Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

gurmánské téma


adraj

Recommended Posts

Původně zaslal: Demo

Chlapci co Vam vadi na semlbábě a nákypu? Nemyslim to nejak osobne, jen by me to zajimalo.

tak toto tiez nejem.raz som z nakypu grcal a neviem preco.takze sa tymto jedlam vyhybam.

mam rad hlavne maso,je jedno ake a v akom mnozstve.radsej mam chlieb ako prilohu k masu namiesto zemiakov.ryzu mam rad.

nemam rad v jedlach kyslu kapustu,spenat,paradajkove pretlaky a omacky.v surovom stave mi v podstate nevadi nic.

paradajky mam strasne rad.grilovane zalezitosti :super

zabijackove:super

zboznujem bryndzove halusky so slaninkou a drzkovu polievku.

jem 3 krat denne maximalne,casto len dvakrat denne.ale ak mam chut tak vykradnem chladnickun aj o druhej rano.

[upravil dne 13.2.08 jozefsv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Demo

ted si mi pripomnel, ze jsem zkusel bryndzove halusky v Ruzomberku a malem jsem z toho vrhnul :)

su bryndzove a bryndzove.raz som si v tatrach na popradskom plese po dlhej ture v zime objednal bryndzove halusky a skoro som tiez vrhol.

niekde nemaju predstavu co to je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já jím víceméně pravidelně 4x denně - snídaně 7:30, svačina 11:00, oběd 12:30, večeře 17-18:00.

Snídaně - pečivo, salám, sýr, párek, občas sladká, jogurt, v létě zelenina

Svačina - ovoce

Oběd - co okolí v centru Prahy nabídne (občas hřeším KFC, Mc Donald)

Večeře - co dům dá (maso, polévka, pstruh, pečivo s něčím.....)

Oblíbené: maso na kameném grilu s oblohou, srdce na slanině

Nemůžu: rýžový nákyp a krupicovou kaši

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Demo

Chlapci co Vam vadi na semlbábě a nákypu? Nemyslim to nejak osobne, jen by me to zajimalo.

Nejím sladká jídla obecně. Asi to mám ještě z mládí, kdy můj nejlepší kámoš dostal cukrovku a nesměl sladký. Tak já ho přestal jíst taky. Sekundárním důvodem bude estetika. Prostě to jídlo se mi nelíbí (i když třeba smaženice taky nevypadá esteticky, ale tu jim).

Jinak jednotlivé suroviny konzumuju. Rohlíky, tvaroh, jablka, švestky, mléko, všechno. Čili důvod bude ten cukr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toz ja su spise na to sladky jidlo ( z toho jim cokoliv od krupice, po zemlovku). Maso jim taky vsechno, ale co teda do nepozru, tak to sou HOUBY!!! Po tym se me zveda kufr v jakekoliv podobe(nejhorsi je houbova smazenice)! A jeste nejim aspik, syrovy vajicka, cerviky a vselijakou havet a tlacenku (leda z ni jen maso:D).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy bych nepozřela: HOUBY na jakýkoliv způsob, vybírám je ze všeho, pokud se někam dostanou, dále namletý špenát, špenát mám ráda akorát na pizze a na těstovinách, ale to volím raději ten nemletý listový, další hnusy :-) držťky, rozinky- hrozny ale jinak mám ráda, nemusím kapustu, plody moře, jakékoliv knedlíky jako přílohu, to mi stačí tak 5x do roka a jen, jak už někdo psal ve složení vepřo-knedlo-zelo, dále nemusím hranolky a všeobecně brambory.

A ty největší pouchotky pro mě jsou: hovězí ptáčky s rýží, ledvinky s rýží, hověží roštěná s rýží, prostě skoro vše s rýží, dále těstoviny třeba se smetanovou omáčkou a vlašskými ořechy mňam :-).

Z polívčiček mám nejraději kuřecí a hovězí vývary s nudličkama knedlíčkama a zeleninou, uzenou s kroupami či s rýží, , nemusím kulajdu a všeobecně mlékem zahuštěné polévky.

Snažím se jíst min. 3x denně. Snídám pouze celozrnné pečivo, z 90% jen s ramou, občas nějaký ten sýr tavený či tvrdý, salámek a nebo šunku. Oběd - klasika a večeře jak kdy, někdy jen ovoce a třeba jogurt, když je větší hlad tak opět nějaké dobré zrníčkové pečivo.

A taky NIKDY bych nesnědla cokoliv ze zabíjačky!! :bojim

[upravil dne 13/2/08 Aluška]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako prilohu nejradsi knedliky nebo chleba. Kase jeste ujde, ale brambory ble a ryze uz vubec (jak to asi vypada, kdyz cinan jde tim polem a potrebuje nutne... :aut) Jinak jsem strasne omackovy, svickova, rajska, koprova.. Ale zalezi na uprave. Sladka jidla taky ano, az na ten ryzovy nakyp. Co opravdu nemuzu, tak je v podstate jakkoliv tepelne upravovana zelenina, krom tech veci, co syrove jist nejde (brambor, fazole, ...). Syrovou zeleninu snim snad vsechnu, ale takovou varenou (smazenou) cibuli v cemkoli vybiram. A asi nej jidlo jsou krokety se smazenym hermelinem. Nesnidam vubec a jim, kdyz mam hlad a cas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...