Přejít na obsah

MJSytic

Super Administrátor
  • Počet příspěvků

    16 195
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    61

Vše od uživatele MJSytic

  1. MJSytic

    jaky mobil?

    Rozkliknout, a pak 1s podržet a musí to jít
  2. MJSytic

    jaky mobil?

    Hoši a co takhle ty WP upgradovat na WM10, to vás nenapadlo? Jinak na WP8.1 L640XL lajk bez problémů. WM10 L640 lajk bez problémů
  3. 406 je už prostě stará popelnice. Sice super kára, na kterou nedám dopustit, ale je to bohužel tak Myslím si, že v tomhle případě by stejně diagnostika nepomohla. Bude v háji čidlo, nebo ABS kroužek. Takže bych začal kontrolou u všech kol a věřím, že na příčinu přijdeš
  4. A proč chodíš ven? VINko je přece i v TP Zjistil jsem to jednoduše. Radim hledal na fóru servisní historii různých aut a jelikož jsem to sledoval, tak vím, které se nakonec koupilo
  5. Promiň se mi ty adresy trochu pomotaly Jsem se tak soustředil, abyste měli každý na kartičce jiný auto, až jsem tam nabouchal všude tu Radimovu VIN 5008 jsem jen tipoval. Trefil jsem se?
  6. Radku, děkuju za spolupráci a těším se na novou Teď nebudeš vědět, co s časem A směrem k FrantoviCV: Dostával odměnu pravidelně
  7. MJSytic

    Peugeot 508 2.0 HDI, 120kW

    V té krajní výseči je prostor pro denní svícení u verzí s halogenem. Stačilo by možná vyměnit žárovku za "oranž" a připojit napájení k žárovce blinkru
  8. MJSytic

    Peugeot ve filmu

    Milane, tak ono GTI s panoramou taky není žádná sportparáda A vzhledem k tomu, že je to film a v předchozích dílech 406 lítala, tak nevím, proč by tam nemohla být pořešená 508 s V8 Ale příběh bude zřejmě o probuzení zapomenutého Taxi 407, tak to třeba nakonec ani vadit nebude
  9. MJSytic

    Peugeot ve filmu

    Souhlas "Jedu na doraz" "Tak ten za tebou jede na přeraz" "Před náma je nějakej turista, co blokuje provoz ..."
  10. MJSytic

    Peugeot ve filmu

    Škoda, že tam bude zase jen 407. 508 nebo třeba 308 GTI by tomu slušela víc Každopádně my srdcaři si to nenecháme ujít, i když to bude vlastně blbost, jako všechny díly
  11. MJSytic

    Hurvajzova 207 - Prodáno

    Dal jsem "-" protože se mi neorigo nelíbí. A může to hrát třeba 1000x líp Navíc na tu historii, co posloucháš, sis tam to originální mohl nechat
  12. Tipuju 306 kombi,1.4L benzin, 1998
  13. Z pohledu řidiče to ale funguje perfektně. To že ten proti nic nevidí je každýmu fuk. Jinak by si lidi do aut nedávaly HID, LED a podobný paskvily
  14. To, co popisuješ, jsou adaptivní světlomety a to je zase úplně jiná liga ... To moc srovnávat s "obyčejným" automatem na přepínání potkávací/dálkové nejde.
  15. Já mám případně taky jedny 18" ve sklepě A ty by kupátku určitě slušely
  16. MJSytic

    Sytičovo stádečko

    Noooo, při mé šikovnosti by to bylo asi víc škody, než užitku. To by musel udělat někdo, kdo s tím umí dělat
  17. MJSytic

    Sytičovo stádečko

    Není to prasklý, to je naštěstí v pohodě. Jsou to jen vylomený důlky a je v tom ten skelný prach. Člověk se tomu nevyhne, to je jasný. Časem toho bude víc a víc ...
  18. MJSytic

    Sytičovo stádečko

    To je pak těžký, když jsi nikdy neviděl odlomený kus skla?
  19. MJSytic

    Sytičovo stádečko

    JJ, poslední křižovatka a musím potkat mega traktor Nové sklo? To už bych byl u vás opravdu za blázna a mechoši by si brali volno, když bych měl přijet Z pohledu řidiče to není vidět, takže to zatím řešit nebudu ... Ale v létě uvidíme
  20. MJSytic

    WIP Nav Plus

    http://www.rozhlas.cz/napoveda/faq/_zprava/rds-co-je-to-co-poskytuje-vyuziti--139615
  21. MJSytic

    WIP Nav Plus

    Hmm, vždy mi to fungovalo tak, že když jsem poslouchal např. Mp3, tak to stoplo přehrávání a zapnulo dopravní hlášení. Že by to přeladilo na jinou stanici, to ne Nemusí k tomu být ještě aktivní TP?
  22. MJSytic

    Sytičovo stádečko

    Tak když už nepotkám náklaďák, tak to zařídí traktor Ach jo
  23. MJSytic

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    Ale ne Až na tu zářící RZ dobrý. LED u RZ jo, ale něco, co nebude tak pálit. Vždyť to kolikrát vypadá, jako když má auto zapnutý couvačky a svítí to víc, než brzdovky
  24. MJSytic

    5008 - zkušenosti

    Vzhledem k dovozu z "L" bych bral spíš 130 tis na tachometru, než 130 najeto
  25. Jo on už je víkend jo? Pro ostatní. Myslím, že jste tu dost dlouho na to, abyste použili tlč. "nahlášení příspěvku", aby se o něm MOD dozvěděli. Všichni nemůžou všechno číst Navíc název vlákna si zakladatel může upravit sám
    • 8
×
×
  • Vytvořit...