Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Seberou auto, všechno uvnitř kromě dětí a Miss
  2. Já bohužel na Mohelnici nejedu. Pokud se něco nezvrtne a nebudu mít nečekaně volno.
  3. @Kroky01
  4. Franto, určitě dobře víš, že update je zapotřebí, aby byla zajištěna bezpečnost a kontinuita fóra. Nelze ignorovat nově vydaný update. Za mě má Aleš velké plus, že se o aktuálnost systému pečlivě stará. A nějaká ta změna nás snad nerozhází. Práci programátorů a designerů Invision nehodnotím, nenacházím slušné výrazy.
  5. Péťa

    Střešní okno

    @Ferry
  6. Tady Ti napíší "pouze" výbavu s jakou auto sjelo z výrobní linky. Pokud chceš servisní historii, tak pro to zde na fóru máme založeno jiné vlákno, ale to je určeno (a viditelné) řádným členům. Viz "Výhody řádného členství".
  7. Péťa

    pavelu96 308 - PRODÁNO!

    Na to kupuješ naftu?
  8. Péťa

    Chyby v překladu fóra

    @Laďa Chyby překladu se hlásí do tématu o překladu Přesunul jsem Ti to
  9. @Scratch Já si to myslel Ale ty jsi tu středu pořád nechtěl ve svém příspěvku vidět Tomu se říká autorská slepota
  10. Ahoj, píše se o tom zde: Ale pro hlášení problémů a chyb máme vytvořeno téma, do kterého jsem Ti příspěvek přesunul.
  11. Zrovna Caorle si umím představit, že bych tam i jel. Benátky mě neberou ani trochu, tam jsem byl
  12. jj, sice to bude delší, ale zato horší cesta
  13. Když v pátek v noci vyjedeš a ve středu budeš v Caorle, tak to se mi zdá být sakra dlouhá cesta To je skoro pět dní
  14. Péťa

    Neznámý hmyzák

    Nebudu stahovat kalhoty, taky jsme to mohli přinést s nákupem z nějakého super-hyper. V noci budu důkladně hledat, to vylézají...
  15. To budete dlouho na cestě
  16. Péťa

    Neznámý hmyzák

    @Fruktis No právě
  17. Péťa

    Neznámý hmyzák

    Právě, že lepší fotku nemám. Bylo to tak 1cm velké. Měl jsem ho necat žít a počkat co z něj vyroste Ale Weri by mohla mít pravdu , budu tu terasu víc pozorovat...
  18. Péťa

    Neznámý hmyzák

    Byl na terase, to mi už vadí. Navíc se obávám, jestli jsme to nepřitáhli s nějakýma věcma z pečováku, když jsem stěhoval babičku. Kdo ví, co tam všechno žije...
  19. Ahoj, venku jsem našel hmyzáka, který se nebezpečně přiblížil k našemu domu. Nevíte, co to mohlo být?
  20. Péťa

    Za kolik tankujete?

    Zajímavá je cena Naturalu u Orlenu v hned za hranicemi za Náchodem. Natural 95 a Natural 98 za stejnou cenu (4.58 Zl). Pak jsem jel skoro 200km Polskem a nikde to tak nebylo, ani u Orlenu. Já si toho všiml v pátek, když jsem odjížděl od polské Shellky, kde jsem vzal plnou Naturalu 95
  21. Péťa

    Skúter Mokic 50 ( Stella)

    A on prodal?
  22. Péťa

    Za kolik tankujete?

    Abyste se nepoprděli Jsem se tak zaměřil na jedno slovo, že ostatní jsem ignoroval
  23. jj 1.6 TDCi r.v. 2004. Ale opečovávaný
×
×
  • Vytvořit...