Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Co jsi zjistil? Blíží se jaro
    • 30
  2. Ten "Upgrade Android" při startu mi dělá už poměrně dlouho. I na KiteKat. Nechápu proč, ale nijak mi to nevadí.
    • 71
  3. Stačí Ti tlačítko?
  4. Péťa

    Dell Inspiron 3542-WOT?

    Já si z toho nic nedělám Počítačové hry jsem hrál naposledy tak před 28 lety. Ale WOT znám z reklamy, jen to tam nazývají plným názvem.
    • 9
  5. Péťa

    Kterou TV

    No já nevím, tady rozhodně platí, že čím větší, tím lepší Ono i to DVB-T dokáže slušně zobrazovat na velkých uhlopříčkách. S analogem to bylo horší. Ale chápu, že když TV zastíní 3/4 okna v místnosti, tak ženská nadává, že se jí hůř myje okno
  6. Mnoho vozidel jsem zatím nepřihlašoval, ale vždy (včetně dovozu do ČR) jsem normálně došel na úřad (někdy si vystál i větší frontu) a vozidlo přihlásil. Kdyby to udělal každý, byl by bordel jen díky chybám v databázi. Zrovna tak odhlášení. Dojdu na úřad a odhlásím Jak to dělají v zahraničí nevím, žiju v ČR, ale umím so představit, že celý proces evidence jde podstatně zjednodušit i zkvalitnit. Ale dokud nemáme jednotnou státní správu (teď myslím hlavně datové propojení všech úřadů a jasně danou strukturu dat), je to asi sci-fi.
    • 78
  7. Péťa

    Automatika kotle Buderus

    Nemáš přebytek teplé vody v létě?
    • 52
  8. Péťa

    Dell Inspiron 3542-WOT?

    http://eshop.asus.com/cs-CZ/repasovane/repasovane-notebooky/repasovan-notebooky-asus-x550cc-15-6-intel-i5-3337u-4gb-ram-1000gb-hdd-czk-cs-cz-90nb00w2-m20640.html
    • 9
  9. Péťa

    Dell Inspiron 3542-WOT?

    Co je WOT?
    • 9
  10. Bude k tomu basa šampaňského, jako vždy? :D
  11. Adéla je na dovolený?
  12. Péťa

    Plašič kun

    Mě chodí kuny kolem baráku, ale do garáže naštěstí nelezou. Ale jsem rád, že díky vám vím, co na ně platí.
  13. Ale Dušan psal, že se máš pochlubit v sekci "Naše káry", ne zde
  14. Péťa

    Vydělek za čtení reklamy

    Jasně, ale aby to bylo za rok, musely by Ti přijít 3 denně. A co na to Google? https://www.google.cz/search?hl=cs&q=ermail&gws_rd=ssl#newwindow=1&safe=off&hl=cs&q=ermail+funguje
    • 46
  15. Péťa

    Win 8.1

    No nevím, na OS/2 zrovna nevzpomínám rád
    • 55
  16. Péťa

    Vydělek za čtení reklamy

    Takže Ti chybí přečíst 820 mailů. pokud chodí jeden týdně, tak to máš na necelých 16 let Kde jsi přišel k jednomu roku?
    • 46
  17. Multipláááááááá
  18. Můžu se zeptat, jestli tady dostáváte lepší ceny, než jsou na e-shopu? Já si objednáván tam, přeci nebudu Badisaka otravovat ve vlákně.
  19. Hlavně to je kvůli vychcaným čecháčkům, kteří dělají bordel v evidenci. Kdyby se každý převod dotáhl do konce, třeba by takové harakiri nemusely být.
    • 78
  20. Aktualizaci jsem provedl, bílé prostředí je neobvyklé, ale myslím, že si na něj zvyknu. Postupně pár věcí dolaďuji, ale zatím jsem všechno rozchodil. Uvidím, až zítra začnu telefonovat
    • 71
  21. Ne, nechápeš to správně. Žádný polopřevod neexistuje. V Opavě to odhlásí a zrovna na základě Tvé plné moci i na Tebe přihlásí. A to vše za 111,--
    • 78
  22. Tak jsem zkusil Lollipop (http://echoerom.com/roms/echoefull/s4/i9505/) nainstalovat na svoji S4, teď obnovuji aplikace. Uvidíme...
    • 71
  23. Zaparkuješ vedle Fordu a Dacie
  24. Příplatek učitele v roce 1987....
  25. Profesní životopis Byl jsem ředitelem jedného velkého koncernového podniku. Kávu mi vařila sexy sekretářka, do práce jsem jazdil Tatrou 613. Jednou za mnou přišli, abych zaplatil 5 000,- Kč na pohřeb člena ÚV KSČ. Řekl jsem, že za 5000,- Kč pochovám celý ÚV sám. Od té doby jsem pracoval jako ředitel malého podniku. Kávu mi vařila stará sekretářka, do práce jsem jezdil Tatrou 603. Jednou mi vyčítali, že jsem nebyl na poslední schůzi KSČ. Řekl jsem, že kdybych věděl, že je opravdu poslední, přišel bych s transparentem. Od té doby jsem pracoval jako mistr. Do práce jsem jezdil vlastním autem, kávu si vařil sám. Na stěně jsem měl obraz Husáka a Lollobrigidy. Řekli mi, abych tu kurvu sundal. Sundal jsem Husáka... Od té doby jsem pracoval na výkopech. Do práce jsem jezdil na kole a kávu jsem si nosil v termosce. Když jsem kopal, přišli za mnou, aby si kolo schoval, že tady půjde sovětská delegace. Řekl jsem, že se nemusí bát, kolo mám zamknuté a pojištené. ... a od té doby jsem byl nezaměstnaný .... ale život mne poučil .... byl jsem dlouhé roky nezaměstnaný, pak přišel sametový převrat ... Nechal jsem se rehabilitovat Od té doby pracuji v politice. Kávu mi vaří sexy sekretářka, do práce mě vozí řidič v Audi. Držím hubu a zvedám ruku, jak je potřeba. Moje životní úroveň zase stoupá. Na výstřelky mládí jen v hezkém vzpomínám
×
×
  • Vytvořit...