Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    407-NESTARTUJE

    Zkusil bych repas startéru, ale nevím, jaké tam máš možnosti.
  2. Péťa

    Parkování v Praze

    U nás udělali rekonstrukci náměstí i s parkovacími místy za přispění evropských fondů a tak nesmějí po nějakou dobu vybírat za parkovné (k velké nelibosti radních). A tak máme alespoň omezenou dobu parkování (v pořádku) a musíme mít hodiny.
    • 19
  3. Když tady byly v tý slevě Nekup to...
    • 18
  4. Přemohl jsem se
  5. Péťa

    Kde prodat auto?

    Aby nedošlo k mýlce, i jako člen klubu musíš mít minimálně 50 příspěvků, aby jsi mohl prodávat v inzerci: https://www.peugeot-club.com/index.php?/guidelines/#inzerce10
    • 40
  6. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Máš si objednat asfaltéry ze Zadků. To je jiná parta
  7. Dnes pošta v pořádku doručila, děkuji! Budu se snažit je do jarního srazu namontovat, ale bude to honička
    • 18
  8. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Evidence je úplně v pohodě, je na to celý systém v SAPu. Je to určitě materiál za celý kraj. Každá prodlužka, rozdvojka, varná konvice,...
  9. To je pochopitelné. Taky jsem ho hned po vyfocení přihodil na kupu věcí k likvidaci Nepředpokládal jsem, že by to dopadlo jinak
  10. Ano, ale výzkum by měl probíhat na běžně používaných vozidlech. Mustanga ať používají na "specialitky". Netvrdím a nemyslím si, že ho měli odmítnout. Jen si nechat ty kecy o "výzkumu" Je to úplně stejné, jako to policejní BMW.
  11. Tak jsem ho sice našel, ale asi z Mazdičky 121, protože je strašně malý Foto: https://1drv.ms/f/s!Al5_hH9d_qkZ6zw79iPwbpBatHfV
  12. Odkdy věříš na novinářské a promo kecy?
  13. Radime, nic si z toho nedělej. Taky jsem krytky a přípravek na ně poprvé viděl až minulý týden, když jsem jel pro kola Hurvajzovi Je to jen další komplikace, když manipuluješ s kolem
  14. Já bych Ti ho rozhodně nechal zadarmo , nevidím důvod, proč by za takovou věc měl někdo platit Po obědě se podívám, jestli ho ještě mám, případně vyfotím.
  15. Kdybys chtěl, asi takový hever mám (rezavý, funkční). Musel bych se podívat, jestli není už někde ve sběrném dvoře.
  16. Péťa

    Chyby v překladu fóra

    Vyběhly na mě dvě nepřeloženiny na https://www.peugeot-club.com/topmembers/ Edit: Teď koukám, že tam je i "POSTS" a "ALBUMS"
  17. Omlouvám se za , ale prozraď, co máš za podlahu v té garáži?
  18. To bude zase seriózní výzkum Za takovým autem by se otočila většina řidičů, i kdyby to byl taxik
  19. 4 černé s krátkým nápisem si vezmu
    • 18
  20. Péťa

    kolik je hodin?

    PM
  21. https://www.cnews.cz/windows-10-zlobi-chyba-vam-muze-vysat-veskere-volne-misto-na-disku/
  22. Nevím, jestli zvyšuje cenu, ale u tak starého auta rozhodně zvyšuje atraktivitu. Pokud je to LPG v pořádku. Já díky tomu prodal svoji 406 dva dny po vystavení na bazosi
  23. Péťa

    Ferryho 306 cabrio

    To vím úplně přesně
  24. Péťa

    Čas na kameru

    Kamera má být zapojena tak, aby se sama zapnula s klíčkem zapalování.
×
×
  • Vytvořit...