Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    Virtual Tuning

    Jo ty kola nevypadají k té žluté vůbec zle. Světla taky ujdou. Zrcátka možná nechat. A komplet celý auto podsvítit žlutou.
  2. BoneDaddy

    Virtual Tuning

    Tak to máš jednoznačně pravdu. Lvíček chybí.
  3. BoneDaddy

    motor

    Momentálně 0kw- 0ps. :D
  4. BoneDaddy

    Virtual Tuning

  5. Zajímalo by mě, jestli tu někdo z Vás má Peugeot 106 1.3 Rally 73kw?? Má ji kolega z práce a říkal, že ví pouze o jednom člověku, který jí má v ČR.
  6. BoneDaddy

    Virtual Tuning

    Asi je moc velký, buď co se týče pixelů nebo kb.
  7. BoneDaddy

    tak je doma :)

    Béďo gratuluji k té tvojí nádheře. Taky mě to nějak uteklo. Fakt je krásná. :potlesk Musel si mít velkou kliku narazit na tohle. Mě se ještě nic bohužel nepovedlo. Koukám že si ji objednal samé lahodné věci. Iridia, Greena..... . Ta tě za to bude poslouchat jedna radost. Hlavně ať ti slouží.
  8. BoneDaddy

    novy Ford Ka?

    Řekl bych víc než trochu.
  9. BoneDaddy

    Test Peugeotu 106

    Nechybí v těch jejich článcích několik motorizací?? Když si dám článek o 406 tak tam taky chybí.
  10. Velká gratulace. Ať Vám dělá jen samé radosti.
  11. BoneDaddy

    Tlumiče 406

    Za rozumný peníze Sachse???
    • 9
  12. BoneDaddy

    Tlumiče 406

    Německý výrobce, poměr cena výkon ucházející. Reklamace vyjímečně. Pokud můžu doporučit zkus se mrknou ještě na výrobce Gabriel. Francouzský výrobce. Tam je cena výkon ještě lepší a nereklamují se.
    • 9
  13. BoneDaddy

    Která kola??

    Můj vkus to není, ale z těhle bych bral ty druhý.
  14. Vypadá to tak. Tak možná proto už se ti policajti jenom koukají a dokumentují to.
  15. Ta paní je jednoznačně spolujezdec. Na to dám krk. :aut
  16. BoneDaddy

    ruce a nohy usekat...

    Chtěl bych vidět a slyšet tvoje sousedy. Sice ti museli být v budoucnu vděční, ale tu noc tě museli proklínat. [upravil dne 13/2/08 BoneDaddy]
  17. Nikde tu nepíše o tom, že to někdo řídíl, píše, že "prej jel" 210, takže píše o tom kousku... BoneDaddy: Už se mi to povedlo? Naštěstí ne, ale moc k tomu nechybělo myslím.
  18. Marcel tohle mi nedělej. Nerad bych se musel jít přebalit.
  19. BoneDaddy

    Prý mnoho notebooků

    Tak na to bych viděl spíše tu první fotku jak vložil Peta.
  20. BoneDaddy

    Prý mnoho notebooků

    Zamaskovat se dá lecos. To vypada jak uvnitř nějaký přehrady ta tvoje fotka:D. [upravil dne 13/2/08 BoneDaddy]
  21. Taky bych řekl, že je možná lepší to nevědět. Mě v naší Octavii třeba okamžitá těch 40l na dvojku docela vytáčí. :D Jinak strejda jezdi hodně klidně. Nikam nespěchá. Ve vesnici skoro předpisově, mimo max.110km/h.
  22. BoneDaddy

    gurmánské téma

    Aluško, vřele doporučuji: Vepřovou panenku na pepřové omáčce s rýží (když nemáš ráda ty brambory všeho typu:D). A tuto výbornou věc umí dokonale Na Rynku. :super:super
  23. No teď o víkendu jsme se strejdou počítali spotřebu a vyšla nám 8,2 l/100km. A trasy jezdí tak max. 25km tam i zpět.:super OT: Dave taky sháním 4O6, ale taky bohužel nový model. Škoda že máš starý. K tobě bych se na ni mohl málem přijít podívat i pěšky. [upravil dne 13/2/08 BoneDaddy]
  24. BoneDaddy

    ruce a nohy usekat...

    Jsou to sice malí spratci co nevědí co roupama dělat, ale alespoň, že třeba ty kameny nehází z dálničních nadjezdů apod. jako to napadlo pár stupidů tady. Zasloužili by vyplesknout a měli by je nechat na ty škody vydělat.
  25. BoneDaddy

    gurmánské téma

    Tak ja mám nejradší smažený kuřecí řízek (obalovaný i přírodní) s hranolkami a oblohou.Mňam. Nesnesl bych žemlovku.Ble. :papa
×
×
  • Vytvořit...