Milane, tak ono GTI s panoramou taky není žádná sportparáda A vzhledem k tomu, že je to film a v předchozích dílech 406 lítala, tak nevím, proč by tam nemohla být pořešená 508 s V8 Ale příběh bude zřejmě o probuzení zapomenutého Taxi 407, tak to třeba nakonec ani vadit nebude