Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    Připravujete se na kroupy?

    Jo, před chvílí mi O2 nešlo. Zatímco T-Mobile bez výpadku. Navíc mi už 3x volali z práce, tak na tom O2 něco dělejte
  2. Péťa

    Kapající kohout

    Tak jsem se nechal od vás ukecat, že kohout vyměním. Takhle to vypadal starý: Koupil jsem nový, bohužel v obchodě vedle mé práce neměli ten na plyn: Nevím proč, ale nový kohout je zašroubovaný víc ve fasádě Budu muset dát nějaký kroužek, jako má ozzy. A pochopitelně jsem ten starý vyšrouboval i s mosazným prodloužením Tak snad nikde nic nepoteče.
    • 24
  3. Já ve 406tce našel dálkový ovladač k videokameře. To se taky počítá? Poslel jsem ho poštou na vlastní náklady prodejci zpět.
    • 33
  4. Mě volá skrytá identita každou chvíli a VŽDYCKY to jsou policajti Ale chápu ChouLu, že zpět nevolal. Je to jeho volba. Já obvykle zpět volám. A teď kontrolní otázka: Jak to souvisí s tématem?
    • 73
  5. Péťa

    Připravujete se na kroupy?

    Nepřipravuji se nijak, auta pravidelně (až na výjimky) parkuji v garáži.
  6. Péťa

    Kapající kohout

    Marceli, vůbec mi nevadí koupit nový, dokonce bych raději kvalitnější, na ceně opravdu nezáleží. Já se prostě jen obávám poškození té fasády. Kohout je zbytečně moc zapuštěný. Třeba to vyfotím
    • 24
  7. Péťa

    Kapající kohout

    Edisone, na ceně mi u jednoho kusu nezáleží (pokud bude do tisícovky). Víš o nějaké? 3/4\"
    • 24
  8. Péťa

    Kapající kohout

    Zatím jsem připiloval doraz (Radku dík). Koupím nový a uvidím. Jednou to přijít muselo, i když ne zrovna po 10 letech Dělají se nějaké kvalitnější? [upravil dne 28.7.2013 13:48 od Peta]
    • 24
  9. Zdravím instalatéry. Mám na fasádě takový kohout na vodu: Problém je, že poměrně hodně protéká. Zatím se s ním dá zavrklat a tím kapání omezit na únosné minimum. Ale na jak dlouho Jde ho nějak rozebrat bez sundání ze stěny a vyměnit těsnění (nebo co je v něm špatně)? Ne že bych chtěl šetřit a nekoupit nový, ale trochu se obávám, jestli nepoškodím fasádu, když ho budu oddělávat. A taky abych neukroutil plastovou trubku, ke které je připojený. Přeci jen pod fasádou je ještě polystyren.
    • 24
  10. Nové fórum tento problém neřeší 100%
    • 20
  11. Řešil jsem to s kávovarem kolegyně. Naštěstí byl v servisu \"bordel\" a kávovar tam ještě ležel. Jinak by byl zlikvidován. Prý to tak je správně. Ale protože kolegyně případ dopadl dobře, dál jsme to nezkoumali.
    • 8
  12. Péťa

    přední destičky P 406

    Bohužel to Kelly (asi) neumí technicky zrealizovat pro všechny
    • 10
  13. Péťa

    přední destičky P 406

    A ceny bez slevy (všechny jsou vyšší minimálně o první platbu za řádné členství): [upravil dne 27.7.2013 11:10 od Peta]
    • 10
  14. Péťa

    přední destičky P 406

    Když zadám OEM kód do Kelly, naběhne mi následující výběr (ceny jsou po slevě pro řádné členy Peugeot-Clubu):
    • 10
  15. Ty čtyřkolky nejsou zrovna bezpečné. Sestřenice manžel (byl to úspěšný výrobce outdoorového oblečení) se na ní zabil ve skalách. Překlopil se a čtyřkolka ho zamáčkla. Já to zkusil a nějak mi na ni nešlo zatáčet, pořád jsem se chtěl klopit jako na motorce (když už jsem měl v ruce řidítka místo volantu). Ale to už jsem pěkně OT
    • 11
  16. John, dík, po ránu mě to pobavilo.
  17. Nedalo mi to a pročetl jsem pár komentářů pod článkem. Ty slova o bezmozcích mi něco připomínají...
    • 11
  18. Péťa

    Potkal jsem klubáka...

    Není to v Promajně?
  19. Péťa

    PC slozit nebo rovnou koupit

    Jak píše Driver, je to na kompletní výměnu. Ale já osobně bych ještě nespěchal a žil s touto sestavou.
    • 20
  20. Péťa

    Ukončení veškeré výroby

    Osobně si myslím, že taková udělátka pro členy, kteří o ně mají zájem, je výborná aktivita. Jen by se opravdu okolo toho nemělo tolik mlžit. Lukáš dříve předvedl, že opravdu nelze 100% věřit všemu, co napíše. Pak se nemůže divit, že např. na mě působí jako červený hadr na býka.
    • 48
  21. Péťa

    Ukončení veškeré výroby

    Kalendáře jsou akce i člena vedení, který pro klub pracuje bez nároku na odměnu a věnuje mu hodně času. Tam je komerce automaticky za zásluhy.
    • 48
  22. Naše druhé auto je Mazda 121. Nikdy bych nevěřil, jak je prostorná a co se v kufru všechno odveze. Jen ten přístup do něj je menší.
  23. Až se Radek někdy u mě přibrzdí, tak mu tou WAPkou stříknu na práh a uvidíme, jestli má dostatečný tlak
  24. Sice to není pro motoristy, ale my je loni koupili dětem a nemůžeme si je vynachválit. Jsou roustoucí a přitom velmi pevné a stabilní: http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-A7DADFF7-F3238898/lidl_cz/hs.xsl/index_34886.htm
  25. Péťa

    PC slozit nebo rovnou koupit

    koblížku, to některým nevysvětlíš. Setkávám se s tím často. Kdo chce můj názor, ten ho dostane a jak s ním naloží je už jeho věc.
    • 20
×
×
  • Vytvořit...