Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 448
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Každý nemá (mateřskou) dovolenou, jako @h4wk3y
  2. Pánové, jestli nepřestanete s tím věčným vzájemným napadáním, tak to tady zamknu a všechny nová podobná vlákna budu automaticky mazat. Berte to jako poslední výstrahu. Debatujme o klasických a alternativních pohonech, ale bez zbytečných vášní.
  3. Nemáš prachy na opravu? Improvizuj! Mňau
  4. Jen bych chtěl místní bojovníky upozornit na výbornou funkcionalitu tohoto fóra: Ignorování uživatelů. Tam si přídáte každého, kdo vám zkracuje život a budete happy
  5. Ale trestné to je jen do patnácti
    • 74
  6. @pesastor Dostal "Napomenutí" a trestné body. Příště už to bude BAN. Ale sáhněme si do svědomí, také @Radovanek pěkně provokujeme. A pokud na fóru o autech píše o automobilech, tak na tom nevidím nic špatného, naopak.
  7. Péťa

    Chci koupit 407 - doporučíte?

    Ahoj, šlo. Ale tuto "službu" zde zajišťujeme pouze pro řádné členy ve vlákně tomu určeném. Řádným členem se staneš nákupem v eshopu.
  8. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    @Scratch Ale "něco" (závěr) jsi ve svém nedělním příběhu vynechal
  9. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    V neděli jsem přivezl z Jižní Moravy. Od vinaře. Ne "pro pražáky"
  10. Auto jede šílenou rychlostí a v zatáčce si řidič všimne chodce. Dupne na brzdy, ale nestihne zastavit a chlapa převálcuje. Naštvaně se vykloní z okénka a křičí: "Člověče, dávej pozor!" "Proč?" táže se poražený, "pojedeš nazpátek?"
  11. Péťa

    Další Pe.Trův šikmookej...

    Motorka, no
  12. Péťa

    Registrační značky na přání

    Já teda nikdy nestudoval, jak je zařízena výroba registračních značek Ale předpokládám, že prostě soukromý výrobce vyrobí série značek, za které od státu dostane zaplaceno. Krásný, státem garantovaný zisk. A zaplaceno dostane i za ty obecní, hasičské,...
  13. Tak to sis teď pomohl
  14. Myslím, že vyřešeno
    • 10
  15. Já teda nevím. Na fotce to nevypadá zrovna hezky. Ale někdy praktičnost vyhrává nad designem
    • 27
  16. Péťa

    PEUGEOT 407 PALIVOMĚR

    Přesunuto
  17. Péťa

    Registrační značky na přání

    Ale výrobu značky stejně firmě zaplatíme všichni...
  18. Péťa

    Trocha nostalgie

    BRRRRR bylo na koax. Já na Novell vzpomínám s láskou, fungoval spolehlivě, rychle a bez překvapení. Teprve, když začaly na stanicích Windows, začaly i problémy.
  19. @Pepito Protože to dřív nikdo neplnil do databáze
  20. Myslíš, že to je rozlišovákem?
    • 18
  21. Péťa

    Klady a zápory Peugeotu 2008

    1. Smazal jsem Ti ty obrázky z citace 2. Píše, že auto tak koupil, dělal to předchozí majitel.
  22. Mezi kamarády: „Dneska je to takovej ospalej den...” „Máš pravdu, taky bych se s někým vyspal.” Potkali se dva: „Nazdar Karle, jak se máš, co dělá manželka, kam pospícháš, kolik je hodin, četl jsi dnešní noviny, jak hrála Sparta?” „Děkuji, dobře, pere, domů, půl osmé, nečetl, 3:2, nazdar.” Slovenský vesničan jede do Anglie a po příjezdu ho začne neuvěřitelně bolet zub, takže musí zajít k zubaři. Když tam přijde, ukáže na zub a říká: „Tu.” A zubař mu vytrhne dva zuby. Když vesničan druhý den potká svého známého, který mu vysvětlí, že „tu” znamená anglicky „dva”, zařekne se, že si na to slovo bude dávat pozor. Brzy se však ozve další zuby, a tak jde vesničan znovu k zubaři. Když mu chce ukázat bolavý zub, pro jistotu na něj ukáže a řekne: „Ten.”
  23. Péťa

    Trocha nostalgie

    Zrovna na koaxiál nerad vzpomínám. Ten mi fakt nechybí. Repeatery, zásuvky, které věčně nefungovaly, vyhořelé zakončováky,... Brrrr
  24. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    @Espero Kluk testuje hry pro firmu? To by se našim taky líbilo, ale já bych s nima asi nevydržel
×
×
  • Vytvořit...