Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 HDI Klima - nespíná


greg

Recommended Posts

Ahoj,

 

prosím o pomoc.

 

Přestala mi fungovat klimatizace. Venku teplo (cca. 23°) v autě víc. Nastavím klimu třeba i na 15°C, a nesepne. Spojku na kompresoru jsem zkoušel ta je funkční. Naplněná je dost, testováno dnes v servisu. Nikde viditelný únik. Do konektoru ke spojce kompresoru prostě auto nepošle 12V.

 

Mám k dispozici dia, na co se zaměřit? které hodnoty sledovat? čím by to mohlo být ? jde v dia zjistit jaké hodnoty dává snímač tlaku v klimatizaci?

 

406 2.2 HDI 2001

 

Díky za Vaše postřehy a rady. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš mux síť zjistíš podle páček pod volantem. Mux mají ploché páčky a nemux kulaté. De to zjistit i podle VIN kódu.

Psal si, že spojka spíná, jak si ji zkoušel? Teď mě někteří proklejou až do 7 kolena, ale nastartuj, pusť klimu, na chvilku sepni spojku a uvidíš jestli začne chladit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Domluv se v tom servisu jestli ti chladivo odsaji, je tam cca 625g tak bys mel 625kc cca usetrit, nebo pustit seststovek do luftu. ze by to odsal, ty predhodis cidlo a zas ti to naplni. To mnozstvi si ohlidej, je klidne mozny ze ti tam pusti vic a nebo min, pak by to taky neslo.

 

406 2,0.2,2 HDI 99-05 575-625 250-280

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...