Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik oleje do 2.0 Hdi ?


Radek_306

Recommended Posts

Ono vyhledat takovéhle staré téma už dá nějakou práci, to nevyskočí jen tak samo před nos, no a vůbec nic to nemění na tom, že napsal blábol. Ty staré HDI bez FAP a předepsanou specifikací B3, kterých se ten původní dotaz týkal, mohly mít v našem podnebí 10W-40 úplně klidně od samého začátku, nejen po 300tis km, no a u těch dnešních je třeba vzít v úvahu poněkud víc věcí, např. FAP, takže pro ty dnešní HDI v jejich předepsané výkonové třídě a normě výrobce vůbec nemusí být viskozitní třída 10W-40 v nabídce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
V 6. 2. 2017 at 12:42, oddie napsal:

Ono vyhledat takovéhle staré téma už dá nějakou práci, to nevyskočí jen tak samo před nos, no a vůbec nic to nemění na tom, že napsal blábol. Ty staré HDI bez FAP a předepsanou specifikací B3, kterých se ten původní dotaz týkal, mohly mít v našem podnebí 10W-40 úplně klidně od samého začátku, nejen po 300tis km, no a u těch dnešních je třeba vzít v úvahu poněkud víc věcí, např. FAP, takže pro ty dnešní HDI v jejich předepsané výkonové třídě a normě výrobce vůbec nemusí být viskozitní třída 10W-40 v nabídce...

tak já teda taky přispěju. Najít takové staré téma nedá vůbec žádnů prácu. Prostě google najde co hledáš přesně jak já teď když jsem hledal kolik teho nalét do 406. .Jinak u mojeho HDI je 355 000 km  a moc jsem sa divil kdo tam při takém nájezdu nalél 5W40. Nikdy jsem ani nepomyslel že do teho dám jiný olej jak 10w40. jinak s tebů souhlasím. U nových zgarbů rači hledět co tam má byt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...