Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Budou pasovat tyto prahy ?


Print

Recommended Posts

Ahoj chtěl bych přes zimu vyměnit prahy na své 406 .... a našel jsem tyto na Autokelly .... máte s tím někdo zkušenost ? budou pasovat ? Četl jsem na Francouzském foru ze nějaké prahy z druho výroby nepasují tak proto se ptám. Díky.

Jsou to tyto .... http://www.autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJxvjhfNBp03MxRinFE8R8LtQvjoDJoJVuxja+bDJPIFL2jvzWfxtjXjudPhQvqXi50EJvEdbDxFiknvKJDa/wqSlXp/e9WdQVC9oZA5AmbmK+1baHB34SMRmmq8JisDk6+3RI2RJtbfXJZQk3CEeQYvPJqPe2p8WWGbAU9KHqhaBOuJaPuvu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prahy z AK jsem měl oba. Je pravda,že bylo potřeba prahům s dopasováním trochu \"pomoci\"... Raději poptej inzerci,dost často tu kluci prodávají komplet vyřezané prahy z orig. 406 ( cenově to vyjde stejně,anebo trochu líp ). Jinak bud připravenej,že auto bude minimálně týden stát a to ještě zamáčkneš slzu,co na tebe vykoukne,až prahy odřežeš...Takže dodělávky tě asi tak jako tak neminou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám měnění pravý práh. Kupoval se v aci.cz . Žádné větší problémy ohledně pasování nebyly. Po montáži jsem jej řádně vystříkal Body 900 a zvenuku je Body 950. Samozřejmě, že se musel z venčí upravit + připravit na nastříkání.

post-7387-14109633775294_thumb.jpg

post-7387-14109633775683_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...