Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 450
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    PEUGEOT EMOTION DAY 2017

    To jsou ty velikonoce Víš co muselo být vína a panáků v Pravlově Jižní Morava, tam je nádherně...
  2. Péťa

    Chyby v překladu fóra

    V profilu uživatele (včetně bubliny po najetí myši nad číslo):
  3. Péťa

    Potkal jsem klubáka...

    Hele ho, už se probral
  4. "Tati, víš že máma umí řídit líp než ty?" "Jakto?" "No tys říkal, že se zataženou ruční brzdou bys neujel ani metr, a máma ujela celých 12 kilometrů."
  5. Nějak nám zlobí zobrazování štítků
  6. Ona by mu to paní veverka vysvětlila Nebo mají v plánu pěknou trojku?
  7. Péťa

    Handsfree Parrot

    Tahle 3100 je skvělá. Zapojí se mezi výstup z autorádia a reproduktory. Normálně hraje rádio do repráků a v okamžiku, kdy používáš Parrot, tak se reproduktory přepojí k němu. Jednoduché, funkční. Ale hlasitost telefonování páčkou pod volantem neovlivníš. Kdyby jsi ho nechtěl, levně ho od Tebe koupím
  8. Dnes mi přišel email, kde se píše něco o soutěži na Facebooku. Tím je myšleno, že se klub přesouvá na facebook a tady máme smůlu?
  9. Péťa

    Sharpers - 406 ve zlatu

    To bude povedená svatba
  10. Zase tak nápadné to udělat nemůžou
  11. Znáš to, jak to komentují např. mobilní operátoři, banky apod... "Na přání klientů jsme optimalizovali inzerci..."
  12. Péťa

    Sharpers - 406 ve zlatu

    Na stavbu je lepší kombik, ideálně wartburg V tom odvezeš všechno.
  13. Když chlap navrhuje dům:
  14. Péťa

    Citroen c5 I

    Klidně ten kontakt dej sem Ať se nemusí každý ptát sólo...
  15. Osobní zkušenost nemám, ale když jedu okolo, je tam vždy spousta zaparkovaných aut. http://www.xxl-kuchyne.cz/
  16. Péťa

    Audio rd4 kábel

    @rastikk111 Zedituj si svůj příspěvek a odstraň z něj ty kapitálky. Obecně se na internetových diskusích považují slova napsaná velkými písmeny, jako že KŘIČÍŠ. A křičet na nás nemusíš Děkuji.
  17. Péťa

    Změna fungování fóra

    Jako u nás, jo?
  18. Víte, kde se inspirovali konstrukéři Multiply?
  19. Oni to kupují pro děti, protože ty jsou v zaměstnání
  20. To nevadí, je to hezký...
  21. @Přema pokládal asfalt:
×
×
  • Vytvořit...