Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šúchanie piatých dverách o zadný nárazník peugeot 307 SW


zolco

Recommended Posts

Mě taky šúchajú...neboj.. :D

Ještě jsem se k tomu nedostal ale zaručenej recept jem dostal od Gabriela307.........

Je třeba sundat tu těsnící gumu víka a pod ní jsou šrouby nárazníku.....šrouby vyšroubovat....nárazník v tom místě stlačit dolů a vyvrtat nové díry,které budou posazeny níže....

Tím posuneš plochu nárazníku ca o 0,5-1cm níže a máš pokoj.....až bude teplo tak se na to chystááááám...

Jestli jsem to nepopsal úúúúúplně přesně,tak mě Gabi oprav......zdarec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 let později...

Ahojte, nechcem zakladat nove vlakno tak sa opytam tu vas co ste uz odklanali zadny naraznik - ako tam ma drzat ten naraznik po 5 dverami ? Zistil som ze tam nedrzi a hybe sa dopredu dozadu smerom. Hore dole viac menej drzi. Skrutky pod svetlami ani zospodu nechybaju a su dotiahnute. A co som videl nahradne diely stredoveho drziaka naraznika tak tam tiez nieje nic ulamane ale nejde to nacvaknut do naraznika co som pozeral ani nechapem ako to tam ma v narazniku drzat - na co sa to ma nacvaknut?  Mam 307sw facelift 11/2005

Ci s tym niekto predo mnou nieco robil neviem ale spodna hrana dveri bola odrena ked som auto kupil takze neviem ci to niekto len nevycvakol nerobil s tym nieco...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...