Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    a je to tady ! PEUGEOT 3008!

    První foto ujde.
    • 24
  2. BoneDaddy

    OSRAM COOL BLUE

    HH. To naštve.
    • 56
  3. BoneDaddy

    Tak jsem trosku \"335-koval\" ..

    Už se prali?
    • 36
  4. BoneDaddy

    Tak jsem trosku \"335-koval\" ..

    To je právě ta chyba. Zkus krotit 300 koní klackem a pedálem bez různých elektronických výmožeností a pak si to povíme Než já budu krotit 300 koní tak už se bude řadit myšlenkou.
    • 36
  5. BoneDaddy

    Tak jsem trosku \"335-koval\" ..

    To je právě ta chyba.
    • 36
  6. BoneDaddy

    Tak jsem trosku \"335-koval\" ..

    Napsané je to špičkově. Auto je to krásné, motor výborný, podle mě škoda toho automatu. Jinak bych ho bral všemi deseti. :aut
    • 36
  7. BoneDaddy

    Pár vytuněných aut

    Mě to připomíná RedBull káry.
    • 8
  8. BoneDaddy

    Test C5 combi

    To máš pravdu. Vypadá to hodně dobře.
    • 6
  9. Skály nemám rád a jsem za to rád.
    • 6
  10. BoneDaddy

    Sobotní test - ECOPOWER

    multipla? Saab pěkný, vadila by mě automatická převodovka.
    • 16
  11. BoneDaddy

    modre ziarovky v parkovackach

    Tak tak. Jedině to udělat jako to má kukikuk tu.
    • 45
  12. BoneDaddy

    zistenie podla vin

    Já jsem ještě žádný nepotkal takže uvidíme co budou povídat.
    • 27
  13. BoneDaddy

    18 disky na 406 coupe

    Něco mě říká že to povoleno nebude. A ti co mají 18\" tak nejspíše neoficiálně.
    • 55
  14. BoneDaddy

    zistenie podla vin

    No jo, počasí pod psa. Nevím, já tam měl ale taky původně 15\", při přepisu jsem dodal chlápkovi velký technický průkaz co má strýc (1.8 16V r.v. 2000)- má v něm 16\" a oni mi je dopsali. Ale je mě to stejně na prd, mám tam 17\" .:aut
    • 27
  15. BoneDaddy

    zistenie podla vin

    Mám to uvedené v popisu. r.v. 2002 1.8 16V
    • 27
  16. BoneDaddy

    zistenie podla vin

    A ještě k tomu si to dal do špatné sekce. Co se VINu týče, Pe.Tr ti určitě řekne. Já mám na své 406 dopsané 16\".
    • 27
  17. Mrkni sem: tady Třeba najdeš to co hledáš.
    • 6
  18. BoneDaddy

    Žárovky žádný láco.

    Já jsem našel nejlevněji za 450 Philips. Ještě že to v autě nemám.
    • 11
  19. BoneDaddy

    Žárovky žádný láco.

    Hofa má ale jinou žárovku a tam je ta cena bohužel taková.
    • 11
  20. BoneDaddy

    Pe.tr vs. buml

    Aha. To jsem chtěl vědět, že ti k tomu dají nějaký lejstro. A to že tempomat vyjde levněji sólo než s autem mě docela překvapilo.
  21. BoneDaddy

    Pe.tr vs. buml

    OT: Jak se potom třeba dohledávají díly, když se něco po.. (ne že bych ti to přál)? Když podle VINu tam el. není? Nebo to nemusí být elektrika, ale prostě co tam takhle zapomenou dát na přání a pak to sami dodělávají?
  22. BoneDaddy

    Obrazek na platebni karte

    Blázen.
    • 23
  23. BoneDaddy

    Pe.tr vs. buml

    Tak tohle potěší. Jinak docela pěkná.
  24. BoneDaddy

    Nastesti to odneslo jen okno

    To by byl panečku tuning.
    • 22
  25. BoneDaddy

    NEONové nové přibližovadlo IV

    Pěkná. Gratuluji a ať slouží.
    • 43
×
×
  • Vytvořit...