Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 sedan nefunkční zadní zámek


OK406

Recommended Posts

Jasne , myslim to dostat z toho plastu. Kdyz ti menej zamek tak vymenej jen tu vlozku, ne? Vypada stejne jak z novyho modelu. Chtelo by to se mrknout do servisniho manualu, tam by to mohlo byt rozkresleny. Zkus sehnat nekde info, aby to tam nebylo nejak jinak jisteny a neurvalo se to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

Jasne , myslim to dostat z toho plastu. Kdyz ti menej zamek tak vymenej jen tu vlozku, ne? Vypada stejne jak z novyho modelu. Chtelo by to se mrknout do servisniho manualu, tam by to mohlo byt rozkresleny. Zkus sehnat nekde info, aby to tam nebylo nejak jinak jisteny a neurvalo se to.

Servisním manuálu je to vyobrazení s plastem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavolej do Peugeotu a zeptej se ,jestli se da koupit jen ta vlozka - jestli jo ,tak jde vyndat. Ty vlozky se urcite dodavaj na montaz zvlast (baleni pro cely auto=na jeden klic) a kompletuje se to az tam s tim plastem, ja mam novy model combi a vypada stejne. Jde jen o to jak je to tam zajisteny,jestli stejne jak u me???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

I když mám nefunkční zadní zámek kufru, tak jsem se dneska rozhodl, že si vyměním zadní znak na kufru. Bohužel, po výměně znaku, mám nefunkční zamykání. Bohužel, my vypadli i táhla. Po složení nemohu odemknout centrálem kufr. Když odemknu centrálem, tak mám zmknutí kufru. Když zamknu, tak mám odemčeno. Ale nelze otevřít kufru!!! Mohu zmáčnout zámek, ale neotevřu. Na servis boxu jsou podle VIN jiná táhla. Nemá někdo prosím fotky zámku i stáhly? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Je to podobné jen u new není táhlo mezi motorkem a zámkem

 

jinak systém odemčení je stejné u obou modelů to táhlo jak zatlačíš to tlačítko, aby se kufr otevřel. 

Upraveno uživatelem servisman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Oldo ,funkčnost zámku lze  zkoušet i při nezavřeném kufru, jen to musíš nasimulovat, podle mne tam máš něco otočený. Někde jsem fotku viděl, ale nemohu najít, bylo to z cupátka.

Proč jsi to nevyfotil před demontáží?

Upraveno uživatelem servisman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Dle mého jsi tam něco pootočit takže i když centrálem odemkneš či zamkneš tak kufr neotevřeš. Nevím jak ti to vysvětlit ,ale myslím že se nám to tenkrát taky stalo.  To táhlo je jen na odjištění aby se dalo otevřít tlačítkem. Koukal jsem jen na fota  na tvůj zámek ,táhlo jinak nejde dát. Já bych to musel vidět a byl bych v obraze ,je to jen dlouho co jsme to dělali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na obr. č.1 je vozidlo odemknuté a zámek kufru je zamknutý. Na obr. č. 2 je vozidlo zamknuté a zámek kufru odemčen.

Pokud kufr zavřu, tak i když je odemčený, tak nejde otevřít, i když lze zmáčnout zámek. Musím jej otevřít zevnitř kufru.

Ví někdo, kde je chyba?

post-4390-0-62853000-1424338897_thumb.jp

post-4390-0-17217700-1424338906_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Á V A D A   Z J IŠ T Ě N A  a  O D S T R A N Ě N A !!! Přiznám se, že to byla opravdu ,,blbost" (maličkost). Z důvodu vyšších nožiček (kam se přichycuje zámek), docházelo k vyvýšení zámku a tím nebylo možné zamknout kufr. Proto jsem musel ubrousit o cca 3 mm nožičky u znaku a opět namontovat. Také bylo špatně namontované táhlo od centrálu. Znad to bude možné poznat z fotek.

post-4390-0-91298700-1424358585_thumb.jp

post-4390-0-26039000-1424358597_thumb.jp

post-4390-0-54779300-1424358660_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...