Béďo gratuluji k té tvojí nádheře. Taky mě to nějak uteklo. Fakt je krásná. :potlesk
Musel si mít velkou kliku narazit na tohle.
Mě se ještě nic bohužel nepovedlo.
Koukám že si ji objednal samé lahodné věci. Iridia, Greena..... . Ta tě za to bude poslouchat jedna radost. Hlavně ať ti slouží.
Německý výrobce, poměr cena výkon ucházející. Reklamace vyjímečně. Pokud můžu doporučit zkus se mrknou ještě na výrobce Gabriel. Francouzský výrobce. Tam je cena výkon ještě lepší a nereklamují se.
Nikde tu nepíše o tom, že to někdo řídíl, píše, že "prej jel" 210, takže píše o tom kousku...
BoneDaddy: Už se mi to povedlo?
Naštěstí ne, ale moc k tomu nechybělo myslím.
Taky bych řekl, že je možná lepší to nevědět. Mě v naší Octavii třeba okamžitá těch 40l na dvojku docela vytáčí. :D
Jinak strejda jezdi hodně klidně. Nikam nespěchá. Ve vesnici skoro předpisově, mimo max.110km/h.
Aluško, vřele doporučuji: Vepřovou panenku na pepřové omáčce s rýží (když nemáš ráda ty brambory všeho typu:D). A tuto výbornou věc umí dokonale Na Rynku. :super:super
No teď o víkendu jsme se strejdou počítali spotřebu a vyšla nám 8,2 l/100km. A trasy jezdí tak max. 25km tam i zpět.:super
OT: Dave taky sháním 4O6, ale taky bohužel nový model. Škoda že máš starý. K tobě bych se na ni mohl málem přijít podívat i pěšky.
[upravil dne 13/2/08 BoneDaddy]
Jsou to sice malí spratci co nevědí co roupama dělat, ale alespoň, že třeba ty kameny nehází z dálničních nadjezdů apod. jako to napadlo pár stupidů tady. Zasloužili by vyplesknout a měli by je nechat na ty škody vydělat.