Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 448
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    Ztrácí se mi tlak v kotli

    Opět otevírám téma Máte někdo reference na kotle Immergas? Konkrétně mi byl nabídnut tento: http://www.vipsgas.cz/immergas-plynove-kotle/kondenzacni-kotle/nastenne-turbo/kombinovane-s-vestavenym-boilerem/170-victrix-zeus-superior-26-kw
  2. Péťa

    Taška na nářadí Peugeot

    Nemá ta vesta být v autě?
  3. \"Ulice je jedním z možných výjezdů od Teska, ale hlavní tah je na druhé straně,\" - tím myslí Tesco?
  4. Péťa

    Olympiáda Soči 2014 - sledujete?

    To už je olympiáda? Osobně mi vadí, že to s olympiádou už nemá nic společného. Je to jen přehlídka nabubřelosti dnešní společnosti. Ty peníze, které to stojí a celá akce je navíc \"ztrátová\". Co to přinese? Vůbec nic! [upravil dne 9.2.2014 19:10 od Peta]
  5. Péťa

    root telefonu

    Telefon pustíš v download modu (současně stisknout volume down + home + power) a tam se Ti stav Knox vypíše
  6. Péťa

    root telefonu

    Je to taková pojistka, kterou se Samsung brání zásahům do telefonu. Pokud není knox na nule, tak nechtějí uznávat reklamaci.
  7. Scratche manželka se jmenuje Adéla.
  8. Péťa

    Co na ní říkate ?

    Je tam VIN, tak ho zkus prověřit... VF38E3FZF81203853
  9. Copak nevíte, že je domluvený s miníkem a jde do Dacie?
  10. Registrace uživatele: - Zadejte uživatelské jméno! - logik2 - zadejte heslo! - jablko - litujeme, heslo musí obsahovat minimálně 8 znaků! - červenéjablko - litujeme, heslo musí obsahovat min. 1 číslici! - 1červenéjablko - litujeme, heslo musí obsahovat min. jedno velké písmeno! - 1ZASRANÉčervené jablko - litujeme, heslo nesmí obsahovat za sebou následující velká písmena! - 1ZasranéČervenéJablko,AneserMěUž! - litujeme, heslo nesmí obsahovat diakritické znaky! - 1ZasraneZhnileCervenéJablkoAzdechniJakAniToNeprijmes! - litujeme, toto heslo je už obsazené!
  11. Péťa

    RD4 anténa

    Redukce jsou téměř na vše. Např. na mém neoblíbeném http://stualarm.cz/
  12. Aha, vrácení peněz od banky, to mě nenapadlo, takové karty nemám, vždy je s díky odmítám.
  13. 3 měsíce než dodají pixlu Aut jsou plné salony a nakonec se stejně čeká...
  14. Sleva za platbu kartou? To jsem nikdy nedostal
  15. Péťa

    radary Praha

    Těžko ale určit, co je bezdůvodně. Pokud si nevěřím, tak taky mám důvod, ne?
  16. Já nejsem hnidopich, ale ajťák s dvojčaty
  17. Už se to vysvětlilo, že to tady je ve vtipech, tak lock ne?
  18. FAB býval v Rychnově, ale jak je na tom teď netuším... EDIT: Je pořád z Rychnova: http://www.fab.cz/kontakty [upravil dne 2.2.2014 21:24 od Peta]
  19. Miník na to přišel. Jsou to kurvítka PS: Výrobci se napsat nedá?
  20. Péťa

    406tka nepřežila výměnu oleje :(

    Radek říkal, že sákne pod víkem
  21. Péťa

    406tka nepřežila výměnu oleje :(

    Tak já tam mám taky imbus Olej:
  22. Péťa

    406tka nepřežila výměnu oleje :(

    Meyle má na obrázku šnek, Valeo ne Večeřu zkusím.
  23. Péťa

    406tka nepřežila výměnu oleje :(

    Dík, to je to, co jsem chtěl vědět. Já v podstatě šnek nepotřebuji, ten bude OK, ale raději asi vezmu Meyle, kde ten šnek je.
  24. Péťa

    406tka nepřežila výměnu oleje :(

    Omlouvám se za dezinformaci, je to čidlo rychlosti, OEM kód mám dobře. V Kelly ho umím najít taky, bohužel ho nemají Našel jsem u Badisaka, ale u Valea nemá na obrázku ten šnek Neonku, dík za odkaz (je to stejné Valeo jako od Badisaka). Pe.Tr: Olej nechám na servisákovi, až mi bude dělat rozvody.
  25. Péťa

    406tka nepřežila výměnu oleje :(

    Odpolední zásah dvou šikovných automechaniků byl úspěšný Přijel Hurvajz a společnou pílí jsme po rozebrání pojistkové skříňky v motoru, sundání kasliku pro akumulátor a odpojení obrovského konektoru pod tím kaslikem jsme odhadli, že vadný bude snímač rychlosti. Měření ohmetrem a sledování žárovky místo pojistky to potvrzovalo. Vůbec nebylo snadné čidlo zespodu odpojit, ale za neustálého povzbuzování jsem šroubovákem a ukrutnou silou konektor vypáčil a bingo!!! Auto startuje !!! A teď to hlavní, kde koupit čidlo obj. číslo 616070 ??? [upravil dne 2/2/14 19:27 od Radek Hurvajz]
×
×
  • Vytvořit...