U nás udělali rekonstrukci náměstí i s parkovacími místy za přispění evropských fondů a tak nesmějí po nějakou dobu vybírat za parkovné (k velké nelibosti radních). A tak máme alespoň omezenou dobu parkování (v pořádku) a musíme mít hodiny.
Aby nedošlo k mýlce, i jako člen klubu musíš mít minimálně 50 příspěvků, aby jsi mohl prodávat v inzerci:
https://www.peugeot-club.com/index.php?/guidelines/#inzerce10
Ano, ale výzkum by měl probíhat na běžně používaných vozidlech. Mustanga ať používají na "specialitky". Netvrdím a nemyslím si, že ho měli odmítnout. Jen si nechat ty kecy o "výzkumu" Je to úplně stejné, jako to policejní BMW.
Radime, nic si z toho nedělej. Taky jsem krytky a přípravek na ně poprvé viděl až minulý týden, když jsem jel pro kola Hurvajzovi Je to jen další komplikace, když manipuluješ s kolem
Já bych Ti ho rozhodně nechal zadarmo , nevidím důvod, proč by za takovou věc měl někdo platit Po obědě se podívám, jestli ho ještě mám, případně vyfotím.
Nevím, jestli zvyšuje cenu, ale u tak starého auta rozhodně zvyšuje atraktivitu. Pokud je to LPG v pořádku. Já díky tomu prodal svoji 406 dva dny po vystavení na bazosi