Jump to content

Jarní servis 2015 za 299,-


m.felix
 Share

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat, zda nemá někdo tušení, 

 

co znamená akce:

 

ZDARMA KUPÓN V HODNOTĚ 300 KČ NA

 

  • Uskladnění pneumatik
  • Dezinfekce klimatizace
  • Kontrola a seřízení geometrie

Konkrétně bod 2 a 3, kolik se ještě doplácí?

 

Díky

Link to comment
Share on other sites

Asi ti nacpou kabinovej filtr a u geosky zjistej vuli a uvidis. Tyhle jarni zimni akce na nic. Jen se ti nekdo sveze v aute dolije kapaliny a mozna seridi svetla ktery maj byt serizeny z stk. To si udelas sam. Ale zeptej se spis kde to maji..

Link to comment
Share on other sites

Taky jsem se zajímal o co jde..

 

pdf v příloze :)

dle toho protokolu je tam opravdu hodně věcí : "Stěrače stírají". Mě šlo havně o to, že když dostanu ten kupon na 300,- kolik se ještě doplatí u té desinfekce klimatizace nebo ta případná geometrie ( za tu třeba u nás chtějí 500 - 600 ).

Link to comment
Share on other sites

Jj, přilákat zákazníka za nízkou cenu. Pak už se něco najde. Nemyslím to ve zlém. Je to prostě způsob, jak přilákat zákazníka, aby byla nějaká práce. Kdo podnikáte, nebo děláte v oblasti reklamy, tak víte, že je potřebné zákazníka zaujmout a v tomto případě dostat do servisu.

 

Zdarma je kupón na slevu. Tzn. geometrie nebude zadarmo, ale za ceníkovou cenu se slevou 300. Místní servis účtuje 400 na hodinu, značkový asi 600. Bylo by bláhové si myslet, že někdo bude na autě hodinu pracovat zadarmo. Servis vám vysvětlí, co všechno je potřeba vyměnit a opravit, takže na uvedené částky si přijde.

Edited by P607Olda
Link to comment
Share on other sites

no já třeba u té zimní prohlídky: máme P307 a Citroena Xsaru. Prohlídky byly totožné. U P307 to asi stálo 200,- a dostali jsme lékárničku, kterou jsem stejně potřeboval vyměnit. Auto (P307) bylo čerstvě zakoupený a já nemám možnost někde si prohlídnout spodek, tak jsem byl rád, že to někdo zkouknul - no a ještě dolili chlad. kapalinu a vyměnily žárovku u SPZ. Tedy jsem za 200,- korun získali lékárničku, dolití kapaliny (0,5l) a žárovka. Tak si myslím, že to až tak špatná akce nebyla. S Citroenem to bylo krapet jinak, tam to stálo 300,- , ale jak jsem již psal, nemám možnost se pod auto podívat. Dostal jsem protokol, kde byly všechny závady sepsány a byly u nich napsány částky, kolik si za to vezmou. Poděkoval jsem a zajel do domažlického APM servisu, kde mě to vyšlo levněji. Taky jsem měl od nich přesně cenu kolik to bude stát. Ale určitě je pravda to, že se snaží nalákat zákazníka do servisu. P307 je rok 2005, ale Xsara je rok 2001, tak tam investice ve značkovém servisu byly vyšší. Mě hlavně jde o to, že se chystám na údržbu klimatizace v P307. Tak jestli tuto akci využít a nebo ne.  

Link to comment
Share on other sites

shrnul bych to asi tak--pokud někdo očekává, že mu za tři stovky udělají generálku auta, je hlupák (co je dnes 300 Kč?)

 

komu se zdá, že těch bodů kontroly tech. stavu je málo, může si je zaplatit zvlášť ;) , nebo si je udělat sám...

 

ano, prvotním cílem je přilákat zákazníka, co je na tom divného?? nakonec to stejnak skončí jako na Západě--90% lidí bude servisovat auto v značkovém servisu, všechno je jen otázka příjmů... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...