Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sametka podzimní....


Hafity

Recommended Posts

Hej hola!

Původně jsem s tím chtěl zaplevelit oddieho "Zahrádkářské okénko", ale raději se zeptám odděleně:

bojoval někdo z vás (úspěšně či neúspěšně) se sametkou podzimní?

Díky za postřehy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Údajně to nemá rádo síru, takže kdosi zkoušel Sulku. Ten K-Othrine snad na to ještě nikdo nezkoušel, nebo zkoušel a nenapsal. Není to drahý, tak to můžu zkusit. Jinak jsem narazil na stránku, kde proti tomu někdo nasadil nějakého dravého roztoče, ale už to nemůžu vygooglit. Myslím přímo tu konkrétní stránku, stránky s nabídkou různé jiné dravé havěti nacházím spolehlivě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak to zkusím určitě! Díky za nasměrování! Já jsem narychlo kouknul jen na Heuréku....

Akorát jsem trochu ulítnul s tím "ani to není drahý".... :D  Ale hlavně aby to zafungovalo....

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci..? Četla sem to celý, ale ani podle popisu si nejsem jistá..

Kolem bazénu mám dlažbu z travertinu.. (přírodní kámen takovej ten bílej děrovanej) a v něm bydlí takoví malinkatý červený jako ale spíš pavoučci mi to přijde... Maj sotva milimetr... Když je rozmačknete, tak zůstane červenej flíček - blbě to jde vyprat..

To je taky ono..? Na chatě na skalce toho leze mraky.. Evidentně to žije na kamení..? V trávě sem to neviděla.. Registruju to už od malička, ale nikdy nikdo neměl problém s nákým vokousáním...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bude fakt ňákej poddruh..

koukala sem na diskusi.. Psal tam pán o stejných jako já.., že je maj v kanceláři někde u střešního okna.., když je zabijou (třeba i omylem) nechávaj za sebou červený čárky a fleky na papíře, což je se*e..

Čistě logicky..., střešní okno fákt pod zemí asi mít nebudou... :) takže evidentně tenhle druh miluje sluníčko.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...