Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. Pásám se vždy. Radši. Jinak je to moc fuj.
  2. BoneDaddy

    Nechce někdo cabrio

    Jo tak na tohle jsem koukal už včera. Největší mazec je ten motorovej prostor. Ale nekup to za tu cenu. Jinak mě osobně by odradil už ten samotný popis auta. [upravil dne 1/4/08 BoneDaddy]
  3. BoneDaddy

    Aditiva do nafty

    To nemyslíš vážně, co ??? Samo že nemyslím, proto ten smajlik. Plně vás chápu.
  4. BoneDaddy

    Jak odrovnat 405 Mi16 ?!

    Taky jsem to nepobral. :bojim:grr:myslim
  5. Když chci vidět fotbal, tak si s radostí počkám na Ligu Mistrů.
  6. BoneDaddy

    Ruční mytí nebo myčka..?

    No u nás doma se 406 myje pouze ručně. Kartáč z myčky v životě na své kůži nepocítila. A je to na ní znát. Když stojí vedle Octavie tak je to na sluníčku krásně vidět jak je samý kolečko od kartáče.
    • 54
  7. = chránit a sloužit Česká verze se trochu slabší. Já bych dal městské \"Botičkovat a otravovat\", státním \"Zběžně prohlížet a bouračky řešiti\" Tak to je docela výstižné. :D
    • 75
  8. BoneDaddy

    604 V6 3.8l

    No vypadá to jako slušněj mazec.
    • 12
  9. Mě vyhovuje již zmíněný download helper (díky Kurte).
    • 10
  10. BoneDaddy

    Aditiva do nafty

    Vám nestačí že Vám je tam teď momentálně přidávají sami výrobci?
    • 26
  11. BoneDaddy

    Hever

    Kam proboha chodíš ta ty videa? :D:D
    • 17
  12. BoneDaddy

    jaké nové komplet brzdy?

    Kotouče AP, desky Bosch:papa
    • 26
  13. Sakra kam jsme se to zase dostali?
    • 40
  14. BoneDaddy

    Rozměr pneu

    bude ale od toho mame dve sady gum k autu , zimni jsou v techničaku letní nee Přesně tak.
    • 11
  15. 207:myslim :D:aut
    • 40
  16. Když myslíš.
    • 40
  17. Co je malé, to je hezké. Drž se toho. Jaké ti tvoje auto přijde teď?
    • 40
  18. BoneDaddy

    Skodovka...

    Hezký auto si představuju jinak, např. 406.
    • 20
  19. Alias samonastavitelným spojkovým lankem.
  20. BoneDaddy

    Už jste byli nakupovat s kachnou?

    S kachnou nakupovat nechodim, zato jsem si o ni jednou rozbil hubu na kole. Teda vlastně o hejno nebo jak se tomu nadává. Počítám že jich bylo minimálně 50. Já to měl rozjetý z kopečka a ty mrchy se zrovna hrnuly do takovýho zelenýho rybníku. :D:D Bolelo to. Ještě tejden jsem dostával z kola peří.
    • 18
  21. to jsou snad všechny peu akce ne???:D:D:roker To já ještě nedokážu posoudit. Neměl jsem to štěstí se zúčastnit. Ale časem bych rád.
    • 25
  22. BoneDaddy

    Uz jsme in-line(bruslaři)

    Kdysi jsem taky rad bruslil na in-linech, ale teď už mě to nějak přešlo. Mám jen takový obyčejný. Jinak to co ma Are mě přijde už nějaký profi.
    • 12
  23. Tak to vypadá na povedenou akci. :D:aut
    • 25
  24. BoneDaddy

    Znalost Českého filmu po 1.

    Mě to taky nic neříká.
    • 26
  25. BoneDaddy

    jaká je Vaše oblíbená?

    U mě jednoznačně vede reklama na Pedigree junior nebo jak se to píše. Jak tam pořád pobíhají a lumpačí stěnata. A kdysi se mi líbila reklama na Peugeot 406 nový model s válcem na senzor deště a na Peugeot nevím jaký (307), jak se všichni snažili svoje ošklivý auta skrýt.
    • 34
×
×
  • Vytvořit...