Osobně si myslím, že taková udělátka pro členy, kteří o ně mají zájem, je výborná aktivita. Jen by se opravdu okolo toho nemělo tolik mlžit. Lukáš dříve předvedl, že opravdu nelze 100% věřit všemu, co napíše. Pak se nemůže divit, že např. na mě působí jako červený hadr na býka.