Leitlik

Autorádio 207

21 posts in this topic

Po delší přestávce vás všechny moc zdravím !!:papa Mám takovej problém. V manželčině 207ě nejdou pouštět pálený CD. Respektive se ta placka musí asi 10x načíst,aby se chytla !:grr Řešil jsem vypalování v různých programech,různý rychlosti,značky CD a pořád stejný. Podle mě je tam nějaká ochrana,která se dá určo obejít.Nevíte někdo jak na to ??:(

Ochrana to nebude, spíš bych se zaměřil na - zaprášenou čočku v přehrávači, poškrábané nebo rukama poťapané CD. Ještě bych vyzkoušel CD s rúznou spodní barvou (světlé, tmavé, zlaté, zelené....) Každé má jinou odrazivost. Hráli tam někdy pálené CD??

Mi rádio v 206 přehrává všechny CD. Nezbude Ti nic jiného, než prostě vyzkoušet různé placky (barvy spodní strany) aby jsi zjístil, co mu bude chutnat. Jaké tam máš rádio?? Je to RD 3 jako na fotce??

post-0-14109596594641_thumb.jpg

Ale ty barvy vyskouším !!:super Další rada,třeba klapne. Nechci měnit rádio.:( Jinak dikec !

[upravil dne 29/9/07 Leitlik]

Potom dej vědět jak jsi dopadnul. Už se to tu kdysi řešilo, ale vyšumělo to doztracena. Ale ochrana tam určitě není, pálené CD je oficiální formát.

Jestli muzu taky poradit ;) porid si CD s cernym vrškem nebo printable ;) mela jsem s tim problem taky..(sice jsou malinko drazsi ale takovej spindl 25 ti vydrzi..taaaaakhle dlouho :papa

Tak jsem koupil CD Verbatim printable i CD s černým povrchem,fialové,zelené a modré a pořád to samý !!:( Tak mě napadá jestli to není důvod k reklamaci ??!!:myslim Už mě to docela točí !!:grr

[upravil dne 2/10/07 Leitlik]

Skus vyskusat inu vypalovacku. Niektore palia tak, ze v inych CDROMkach sa zle citaju. Nemas nahodou LG? Ak mozes vyskuasj Plextor.

Mám LG a nikdy jsem neměl problém jak s audio,tak video, data nebo DVD. Jediný problém u LG je, že ji nechutnají kdejaká DVD alá Tesco, Novaline.....

Původně zaslal: imaster

Mám LG a nikdy jsem neměl problém jak s audio,tak video, data nebo DVD. Jediný problém u LG je, že ji nechutnají kdejaká DVD alá Tesco, Novaline.....

Tak ja mam NEC a nikdy nic problemy se ctenim mych discu problemy nemelo, ale s LG nemam dobry zkusenosti, ta moje to taky obcas necetla :bojim