým cílem není házet klacky pod nohy, ale spíše pomoci, musí tu být ale spolupráci i z druhé strany. Kam jinam než do srazů bychom měli dávat peníze? Musíme prostředky rozdělovat mezi členy.
  25. Dělat sraz sám pro 150 lidí je nemožné, je jasné, že pomocníci jsou potřeba. Chtěl jsi jasně definovanou podporu pro 200 a více lidí a nepředložil jsi rozpočet. Oboje ve stanovách není, ale je to uvedeno v manuálu (stejně tak vyúčtování), který odsouhlasilo vedení spolku. Proto, když jsi žádal, chtěl jsem podklady. Účast je samozřejmě nejistá, ale mohl se připravit rozpočet třeba pro 100 osob, takže očekávat mezi 70 a 130 lidmi. Můj zimní sraz skončil fiaskem, měsíc před srazem bylo nahlášeno asi jen 8 lidí a já očekával 30. Raději jsem to zrušil, bylo to bez storno poplatků. Ale já se tu nechci dohadovat, oba na to máme odlišný názor. Sraz se uskutečnil, byl úspěšný a to je nejdůležitější.
×
×
  • Vytvořit...