Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 nebo 605 help me please


Wasabi

Recommended Posts

Ahoj, mám kámoše, který má celkem pěknou 405 1,8 TD doma a má jí na prodej. Jedná se o auto, které si na jaře dovezl na přestavbu za svou zbořenou 405, dovezl jí v super stavu a posadil legálně na původní papíry - takže papírově je to sice 88, ale fakticky 92 ve slušném stavu - určitě byste se dohodli i na možnosti prohlídky u Vašendy s tím, že by tam Joska tu svou 405 dovezl - je totiž ze Žatce. Máš - li zájem, jeho tel. je 777277339, jmenuje se Josef Hrůza. Cenu by viděl kolem 85000,- Kč, ale to už si přesně nepamatuju. Ahoj a doufám, že se dohodnete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by se mi libilo. Mel jsem taky podobnou vyhlidnutou. 1,8 TD. 92 cevrena za 85 tis. Ale pak z toho seslo. (Love) Co myslite, je to dobra cena? Vim, ze neni videt stav auta, ale byla by jeste nejaka povinna investice? A co motor a turbo? Kolik vydrzi?Bez problemu pres 200tis.? Moc diky za pripadne informace. Prachy sice nemam:mad:, ale az me jednou poradne nasere 130, tak je snad nekde schrastim. :( Dik, Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdarek...prave sem si domu privezl 605tku v naprosto skvelem stavu, servisovanou od jednoho fandy mladyho kluka, proste to byl jeho milacek, az ho lituju. Za bratru rovnych 105,- SRDTcko 2.1 i s takovyma tunerskyma srandickama....lepsi kup uz asi mit nebudu. Najeto sice 240, ale na aute to neni znat ai omylem...proste nadhera, motor po serizeni a servisu..co vam budu povidat. No a toho mista konfortu...a to sem si rikal, ze 405tka ma opravdu pozehnane(otec ma 405 SRi 125PS), tak tohle to ma mista 2x pozehnaneji. Rozhodne ti doporucuju..hledej, hledej a hledej a jezdi se divat a kdyz si myslis, ze te uz to nebavi tak se jezdi znova divat, a nechod je po bazarech, i primo u majitelu mas auta, a rozhodne slusnejsi. Ja sem hledal a kdyz me uz to fakt nejvic nebavilo, tak sem projel z ostravy do hradce kralove a na tohle sem tam narazil a DOBRE sem udelal !! Sle pravda stesti se na me usmalo taky. Takze jestli muzes a narazis na dobrou 605tku a nevadi ti ze je to vetsi a nemas problem s velikosti garaze, tak tu 605tku, kterou sezenes za stejne prachy i s klimatizaci a lepsi vybavou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je po problému. Byl jsem včera v Děčíně kouknout u jednoho chlápka na 405. Jezdila mu v tom žena a on se vozil v meganovi. Prolezli jsme to a vypadalo to fakt skvěle. Pak jsem se projel a to už opravdu nebylo co řešit. Motor maká jak divej. Je to 405 SRD r.v. 1994 stříbrná metla, v klimě s centrálem, el. okna, servo, abs, tažný, tónovaný okna zelený, naklápění světel v elektrice. hliníkáče origo peug. interriér úplná balada byl nekuřák je to nějakej mikroplyš nebo co ale jako novej, no prostě jsem z toho úplně hotovej. Koupil jsem to za rovnejch bratrů 110000,- Hned jsem si tam fouknul svoje rádio na cd Mp3 a byl jsem ve svým živlu. Tak snad jsem si koupil dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Danke vám za gratulace a doufám že to bude tak jak psal medvěd. Jinak jsem koukal do papírů a byl jsem mile překvapen není to obsah 1,9 ale 2,0 taky gut to v celku vysvětluje proč se mi to zdálo bejt nějak moc živý:D

To Voštík: Jasan budu pulírovat a tak dále a na jaře to rozbalím:)

[Editován dne 26/11/03 Wasabi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor je stále jeden a tentýž, obsah 1905. Jeden čas se značil jako 1,9, a jeden čas se to značilo 2,0 - ale je to prostě stále totéž.

Jediná odlišnost je v typu toho motoru - typ DJZ má 47kW, a typ D9B má 51kW - ale oba jsou to 1905 obsah, liší se jen sáním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem z toho jelen říkal jsem to kámošovi v práci má 309 o tom obsahu a ten mi na to řekl že má taky v techničáku napsáno 1998 ccm tak teď kde je zakopanej pes.:o Jinak u toho starýho pažouta jsem měl motor D9B 51 kW a obsah byl 1891 ccm

[Editován dne 27/11/03 Wasabi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Oddie: Uff, no v chytré knížce, která je tu ke stažení jsem něco četl o motorech s obsahem 1998, ale nevím jestli se to týká i dieslů.

Jinak já mám u svého SRDTíčka ve velkém techničáku 1905 ccm. Když jsem ho přepisoval, tak mi do malého techničáku napsali 2.0 l, tak jsem na ně vletěl, co to píšou za bludy, že je to 1,9 a \"dáma\" od přepážky mě zpražila pohledem a prohlásila, že se to počítá jako dvoulitr.

Tak jsem odkráčel, myslíce si své a spokojený, že jsem na přepisu auta strávil jen asi půlhodinku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, 1998 byl akorát benzín. Diesely jsou 1905.

Velice pěkně je to popsané v PDF-ku s názvem \"čerpadlo Peugeot\", někde na hlavní straně v části \"servis\" (ne ve fóru), pokud to nemáš, doporučuju stáhnout, je toho tam o dieselech celkem dost.

Jinak mám dvě auta s týmž motorem, jedno má napsané 1,9D, a druhé 2,0D - tak si z toho nic nedělej. Já mám z toho akorát srandu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Jelikož se v tomto tématu angažoval Georg, tak mám pro něj naléhavou výzvu, jakož i pro všechny, kdo na něj znají funkční kontakt!

!! georg, vra? peníze, které dlužíš!!

(Vřele doporučuji neuvažovat o tomto individuu jako vhodném pro revizáka - to byste si dali. Už měsíc ho uháním o 15 tisíc - a tu ejhle! najednou nefunguje ani na mailu ani na telefonech! Jitka birk@volny.cz:mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...