Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    Vedeni uctu zadarmo

    Na úroky u běžného účtu zapomeň Nevím, kolik dávají v AirBank, tam se vytahují nějakou garancí. Já mám účet u KB, neplatím nic, ale to je nějaká neveřejná nabídka.
  2. Péťa

    nekouri!!

    Musí spolujezdkyni pustit pod volant, pak teprve bude kouřit
  3. Slečna Žofka, organistka v kostole, je osemdesiatnička. Nikdy nebola vydatá, no každý ju marad pre jej milotu a dobrotu. Jedno popoludnie ju navštívil farár. Pozvala ho do obývačky, v ktorej stal organ (pro neznalé slovenského jazyka jsou to varhany). Slečna Žofka šla pripraviť čaj. Farár sa posadil oproti organu a hned si všimol sklenenú misku s vodou položenu na ňom. Plával v nej totiž kondom. Vtom savrátila slečna Žofka s čajom a koláčikmi. Farár sa najprv snažil neprejaviť, že si všimol kuriozny obsah nádoby, ale napokon neodolal..... \"Slečna Žofka, som zvedavý, čo mi poviete o tomto....(a ukázal na nádobu). Ona na to: \"Ach áno, nie je to úžasne? Pred par mesiacmi som šla cez park a na tráve som našla ten malý, milý balíček.Pokyny na ňom uvádzali, že obsah balička třeba umiestniť na organ,udržiavať vlhký a že ochraňuje před prenosnými ochoreniami... A viete, že som celu zimu nedostala chrípku?
  4. Ford Ranger taky máme Ale na spolehlivost bych se musel optat, to nevím.
  5. Opel Frontera je víc v servisu než v terénu. Nebo jsme měli zrovna špatnou sérii
  6. Suzuki Samurai. PS: Zdravím Barbánka, dodnes na něj v dobrém vzpomínám!
  7. Proč? Já nevolil a nepřijde mi to jako horší varianta
  8. Péťa

    jízda bez RZ

    Myslím, že nic ani nepřijde...
  9. Péťa

    Jaký nabíjecí tužkovky?

    Já mám osobní zkušenost s GP ReCyko+ a se Sanyo Eneloop. Obojí výborné! Ale hodně záleží i na nabíječce.
  10. jj, kopie Dremelu. Docela jsem litoval, že mám originál za ty strašný prachy... [upravil dne 24.2.2014 20:52 od Peta]
  11. Hezké je, to se nedá popřít!
  12. Taky jsem chtěl bílou S4 a teď lituji. Brzy se to okouká.
  13. Péťa

    Koupě ojetého vozu

    Z Český Skalice?
  14. Péťa

    Koupě ojetého vozu

    Odkud a kam jezdí? To vypadá, že jezdí do HK na pajďák a to by měla lepší BUSem, ne?
  15. Péťa

    Koupě ojetého vozu

    oddie, to bylo na stajgrpavla a on rýpavý dotaz určitě chápe
  16. Péťa

    Koupě ojetého vozu

    pritelkyne nebo kamaradka?
  17. Jo, Metelka! To je on.
  18. Tady to dělá jeden borec v České Skalici, umí je i svářet apod. Mám Ti hledat kontakt?
  19. Péťa

    RCZ pro ...

    Vždyť to má volant vpravo, to je tady k ničemu Taky bych se bál, že ty sklíčka postupně odpadají. To si teda nekoupím... A ty dvě hrůzy bych k tomu nechtěl ani se slevou
  20. Péťa

    Zakaznici Vodafone

    Zpět k tématu. Dnes jsme seděli v okresním městě na obědě - já s O2, kolega s T-Mobile a kamarád s Vodafone. Ukazoval jsem jim něco na NETu a byli nadšeni, jak mi frčí (a to se mi o 3G mohlo jen zdát). Tak jsme se dali do porovnávání a výsledek (subjektivní) byl dle rychlosti načítání stejných stránek: [*]O2 [*]T-Mobile [*]Vodafone (ten byl tragický) [/list=1] [upravil dne 18.2.2014 21:29 od Peta]
  21. Péťa

    schanim plexisklo

    ŘEMPO?
  22. Péťa

    zajímavé aplikace pro Android

    Opět sleva u Office Suite Pro 7 na 1$ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobisystems.editor.office_registered&hl=cs A to se vyplatí!
  23. Péťa

    Zakaznici Vodafone

    Tak pak jedině, že by jsi telefonoval na cizí účet (někomu naklonoval flat tarif). Nenapadá mě, jak to zařídít legálně.
  24. Péťa

    Zakaznici Vodafone

    Po přečtení Tvých informací bych to chápal tak, že žádný soukromý mobil nemáš.
  25. Péťa

    Ztrácí se mi tlak v kotli

    Servisák mi to v podstatě navrhl. Jsem rád, že jsi jeho značku potvrdil, dík!
×
×
  • Vytvořit...