Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Nic moc čtení: http://zpravy.idnes.cz/smrtelna-nehoda-na-rychnovsku-dej-/krimi.aspx?c=A151115_154922_krimi_kvi Někdo ví víc?
    • 12
  2. Já hodinu uvažuji o tom, jak slušně napsat, že nechápu smysl tohoto příspěvku, protože měnit baterky jsme snad zvyklí všichni, např. u aut (když už jsme to automobilové fórum) a do toho Stejsn napíše, že to je skvělá informace :D Tak nevím. Taky mám dobrý tip: Když vám dojde benzín nebo nafta v autě, nevyhazujte ho, ale dolijte ty správné PHM do nádrže.
    • 8
  3. Péťa

    Čeština do RT3

    Ona nemyslela svoji fotku???? :D
  4. Úplně se mi přitížilo. Strašný.
    • 25
  5. Je to normální. Klima vysušuje vzduch.
    • 16
  6. V domku na předměstí zaučuje starý plynař mladého. Když jsou s prací hotovi, povídá ten starý: "Hele, nemysli si, že jsem nějaká vykopávka. Mám docela kondici. Vsaď se, že doběhnu k autu první!" Tak se oba rozběhnou a starý skutečně doběhne o krok dřív. Mladý jen valí oči, ale vzápětí koukají oba, protože se k nim ještě daleko rychleji řítí udýchaná stařenka. "Copak paní, zapomněli jsme u vás něco?" Babičce trvá pěkně dlouho než popadne dech a pak povídá: "Ech, ne, ale když jsem viděla dva plynaře tak upalovat, řekla jsem si, že bych měla asi utíkat taky."
  7. Péťa

    hledam 806ku

    A pro manželku s dětmi taky nic moc... I kdž jednu takovou tady na vesnici máme
    • 43
  8. Péťa

    AUX vstup

    https://www.mironet.cz/tx2-bluetooth-stereo-audio-hudebni-vysilac-bspeech+dp113404/#4905181 nebo https://www.mironet.cz/bspeech-rx2-bluetooth-stereo-audio-hudebni-prijimac-bt-verze-21-a2dp-profil+dp113405/#4905163 Podle toho, co potřebuješ
    • 46
  9. Zkus mu zavolat, má toho víc.
    • 58
  10. Péťa

    hledam 806ku

    Zeptej se přímo majitele, když dáš do vyhledávání zde na fóru to mobilní číslo, něco Ti to najde: http://www.peugeot-club.com/topic/29117-zadni-naprava-na-partneruí-náprava-na-partneru/?p=774785
    • 43
  11. Tady máš kontakt: http://www.peugeot-club.com/topic/102869-prodam-dily-z-vozu-peugeot-407-sedan-i-sw/
    • 58
  12. Péťa

    Vypnutí motoru za jízdy

    Tak to Ti "jen" spadly otáčky motoru. Hledej tady na fóru, hodně se toho napsalo.
    • 6
  13. Péťa

    Vypnutí motoru za jízdy

    Měl jsi zařazenou rychlost?
    • 6
  14. Péťa

    Klepani plata

    Přečetl jsem si dotaz 2x a zase tak strašně napsaný mi nepřijde. Řešili jsme na fóru mnohem větší chujoviny a nevadilo vám to. Zkusme být tolerantnější, děkuji.
  15. Na klub 259,--Kč
    • 23
  16. Péťa

    DVD rekorder Panasonic

    Možná bych měl Sencor s HDD. ALe musel bych vyzkoušet, v jakém je stavu.
    • 12
  17. Na fernet nejsem nejmíň 20 let zvědavý
    • 74
  18. To je výzva, přivez mi ho sem
    • 74
  19. Vyrovnal jsem to
    • 46
  20. Tři si povídají, co udělají s vánočními odměnami. První říká: "Pracuji ve Švýcarsku, z vánočních odměn si koupím auto a za zbytek pojedu na dovolenou." Druhý povídá: "Pracuji v Německu v Mercedesu, za vánoční odměny si nechám vybudovat bazén a za zbytek pojedu na cestu kolem světa." Třetí povídá: "Já pracuji v Čechách a za vánoční odměny si koupím svetr." Ostatní se ho ptají: "A co zbytek? " "Zbytek mi na něj přidají rodiče..." !!
  21. Dávám přednost svému pohodlí, ale netvrdím, že to je správně. T.j. nastartuji, pustím vyhřívání zadního okna a foukání na přední. Pak ometu auto od sněhu (pokud je) a jdu škrabat.
    • 14
  22. Charlie, část vložených peněz jde na pojištění a část na spoření. proto teprve časem se ty peníze "zhodnotí" tak, jak píše Veverka.
    • 17
  23. Já si musel ke dveřím pořídit tohle:
    • 23
  24. Péťa

    navigace do Rakouska

    Jen bych Lukáše a brixtra chtěl požádat, aby se u mě tehle týden na pár dní (kdy bude hezky) stavili, potřeboval bych ZADARMO na zahradě překatrovat nějakou hlínu. Za práci nikomu platit nehodlám!
    • 22
  25. Zatím to vypadá, že večírek bude pro vedení a Pe.Tra
    • 74
×
×
  • Vytvořit...