Franto, určitě dobře víš, že update je zapotřebí, aby byla zajištěna bezpečnost a kontinuita fóra. Nelze ignorovat nově vydaný update. Za mě má Aleš velké plus, že se o aktuálnost systému pečlivě stará. A nějaká ta změna nás snad nerozhází.
Práci programátorů a designerů Invision nehodnotím, nenacházím slušné výrazy.