Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. v pohodě
  2. Tak prý byl doporučen na podlahu WIRTH a na dutiny Body900
  3. Máš tu čest každému zaplatit na baru panáka
    • 86
  4. Co tak být víc zvědavý a kouknout sem? Jediný, kdo tam má platbu je @h4wk3y
    • 86
  5. Když se podíváš na jeho fotku bazénu, tak moc napuštěný není Já dnes konečně dopouštěl studenou vodu a stejně mám teď 30,2°C :O
  6. Milane, chybí Ti tam smajlíci
    • 74
  7. Malinko jsem tu Tvoji citaci upravil (vytrhl z kontextu ), ale proto ty jsi vystřídal tolik zaměstnání v naprosto odlišných profesích?
    • 61
  8. Pochopitelně tu extrémní Ona nemá zase tolik navíc, ale je to zpestření pro děti. Nezapomeňte na české sluchátko
  9. Péťa

    Chcete stříkat spodek--dutiny?

    Ten palec máš za názor, že to je krám zbytečněj. Taky jsem se s tím asistentem dodnes nezžil
  10. Péťa

    Chcete stříkat spodek--dutiny?

    Hodil by se návod do "Udělej si sám"
  11. Péťa

    Chcete stříkat spodek--dutiny?

  12. Všechno, včetně spodku a tím nejlepším co je (Body?) Já mám v plánu to dát do Auto Branka. Ale přeci jen bych byl klidnější, kdyby to dělal někdo, kdo to neojebe...
  13. A ty nevíš, že já pořád hledám někoho seriózního? To stříkáš každé 3 roky? :O
  14. Kam na dutiny?
  15. Péťa

    Potkal jsem klubáka...

    Značku určitě domaloval PhotoShopem Známe tyhle dobráky...
  16. Péťa

    Chcete stříkat spodek--dutiny?

    @MilanF1 A nechceš celé jedno auto na ošetření proti korozi? Moje
  17. Péťa

    Pokus

    Huawei
    • 48
  18. Péťa

    Chyby v překladu fóra

    Další prkotina, která se vyskytuje po aktualizaci. Indexování fóra je oznámeno v AJ, což může některé zmást. Zejména ty, kteří neradi čtou, zamýšlí se a nemají rádi, když je cokoliv jinak
  19. Turecko jsem měl vybrané, ale letí nás 5 a v tom místě jsem nesehnal ubytování dřív než v září. Takže to si nechám na jindy, až poletíme opět ve 4. V Tunisu to bude hotel, kde jsme byli poprvé - Bella Vista proti letišti v Monastiru. Je osvědčený s bezvadným All Inclusive. Jediný čeho se bojím jsou davy Rusů.
    • 14
  20. Letos zase do Tunisu, ale tentokrát poprvé v sezoně. Tak jsem zvědavý V září to bylo vždy na pohodu
    • 14
  21. O tom parkování jsem četl a jsem zvědavý, jak to má vyřešené borec, co u něj budu parkovat Předpokládám a obávám se, že nás vysadí někde jinde a dojdeme pěšky Patočkova zajížďka podle mě není, nejedu přímo na Letiště, ale do Dobrovíze. Ale vzhledem k ucpanosti se ji vyhnu Dík.
    • 14
  22. Neuvěřitelné, co novinky dokážou napsat: https://www.novinky.cz/koktejl/477797-americanka-sjela-z-sedesatimetroveho-utesu-tyden-pila-vodu-z-chladice.html Ještě dávám PrtScr obrazovky, protože předpokládám, že to časem opraví:
  23. Teď je cca doba, kdy bych chtěl zítra vyjíždět Waze i Sygic mi ukazují shodně se vyhnout Evropské a jet Dejvickým tunelem a Patočkovou. Ale i tam to je samá práce na silnici a zúžení. Ono si asi člověk nevybere
    • 14
  24. Tak ještě jeden od Elona
  25. Jeden "ukradený" Ale to tady jsou vlastně všechny
×
×
  • Vytvořit...