O tom parkování jsem četl a jsem zvědavý, jak to má vyřešené borec, co u něj budu parkovat Předpokládám a obávám se, že nás vysadí někde jinde a dojdeme pěšky
Patočkova zajížďka podle mě není, nejedu přímo na Letiště, ale do Dobrovíze. Ale vzhledem k ucpanosti se ji vyhnu Dík.