Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Já si zase nejvíc z autoškoly pamatuji, jak mi učitel pořád říkal "Ale v obci se jezdí šedesát"
  2. Péťa

    řadící hlavice

    strašný
    • 44
  3. Péťa

    Obrazovky v opěrkách

    To chce ještě jeden pro psíka
    • 18
  4. Péťa

    Tel.přístroj CISCO

    Chtělo by to zespodu přístroje opsat jeho typ (model) a najít tu příručku. Možné je, že se seznam ukládá na telefonní ústředně a tou knížečkou se jen vyvolá a listuje se v něm.
    • 10
  5. Domlouvá otec malému Jeníkovi: "Takhle už to dál nejde! Dnes lžeš, zítra začneš krást, pozítří se dáš na politiku...!"
  6. Policajt napsal na svého nadřízeného lživou stížnost, anonym, který skončil až u soudu. Časem, především díky grafologické zkoušce, na autora stížnosti přišli a dostal pokutu. Své ženě u večeře smutně říká: "Já vůbec nechápu, jak mě mohli odhalit! Vždyť když jsem ten anonym psal, měl jsem rukavice, nalepené vousy, na hlavě paruku a dokonce i černé brýle!" Policista po delší rozmluvě s řidičem: "Vy jste nějaký chytrý..." - "Kdo, já?" - "No a já snad?!?"
  7. Víte, jaký je rozdíl mezi myšlením muže a ženy? – Když muž udělá nějakou hloupost, řekne – Nepřemýšlel jsem. Když udělá blbost žena, řekne – Já jsem myslela...
  8. Péťa

    prosim o radu, vyber pracky

    Moje první byla Samsung, vydržela 12 let (měnil se jen 1x řemen a 1x uhlíky). Pak odešlo ovládání dvířek. Sice by šlo za 700,-- koupit náhradní díl, ale řekl jsem si, že už nastala doba, kdy se sype jedna součástka za druhou (ty uhlíky byly těsně před tím). Takže moje druhá pračka je opět Samsung a budu doufat, že za ty prachy vydrží ještě dýl
    • 71
  9. Na aerosalón do Anglie vyslalo tehdejší Československo nejlepší letadlo, jaké bylo k dispozici – Čmeláka. Pilot přistál za tmy na letišti, kde se aerosalón konal, a aby mu ten poklad techniky nikdo neukradl, chtěl ho k něčemu zamknout řetězem. Zamkne ho za americkou F16. Další den stíhačka roluje po ranveji a startuje. Najednou za sebou vidí českého čmeláka a hlásí věži: "Letí za mnou české letadlo!" - "Jak je to možné?" ptají se na věži, "zvyšte rychlost!" - "Zvyšuji na Mach 1, měním geometrii křídel, český letoun pořád za mnou." - "To není možné, nenechte je vyhrát. Zvyšte rychlost!" - "O.K. Měním geometrii křídel podruhé, dosahuji nadzvukové rychlosti Mach 1,5, Čmelák se stále drží..." - "Sakra, to musíte dokázat, zvyšte rychlost na maximum!" - "Letím maximální rychlostí Mach 2, měním potřetí geometrii křídel... Sakra, jsme v prdeli..., Čmelák odhazuje podvozek a mění poprvé geometrii křídel!"
  10. Miluji historii letectví. Moc mě mrzí, že se při změně názvu největšího leteckého přístavu v ČR zapomnělo na průkopníka českého letectví Jana Kašpara. Chtěl bych kompetentním úřadům navrhnout doplnění názvu. Nový název: LETIŠTĚ KAŠPARA VÁCLAVA HAVLA
  11. Nechal jsem to na Černém Mostě přímu u stanice metra a bylo... I když jsem jednu nabídku měl, kde nechat auto přímo na hlavním nádraží, tak jsem ji pro složitost nevyužil. Šel jsem cestou nejmenšího odporu Všem děkuji za nabídky a rady!
  12. Vikinka píše "poslal" ?
    • 42
  13. To chce dobrého právníka
  14. To jsou skoro 2km , díky moc, ale to ne
  15. Dík za tip a oddiemu za radu s mapy.cz Teď ještě, jestli se tam v pátek vejdu. Snad jo.
  16. Máš dost času si to vyřešit Kemp neustoupí
  17. „Může i komunistka souložit s nestraníkem?“ „Ano, ale musí si ho tam sama zavést, aby byla zachována vedoucí úloha strany.“
  18. Weri, jen se rozepiš, dobře se to čte
    • 25
  19. Chvíli jsem se tomu věnoval a asi neexistuje rozumná možnost, jak tam zdarma zaparkovat. Jedině neděle a státní svátky Nechám auto na Čerňáku a bude...
  20. Používám tu synchronizaci, nikdy mě nenapadlo to mít jinak Vím, že jsem Ti nepomohl, ale alespoň jsem oživil tohle téma.
×
×
  • Vytvořit...