Dej si sklo
Jinak nepíšeš na jaký telefon. I na tom hodně záleží - je velký rozdíl např. mezi rovným displejem a nebo se zakřiveným (třeba jako má Samsung své modely Edge, ale není to jen on).
Tak začneme brzdit, ano! Nikdo Tě tady neurážel, nemusíš tedy urážet ani ty. Přesná definice požadavku vede k rychlé a přesné odpovědi, tak se nezlob na ostatní, že Ti nečtou myšlenky a raději si Tvůj dotaz upřesňují. Hlavně slušně!