Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    Vlhkost v p. zad. světle

    No já Ti nevím, moje Martina má vlasy až po prdel a fén nepotřebuje
    • 8
  2. To má kolega. Říkám, že bydlí ve skladě
  3. Šaldo, možná špatně počítám, ale zkus to se mnou: 30 EUR palet týdně - výkupní cena cca 80,--Kč ............. takže 2.400,-- Kč za týden, t.j. 9.600,-- Kč za měsíc. Kdyby jsi je neřezal, ale prodával, máš skoro desítku za měsíc, nemusíš je řezat a hlavně skladovat na zahradě (doteď si pamatuji tu fotku). Za ty peníze by jsi vytápěl barák elektrikou. Někde jsem asi udělal ve výpočtech chybu.
  4. Já mám na kotli nastaveno 37°C, ale to je informace pro Tebe zbytečná, protože mám podlahové topení.
  5. Péťa

    Mikrotik

    OFFTOPIC: Nejdřív mě vyděsilo, že máš 10 zařízení, ale pak jsem začal počítat zařízení s vlastní IP u mě: 3x notebook 4x tablet 2x mobil 2x TV 1x IP kamera 2x NAS 1x tiskárna 2x Access Point 1x IP modul ovládání relátek 1x zabezpečovačka 1x 24 portový gigový switch 3Com s managementem 1x mikrotik Asi se půjdu nad sebou zamyslet...
    • 61
  6. Péťa

    Palivo v katalyzátoru

    Koukám, že vše strkáš do "Důležitých informace pro uživatele fora". Opět přesouvám.
    • 6
  7. Péťa

    Vlhkost v p. zad. světle

    Dovolil jsem si Ti to přesunout do správné sekce.
    • 8
  8. Péťa

    Mikrotik

    Nemusí. nemáš od poskytovatele IP přidělenou natvrdo?
    • 61
  9. "Tak jsem sousede slyšel, že vám žena zbořila vaše nové auto. Nestalo se jí nic?" "Zatím ne, je zamčená v koupelně."
  10. Gábo, Gábo... http://www.peugeot-club.com/topic/85707-vtipy/?p=1704085
  11. Péťa

    Traktor TATRA

    Koukal jsem na to a nechápu, jak to mohlo dostat homologaci jako traktor.
    • 8
  12. Sice trochu reklama, ale já to stejně nepoužívám. http://www.zive.cz/bleskovky/avast-schvalne-ztratil-dvacet-telefonu-jeden-skoncil-az-v-bombaji/sc-4-a-180250/default.aspx
    • 18
  13. Budu trochu off-topic, ale nedá mi to nereagovat. Je paráda, že jste s těmito stránkami spokojeni a že vám šetří peníze. Ale ani provoz serveru není zadarmo a pro podporu klubu zde máme možnost příspěvku, například formou členství v klubu (http://www.peugeot-club.com/index.php?/page/members/radne-clenstvi.html). Navíc tím, že se stanete členy klubu získáte mnoho dalších výhod: http://www.peugeot-club.com/index.php?/page/members/vyhody.html
    • 8
  14. Péťa

    Senzor tlaku v pneumatikach

    Pokud si vzpomínám, prodával je Přema. Ale jestli to je ještě aktuální, to netuším.
  15. Ahoj, tak je to Seat Ibiza r.v.1996, 1.4 a potřebuje sklo levého předního světla. Dík, Petr
  16. Seat Ibiza, ale bohužel víc taky nevím, ptal se mě na to soused.
  17. Uměl by jsi to, co má Kelly pod kódem 38.14.131 (sklo na světlo)?
  18. Péťa

    Za kolik tankujete?

    Za litr: http://www.autorest.cz/
  19. Péťa

    Za kolik tankujete?

    Včera v Úpici za 13.20 Kč
  20. Péťa

    Folie ve spreji ?

    ???
    • 19
  21. Nezlob se na mě, ale podle mě jsem Ti dal 100% správnou odpověď a slušnou formou. Pak teda nechápu Tvoji jízlivou připomínku.
  22. Péťa

    eltonova 508 RXH

    Mám sice starou pixlu, ale jedná nálepka na něm je DAS. Jinak nic. Ani "Dítě v autě" na ni nesmělo. Elton v tomhle má moji plnou podporu. Příslušnost ke klubu může vyjádřit podložkami pod RZ, když bude chtít.
×
×
  • Vytvořit...