Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    Jaky mam koupit svicky???

    Takže kód motoru by měl být TU3MC- v tabulce dle roku výroby do 95 -Denso Q20PR-U - sada za 260kč.
    • 17
  2. BoneDaddy

    Alu kola

    To je krááásný.
    • 98
  3. BoneDaddy

    prasklej stěrač

    to je matice Tohle mě hodně pobavilo. Ale taky v tom serviceboxu občas tápu.
    • 10
  4. BoneDaddy

    Jaké stěrače na 307?

    Myslím že rozměry by tam měli být: - 700 a 650 mm - Valeo VF 576123 pro model 10/04-> cena 600Kč - 650 a 650 mm - Valeo VF 576105 pro model ->09/04 cena 1154Kč Pokud se pletu tak mě někdo se 307mou opravte.
    • 8
  5. Dík. Chuck: tak mračítka se mi na tý fotce z vlákna co dal čakom líběj. Takže už nejsem pro odstranění.
    • 12
  6. Ale rozdíl tam je patrný. A přidávám se k ostatním s tím mračítkem. Nemohl by si hodit celkovou fotku předku?
    • 12
  7. BoneDaddy

    Jaky mam koupit svicky???

    No jo, ale ty si koukal na Denso Iridium. To je dle mého názoru dosti zbytečné pro tvé auto pokud ho využíváš na \"normální\" ježdění a nemáš ho jen jako hračku. Ty Iridia stojí třeba i 900kč/ks. Ty se potřebuješ koukat v ty tabulce na sloupek Denso a máš to. Tam bude stát svíčka tak 100kč bez DPH. Zjisti ten kód motoru a napiš ho sem, případně mě napiš to označení svíčky co jsi našel a já ti povím cenu.
    • 17
  8. BoneDaddy

    Alu kola

    L.I.P.O 8- ty stilauta na fotce z boku tomu fakt sednou.
    • 98
  9. BoneDaddy

    Rodinný vůz-tuning

    Ty kola tomu auto prostě sednou a teď to auto jako celek vypadá hezky dravě. A celkově ty fotky jsou povedené.
  10. Aspoň že tak. Kdo by nebyl.
    • 45
  11. Bohužel. Vím je to tak. Vím z vlastní zkušenosti. Mě například přejeli 3x trojúhelník když jsem měl nehodu. A kolik lidí projelo a čumělo místo aby se zeptali jak na tom jsme ..... Ještě jednou bohužel už to tak chodí. Občas je to fakt na .
    • 45
  12. Také přeji brzké uzdravení. Všechno kvůli psovi?
    • 45
  13. BoneDaddy

    Jaky mam koupit svicky???

    JJ to je jasné, ale pokud nám poví typ motoru tak se to dá vyřešit od \"stolu\" a může jít do prodejny najisto.
    • 17
  14. BoneDaddy

    Sháním pásek k hodinkám

    Já mám občas náladu, že píšu zcela (snad) správně česky. Jindy mám náladu na hovorový výrazy a jindy píšu jak mne naučilo ICQ.
    • 20
  15. BoneDaddy

    Jaky mam koupit svicky???

    Já jsem si myslel že shání přesný typ. Ale jako značkou Bosch, Denso neprohloupíš.
    • 17
  16. V předminulém Autosalonu na Primě se něco takového řešilo. AUTOSALON
    • 17
  17. To jsme jediní dva kteří mají takové problémy? Nikdo neví zda jdou tyto neduhy odstranit?
    • 14
  18. BoneDaddy

    Sháním pásek k hodinkám

    Kdyby si měl kritizovat každého tady za češtinu, tak neděláš od rána do večera nic jiného. (občas se vyděsím co dokáže někdo napsat)
    • 20
  19. BoneDaddy

    Blizzardův Wágen - tuning :D

    Blizzard: nakonec je to lepší než jsem čekal. Ale série je série.
  20. BoneDaddy

    Dvd

    Tuším se 407mičkou.
    • 15
  21. BoneDaddy

    Jaky mam koupit svicky???

    A nebo takhle: tabulka.
    • 17
  22. BoneDaddy

    Jaky mam koupit svicky???

    Kód motoru máš jaký?
    • 17
  23. BoneDaddy

    Taxi?? kdo vsechno kupoval??

    Přesně tak. Jako oddychovka je to super.
    • 46
  24. BoneDaddy

    Taxi?? kdo vsechno kupoval??

    To je v pohodě. U tohohle filmu to neva.
    • 46
  25. BoneDaddy

    Alu na 306

    Sakra ty kola jsou prostě NÁDHERNÝ. Já je chci.
    • 10
×
×
  • Vytvořit...