Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    Poděkování za pomoc

    Se snad budu muset podívat, kolik měla Mazda koní EDIT: Tak 54kW Ale byla lehounká, rozhodně živější než tohle @radim.1008
  2. Péťa

    Poděkování za pomoc

    Já bych chtěl poděkovat @minimaxa za svezení po ČR, máš to u mě. A @Pe.Trovi - on ví za co Moc jste mi chlapci pomohli
  3. Nevím, ale jestli to mají v postupu takto přesně na milimetr uvedeno, dodržel bych to
  4. Péťa

    Něco pro Otu

    "Lehce havarované na zadek"
    • 8
  5. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Vypadá to pěkně, ale neumím si to představit za deště.
  6. Péťa

    308 SW Active 1.2 PureTech

    Mě to utvrzuje jen v tom, že Peugeot už nekoupím. Jediný, který mě poslední dobou oslovil je 508 a na něj tak nějak nemám.
  7. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Můžeš přijet, pár metrů (opravdu jen trochu) tady taky mám. Občas to šťourají děti kramlí, ale nedají tomu takovou péči...
  8. Kdyby to byla konkurence, předpokládal bych nějaké rozuzlení typu: "Nakonec jsem auto odvezl do LPG Servisu ........ a tam ho dali do pořádku."
    • 31
  9. Péťa

    Desetikoruna s neúplnou ražbou

    @Pe.Tr Ani to nevím, já tu fotku mám už přes týden v mobilu a teď jsem si na ni vzpomněl Až se tchán vrátí z Olomouce, nafotím ji komplet
  10. Péťa

    Desetikoruna s neúplnou ražbou

    @Radek Hurvajz Myslím, že normální desetikoruna. Nemám ji u sebe, ani jsem ji nevyfotil.
  11. Ahoj, vyznáte se někdo v mincích? Tchán vyšťoural tohle: Když se podíváte na rok ražby, chybí poslední číslice. Je to nějak sběratelsky zajímavé?
  12. Já myslím, že by měli jmenovat Radim.306 a Zůza.5008 Vašíkovi bych nechal těch 1008 (zatím)
  13. Pepito užívej dovolené a nestresuj se srazem, to těch 14 dní vydrží. Nebo pověř nějakého pomocníka
  14. Stejným jsem dnes jezdil po okrese, ale na dvorek ho vrátil v celku a dokonce i dotankoval
  15. Péťa

    Registrační značky na přání

    Tak mě třeba ta barva na tomhle autě neuráží
  16. Péťa

    klima

    Levné není http://www.mtaplus.cz/rele-kontakty/539-rele-nec-ep2f-b3g1st.html
  17. Péťa

    Honzův nový P3008 GT

    Gratulace, ale koukám, že Ti žabožrouti dali volant "vzhůru nohama"
  18. @Pepito Čas nebyl, jel jsem opravdu jen na otočku. V září bohužel taky nepřijedu, ale věř, že mě to mrzí. Snad zvládnu návštěvu jarního velkého srazu
    • 63
  19. "Facebook propagace" 750,--
  20. Ubytovaní nemají koupaliště v ceně? PS: Minulou a tuhle neděli jsem jel okolo (celkem 4x ) - byl jsem vždy na otočku v Olomouci
    • 63
  21. Péťa

    Je tu nějaký stavař?

    Z Porfixu jsem stavěl já. To se ještě vyráběl jen na Slovensku. Strašně nepřesný, rozměry tvárnic klicně o 5mm jinak Zedníci z toho byli nešťastný, prý u Ytongu to nehrozí. Ale mohlo se to změnit. Co se týká toho deště, vyzdilo se přízemí a začalo fest pršet. Poctivě jsem několik dní košťaty vyháněl vodu, spodní tvárnice byly opravdu hodně nacucané. Dostal jsem docela strach, co to udělá, volal jsem výrobci a ten mě ujišťoval, že to je v pohodě, že to vyschne a nic, že v těch pórech je na vodu místa dost. Dokonce i kdyby to zmrzlo, tak se nic nestane. Můžu věřit, nemusím... Ale výrobce mi to poslal písemně, jako takovou "záruku". Za 14 let, co dům stojí se to nerozpadlo a to jsme na zdi udělali strop, další patro a střechu - t.j. docela to zatížili EDIT: Vždycky si říkám, jak bych to udělal příště. A příště by to byl přesný porotherm, lepený pěnou.
    • 70
  22. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Už vím, ke komu půjdu v zimě škemrat o sušené houby
  23. Dýchat se musí při každé kontrole.
  24. Manželský pár se právě vrátil z pohřbu a žena povídá muži: "Jdi a nechej uveřejnit v místních novinách smuteční oznámení na počest mé maminky. Muž se tedy vydal do města, do redakce místních novin, s tím, že chce nechat vytisknout smuteční oznámení. Redaktor příslušné společenské rubriky se ho ptá, jaký bude text. Muž ale nevěděl, co tam má napsat, tak říká, ať tam napíšou jenom: "Tchyně zemřela. Novák." Redaktor mu povídá, že za inzerát do 10-ti slov zaplatí stejnou částku, jako za tento. Muž se krátce zamyslí a praví: "Připište tam tedy: Prodám zachovalou Škodu Favorit, rok výroby 1990!" František telefonuje svému zvěrolékaři a takhle ho prosí: "Dobrý den, pane doktore. Za chvíli k vám přijde moje tchyně a kočičkou. Prosím, dejte jí nějakou injekci, aby dlouho netrpěla..." - "V pořádku, rozumím...," odpovídá zvěrolékař. "Ale pro tu kočičku si musíte přijít do tří dnů...!"
  25. @Ajap, napiš si inzerát v místě tomu určeném:https://www.peugeot-club.com/forum/44-prodam/ Děkuji.
    • 8
×
×
  • Vytvořit...