To je právě ta chyba.
Zkus krotit 300 koní klackem a pedálem bez různých elektronických výmožeností a pak si to povíme
Než já budu krotit 300 koní tak už se bude řadit myšlenkou.
No jo, počasí pod psa.
Nevím, já tam měl ale taky původně 15\", při přepisu jsem dodal chlápkovi velký technický průkaz co má strýc (1.8 16V r.v. 2000)- má v něm 16\" a oni mi je dopsali. Ale je mě to stejně na prd, mám tam 17\" .:aut
OT: Jak se potom třeba dohledávají díly, když se něco po.. (ne že bych ti to přál)? Když podle VINu tam el. není? Nebo to nemusí být elektrika, ale prostě co tam takhle zapomenou dát na přání a pak to sami dodělávají?