Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    Potkal jsem klubáka...

    200g hovězí steak a americké brambory, to dá zabrat
  2. Starý, ale geniální židovský vtip : Vystěhovává se Roubíček ze Sovětského Svazu. Na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina Ptají se: "Co to je?" "To se ptají špatně, "povídá Roubíček, "Měli by se zeptat, kdo to je? To je Lenin! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti, Sovětského Svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky..." "Dobře, můžete jít...", říkají celníci. Na izraelské hranici celníci znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho: "Co to je ?" "To se ptají špatně," povídá Roubíček, "měli by se zeptat, kdo to je? To je Lenin! Šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, ...." Dobře, dobře, můžete jít..." říkají celníci. Roubíček přijede ke svým příbuzným, vybaluje si věci. Jeho synovec si všimneLeninovy busty a ptá se: "Strýčku, kdo to je?" "Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses zeptat, co to je ? ."To je pět kilo neprocleného zlata ???
  3. Péťa

    Skype a posílání fotek.

    Jen upřesním, že podle nastavení se fotky odesílají po připojení k WiFi (libovolené, nejen doma) nebo vždy (po WiFi i mobilních datech) a odesílají se na cloud (server na internetu), ne na disk v Tvém počítači. Na Tvůj počítač se "jen" synchronizují.
  4. Péťa

    Skype a posílání fotek.

    "OK Google"
    • 15
  5. Péťa

    Skype a posílání fotek.

    Napsal jsem snad něco jiného? Jen jsem nejmenoval, protože stejné funkce má většina cloudových služeb. Používám jak Dropbox, tak i Google disk, OneDrive, box.net,... Je jen na Kouďákovi, co zvolí, případně co už používá
    • 15
  6. Péťa

    Skype a posílání fotek.

    Maile si je poslat nemůžeš? Nebo ještě lépe nahrát na Cloud a do PC stáhnout. To vše by mělo jít i v XP.
    • 15
  7. Péťa

    WINTERCAR by Karkulák (106 1.4i)

    Za desítku to vypadá líp, než moje bývalá 406
    • 8
  8. Jeden dotaz stačí, druhý jsem Ti smazal.
  9. Takže to tady asi můžeme zamknout, ne? Když nic není...
  10. ... to já vím ...
  11. Tak to AutoKelly je výrazně levnější, tam stojí jen 630,--
    • 15
  12. Péťa

    Už máte přezuto na zimu

    Já ty kola vždycky uložím a nemyju. Asi dělám něco špatně...
  13. Lákavá nabídka, ale já ji nevyužili. Z Hronova asi autobus nevypravíte, že?
  14. Kdyby někdo potřeboval elektrocentrálu (3x400V, 5500W) mohu zapůjčit. Od té doby, co jsem doma připraven, tak nám proud pořád jde.
  15. Ale on se ptá na názor na auto, ne na sebe
    • 7
  16. Péťa

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Naživo to je o moc hezčí než fotky Nokií
  17. Je to horší - Ford Focus
  18. Aby ses nepo... Já mám elektronickou To si taky nezablbneš
  19. Péťa

    Chyby v překladu fóra

    Neřeším, ani nevyhledávávm. Jen, že jsem si všiml. Já můžu mít klidně prostředí v angličtině, hlavně když uživatelské příspěvky budou česky
  20. Péťa

    Peugeot ve filmu

    Martina na to koukala, já poslouchal. Docela pobavilo. Ale děj pochopitelně o oničem. Že tam jezdil nějaký žabožrout, to jsem ani nepostřehl. Ale auta tam byla, to jo...
  21. Už se to blíží...
  22. Pozor! Na trase Praha - Nižnij Novgorod budete pravděpodobně potřebovat sněhové řetězy!
  23. Péťa

    Chyby v překladu fóra

×
×
  • Vytvořit...