Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový P308


Mishanthrope

Recommended Posts

jel jsem s novou 308 s displejem a musim rict, ze jsem si celkem rychle zvyknul a ovladani mi necinilo zadnej problem. Souhlasim s tim, ze mechanicky tlacitko mel clovek nauceny po pameti.

jak uz jsem nekde psal, ma z nove 308 takove smysene pocity. Jizdne to bylo super, ale oproti stare 308 je to proste ve vnitr mnohem mensi (jak fabie...) Budiky a malej volant byl super a ten otocenej otackomer mi vubec nevadil. Stara 308 mela krasnej interier a byl to jeden z duvodu proc jsem ji před časem kupoval a do dnes je ten interier dobrej :-). Co me u novy trochu vadi je, krasna ale hlinikova hlavice radici paky. S autem jsem jel, kdyz byly venku 2st a pekne to studilo, co pak v zime, brrr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak věřim, že si člověk na displej zvykne, nechci to nijak kritizovat.

Ten menší prostor by ale spíš asi vadil. Také sem v ní seděl a po přestupu z mojí 308 jsem tu stísněnost cítil.

Když sem měl 307, v tý době většina aut designem uplně pozadu (to ještě hyundai a podobný nestačili hlavní rysy 307/308 jako je velký čelní sklo, protáhlá světla, vyšší posaz - kopírovat), tak sem v žádnym případě nechtěl jiný auto stejný třídy. Každý mi vždy připadalo oproti 307 jako nic. Už jen pocit, že ve všech včetně oktávy byl člověk přilepenej na čelnim skle, v 307 se mi vždy líbil pocit prostoru (i z hlediska bezpečí) v rámci třídy a ceny. A 308 na to navazovala. Teď se tyhle plusy rušej. Je fakt, že plno lidí to ani nechce, stačí jim velikost golfu. A jak se tu už psalo, nás milovníky velkýho čelního skla a konceptu polo MPV chce Peugeot časem přesunout na 5008.

A nová 308 asi zabere, psali že ve Francii zvyšují výrobu, v Evropě se zvýšil zájem a objednávky. Tak držim palce. V ČR se to neobejde bez blbých klasických recenzí a klišé typu autosalonu na primě - \"nejezdí to jako golf, ale je to lepší než stará 308\", \"není vidět na budíky\" apod., takže to lidi dávající na podobné videa a články recenzentů, kteří maj auto 10 minut (vim jak to chodí) třeba odradí, ale obecně by zájem mohl být. :super

[upravil dne 2.4.14 10:01 od Davis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Viděl sem ji na Peugeot emotion day, s otevřenym kufrem..a dojmy:

Auto na pohled pěkný, jednodušší design. Po nahlídnutí do kufru zezadu: možná o něco delší, ale prostě nízkej! Jako elegantní kombík pro toho, kdo chce kombík (aby měl pocit, že tam kdykoliv naloží lednici, pračku - kterou stejně nakonec timhle autem nikdy nepoveze), že má kombík, ale pro rodinu s dětmi už asi ne (podvozek kočárku s boudičou, dětský kolo, apod už tam nenarve). Navíc nevim, jestli jen opticky, ale oproti původí 308 sw se mi zdálo dno kufru vysoko. Možná jde jen o pocit. Přiblížilo se to oktávě..Hlavně že dlouhý, ale nijak vysoký. Ale to se už řešilo, že cílovka pro novou 308 sw je krapet jiná než byla. Ono pokud to má být takový ten \"elegantní\" klesající nízký zadek (ala oktávka), tak účel splněn.

Pozitivně zase hodnotim to, že boky kufru jsou rovný, bez podběhů.

[upravil dne 9.5.14 10:46 od Davis]

[upravil dne 9.5.14 10:48 od Davis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...