Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Doraz stěračů


tgregi

Recommended Posts

U 508 mi pomohlo, když jsem je nahnal do servisní polohy, a pak je ručně přesunul do polohy výchozí (zpátky dolů). Pak už to bylo OK :myslim 

Samozřejmě nejdříve kontrola, jestli jsou správně nasazené a seřízené dle značek na skle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá to právě většinou za jízdy. do stěračů jde vzdušný vír a jsou hnány dál. Dělalo mi to taky. a pohrál jsem si s nastavením polohy a dobrý, nepotkaly se mi. Jak ale píše Milan+ chce to řešit i vůli v čepu ramena. Pokud je vůle velká tak pak vyměnit buď celá ramena za lepší stav nebo jako dělal Milan+ čepy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
V 11. 3. 2017 at 15:08, Semir103 napsal:

Dělá to právě většinou za jízdy. do stěračů jde vzdušný vír a jsou hnány dál. Dělalo mi to taky. a pohrál jsem si s nastavením polohy a dobrý, nepotkaly se mi. Jak ale píše Milan+ chce to řešit i vůli v čepu ramena. Pokud je vůle velká tak pak vyměnit buď celá ramena za lepší stav nebo jako dělal Milan+ čepy.

Můžu se zeptat , jestli jsi dělal lexii to nastavení polohy , pod čím to najdu? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam na okne rysku, kde maji byt sterace v zaparkovane poloze. Teda jestli to tady uz nekdo nepsal.... 

Me osobne se stalo, ze se mi sterace potkaly - jeden byl poposazeny vys a drahy nevychazely. Akorat jsem povolil rameno a poposadil ho tak, aby stiraci lista byla na znacce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...