Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Kdyby se někdo chtěl zbavit maličké Fiskars sekery, tak za rozumnou cenu ji beru
    • 41
  2. Péťa

    Je to auto Mobyho?

    A které auto z těch 3 myslíte?
    • 14
  3. Přece vidím Exif data
  4. ChouLu, k šestnáctým narozeninám Ti asi koupíme dárek: http://1url.cz/O3tI :D
  5. Je vidět, že vlakem jsem opravdu dlouho nejel
  6. Takže nikdy?
  7. Péťa

    Všechno nejlepší Hurvajzi!

    Není to tak dávno, že jsi je měl, tak těch pár dní je v toleranci. Docela se Gustav Nosek trefil
    • 21
  8. Péťa

    Šikovný pán elektrikář

    V úterý ho můžu koupit a poslat
    • 96
  9. Péťa

    Šikovný pán elektrikář

    Zdroj v mém odkazu je za 104,--Kč a to v AME umím slušnou slevu Bohužel ho nemají skladem EDIT: koukám, že má trvalou zátěž 1,5A - to je málo. Tak tenhle mají skladem: http://www.ame.cz/Napajec-univerzalni-impulzni-12V-3A-_d179060_10699.aspx za 129,-- Kč + moje sleva (ale nikdy dopředu nevím, jak velká) [upravil dne 2.5.2014 21:28 od Peta]
    • 96
  10. Péťa

    Šikovný pán elektrikář

    Klidně použij nějaký zdroj 12V 2A edit: http://www.ame.cz/Napajec-univerzalni-impulzni-12V-2A-_d178516_10699.aspx [upravil dne 2.5.2014 21:19 od Peta]
    • 96
  11. Punkacovu spotřebu někdo může vyrovnat?
  12. Péťa

    Jak zabezpečit kolo v paneláku

    Jakou hodnotu mají ta kola? Jak dlouho budete bydlet v té garsonce? Má to vůbec význam řešit? Nebylo by lepší pojištění?
    • 32
  13. Máš malý kufr
  14. Stále to nechápu, slepá ulice, není kam projet a přesto si tam řidiči zkracují objížďku? Kam tedy jedou?
  15. A jak by tam projeli záchranáři (sanita, hasiči)?
  16. Já zase asi vyzkouším ty \"tablety do myčky\". Třeba začně zase žít domací ČOVka.
    • 8
  17. To je návodů http://delamesitosami.cz/seznam-vseho/
    • 8
  18. Péťa

    WiFi Speed Spray

    Vidíš, to jsi kamarád. Ani se nepodělíš. Už jsme dva roky mohli platit za pomalejší internet Fikus vem čert, důležitá je rychlost WiFi
    • 6
  19. Potřebujete zrychlit WiFi? Tady je řešení: http://www.j-walk.com/other/wifispray/ . . . . . . . . . . . . . . . PS: Úmyslně dávám do cirkusu, každý svého štěstí strůjce
    • 6
  20. Péťa

    Seřizení přehazovačky na kole

    Řetěz za 120,-- Kč ??? Co to je zač?
  21. 6 jsem jich netrefil \"Zle, matičko, zle!\" jak praví klasik Karel Havlíček Borovský v Písni Čechů. Testem jste neprošli. Nejvíc mě \"pobavila\" otázka 6, kde na fotce dole je jméno [upravil dne 27.4.2014 20:04 od Peta]
  22. Ale pod jiným jménem
  23. Najdi rozdíl, tohle přišlo 3. 11. 2013 12:14 mě: Dobrý den, Já doufám, že rozumí anglicky, protože bude pro me snazší hovorit v tomto jazyce. Pracoval jsem v Ceské republice po dobu 1 roku, ale nemohl jsem se naucit cesky. Je to težký jazyk se ucit. Mé jméno je Tomas Hubben, já jsem 42 let a žiji v Anglii. Já jsem pracoval jako projektový manažer v oblasti stavebnictví a poslední rok jsem pracoval v Ceské republice, kde jsem si koupil tuto krásnou auto. Potreboval jsem to auto jet v práci.Auto je stále k dispozici pro prodej, vypadá jako nový, nikdy nebyl zapojen do žádné nehody, nedošlo k poškození a není podle leasingových nebo bankovním závazku. Motor beží hladce, skvelý stav a dobre udržované. Jsem si to v perfektním stavu.Vuz má ceské doklady a všechny placené dane do 01/2014. Mám všechny manuály, 2 náhradní klíce, názvu a dokumentu. Vuz je pripraven ke schválení v Ceské republice se všem i doklady a celních dokladu, protože auto je a vždy byla registrována v Ceské republice, a nebudete platit další dane se zaregistrovat své jméno na nem. Práve jsem dokoncil svuj projekt a já jsem se vrátil zpátky domu do Anglie. Ted jsem v Manchesteru, UK a vzal jsem auto s sebou, aby ji udrželi, ale uvedomil jsem si, že musím prodat, protože jsem nucen zaplatit príliš mnoho povinností a je obtížné rídit auto s levostranným. Snažil jsem se prodat auto tady v Anglii, ale jak to je registrována v Ceské republice a je levostranným auto tak nikdo odsud chtít. Mohu dodat, že auto vám, takže pokud máte zájem, dejte mi vedet. Dekuji
  24. Péťa

    cislo na choulu

    Asi přemýšlí, jak zase rozbít fórum
×
×
  • Vytvořit...