S kachnou nakupovat nechodim, zato jsem si o ni jednou rozbil hubu na kole. Teda vlastně o hejno nebo jak se tomu nadává. Počítám že jich bylo minimálně 50. Já to měl rozjetý z kopečka a ty mrchy se zrovna hrnuly do takovýho zelenýho rybníku. :D:D Bolelo to. Ještě tejden jsem dostával z kola peří.