Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Dojdi na úřad a tam Ti řeknou, co potřebují. Pravděpodobně Ti to normálně přihlásí.
    • 11
  2. Já to dělám podobně, jako oddie (co také jiného vymyslet), jen místo nýtů jsem původně dával šroubky M3 (musel jsem převrtat díry v LED modulech a ty pak měly zkrat na těleso svítidla, takže jsem musel pod ně dávat izolační podložky) a teď je přidělávám maličkými samořeznými šroubky, to je v pohodě. Trafo mám v plastové liště.
  3. Tak si s rodinou volej po Skype A máš to i s obrazem.
  4. Jak píše StibTo, pravidla jsou nastavena relativně dobře. Kvůli 0,01% nepovedených obchodů je nemá cenu měnit. To by se upravovaly několikrát do roka a byl by v tom chaos.
  5. V Náchodě bude také Ale nikdy jsem ten film neviděl a nemusím to měnit
    • 29
  6. To bych nedělal.
    • 22
  7. Péťa

    Záměna cyklo čtyřkolečka

    Tak jsem to vyfotil: [upravil dne 12.5.2014 19:56 od Peta]
    • 20
  8. Péťa

    Záměna cyklo čtyřkolečka

    Na, stará čtyřkolečka byl šestihran (jako máš na obrázku) se dvěma výstupky. Ty se rády strhávaly.
    • 20
  9. Péťa

    Záměna cyklo čtyřkolečka

    Jestli si vzpomínám, tak na 4-kolečko byl silnější řetěz než na 5ti kolečko.
    • 20
  10. No to už si snad děláš prdel ne ? ... Nedělám a čas ukázal...
  11. No nevím, soused má včely (o něco víc) a chodí k nim v podstatě denně. Nevím, jestli je nutné tam opravdu chodit tak často, ale pokud ano, tak možná budeš mít problém...
    • 43
  12. Péťa

    MS v hokeji 2014

    Rusové mají šanci na celkovou výhru. Jejich tým je dobrý: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/335854-putin-si-zahral-hokej-s-byvalymi-hvezdami-dal-sest-golu.html
  13. Péťa

    MS v hokeji 2014

    To se hraje už teď? No jo: http://sport.aktualne.cz/ms-v-hokeji-2014-vysledky-vsech-zapasu-prehledne/r~669babc6a9e311e38ffe0025900fea04/ [upravil dne 9.5.2014 22:17 od Peta]
  14. Péťa

    Může to Pe.Tr zvládnout

    Všimněte si, že Pe.Tr to v podstatě nezveřejnil. To já
  15. [*]„Ani se nesprchuj, já mám stejně nejradši, když trochu smrdíš.“ [*]„Nech si tam ten fotbal, dyť ti to uteče a bude ti to líto!“ [*]„Miláčku, klidně si na mě vlez, já si vezmu ibalgin a nějak tu migrénu kousnu.“ [*]„Jejda jejda, kterejpak rošťák nám tu nablil do botníku, jestlipak ty sis to včera moc hezky neužil?“ [*]„Prosím tě, lež, ani nevstávej, teď bude nejlepší, když se z tý kocoviny pěkně vyspíš, pak ti udělám vajíčka.“ [*]„Hele, tak maminku ošleme do prdele, ať nejezdí, co nám tu má co smrdět, viď!“ [*]„A nemám teda zavolat Mileně, aby přišla? Posledně se ti tolik líbila, že bysme si to udělali trochu hezký.“ [*]„Přeci nebudeš hulit venku, víš jaká je tam zima? Zakuř si klíďo tady.“ [*]„Teda já tě obdivuju, že ty se mnou vlastně vůbec vydržíš, když jsem taková svině!“ [*]„Ovšemže polykám.“ [*]„Jistěže za to můžu já, vždyť já jsem přeci taková dylina.“ [*]„Ty jsi zatloukl hřebík? A takhle pěkně? Ty můj hrdino!!!“ [*]„A nechceš si s klukama někam vyrazit? Tak na tejden a odpočinout si ode mě?“ [*]„Že budete koukat tady? Prima, skočím do krámu pro basu piv a tlačenku, ať máte pohodičku, ju?“ [*]„Ano, máš pravdu a já jen tak blbě kecám.“ [*]„Říkala jsem si, že by sis mohl koupit tu motorku, cos vždycky chtěl.“ [*]„Ale samozřejmě, že se nehodlám vdávat, dyť hromádka, to i tak mnohem líp zní.“ [*]„Miláčku, s tou sekačkou k narozeninám, to jsi mě moc hezky překvapil.“ [/list=1] (zdroj)
  16. A mám po slibně vypadajícím obchodě
  17. Nový mobil pro chlapy: http://hledy.ic.cz/mobil.gif [upravil dne 8.5.2014 23:30 od Peta]
  18. ... a v cíli o 40 sekund dřív A to se vyplatí
  19. Aha, on to rádio už poslal zpět. Tak to si budou muset nějak vykomunikovat. Já bych telefonoval
  20. Ale on poslal vadný kus a věděl o tom. A to ještě předjímám, že jen zapomněl (manželka) přibalit to tlačítko a pak by to svedl na poštu, že s balíčkem házela. Jinak běžný e-shop u nového (!!!) zboží poštovné hradí. Ukládá mu to nějaká norma.
  21. Proč by čekal týden. Stačilo, kdyby prodejce napsal \"Dnes jsem Ti poslal 500,-- Kč, prosím pošli mi zpět rádio.\" - a to ještě by se dalo diskutovat o poštovném, které vynaloží OKčko. Fotka v prvním příspěvku je z 29. dubna, předpokládám, že od té doby to OK řeší. Zdá se vám 9 dní krátká doba?
  22. Péťa

    Problémy s marihuanou

    Nejen pro Medvěda, také se k tomu názoru hlásím. Ani tak nejde o to, jestli je marihuana zakázaná, ale je to o vůli jedince. Pak už má jen krůček k otestování další drogy, která může být mnohem návykovější a \"proces\" nelze zastavit. A na drogy bude potřebovat spoustu peněz, které si bude muset sehnat za každou cenu...
    • 80
  23. \"B\" je správně
  24. Aha, tak Roman
  25. Fotky super, našel jsem tam postavu, kterou neznám. Takže asi Přírůstek
×
×
  • Vytvořit...