[*]„Ani se nesprchuj, já mám stejně nejradši, když trochu smrdíš.“
[*]„Nech si tam ten fotbal, dyť ti to uteče a bude ti to líto!“
[*]„Miláčku, klidně si na mě vlez, já si vezmu ibalgin a nějak tu migrénu kousnu.“
[*]„Jejda jejda, kterejpak rošťák nám tu nablil do botníku, jestlipak ty sis to včera moc hezky neužil?“
[*]„Prosím tě, lež, ani nevstávej, teď bude nejlepší, když se z tý kocoviny pěkně vyspíš, pak ti udělám vajíčka.“
[*]„Hele, tak maminku ošleme do prdele, ať nejezdí, co nám tu má co smrdět, viď!“
[*]„A nemám teda zavolat Mileně, aby přišla? Posledně se ti tolik líbila, že bysme si to udělali trochu hezký.“
[*]„Přeci nebudeš hulit venku, víš jaká je tam zima? Zakuř si klíďo tady.“
[*]„Teda já tě obdivuju, že ty se mnou vlastně vůbec vydržíš, když jsem taková svině!“
[*]„Ovšemže polykám.“
[*]„Jistěže za to můžu já, vždyť já jsem přeci taková dylina.“
[*]„Ty jsi zatloukl hřebík? A takhle pěkně? Ty můj hrdino!!!“
[*]„A nechceš si s klukama někam vyrazit? Tak na tejden a odpočinout si ode mě?“
[*]„Že budete koukat tady? Prima, skočím do krámu pro basu piv a tlačenku, ať máte pohodičku, ju?“
[*]„Ano, máš pravdu a já jen tak blbě kecám.“
[*]„Říkala jsem si, že by sis mohl koupit tu motorku, cos vždycky chtěl.“
[*]„Ale samozřejmě, že se nehodlám vdávat, dyť hromádka, to i tak mnohem líp zní.“
[*]„Miláčku, s tou sekačkou k narozeninám, to jsi mě moc hezky překvapil.“
[/list=1]
(zdroj)