Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2,2 94kW škube a nemá výkon. VYŘEŠENO! Už jezdím!


Forsajt

Recommended Posts

Forsajt: To jsi píchnul do vosího hnízda, viď?

No ono je to tak, že je tu spousty kluků co moc rádi poradí když vědí a pak spousty lidí co si sem chodí jenom pro rady a ani jim nestojí za to podpořit klub členským příspěvkem. Ale nikdy se mi nestalo a mám pocit, že ani ve Tvém případě se nestalo, že by bylo ticho a nikdo nereagoval. Možná jsi zvyklý na lepší, to ale nehraje roli, možná třeba nikdo nevěděl jak lépe pomoci, ale věřím, že ti co se Ti ozvali Ti radili nejlépe jak uměli.

Ono je těžké někomu řešit jeho problém, na dálku, bez diagnostiky. Zvlášť když je problém složitější a násobný. Podle mě se dá radit pouze v obecné rovině a stejně je nejlepší rada: zajít k nějakému odborníkovi. Jinak můžeš dopadnout jako ten předchozí majitel.

Nemyslel jsem to přímo tak, že mě nikdo neporadil. Spíše jsem narážel na nedořešené témata + některé příspěvky tipu "vím ale nepovím".Fórum jsem pročítal důkladně a když čteš 15min téma, které vypadá, že vyřeší tvůj vlastní problém a nakonec zjistíš, že je to nedořešené tak tě to trochu nas..e! Toť vše.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Ako zistiť či je váha vzduchu OK, aké má mať hodnoty? Poradí niekto?


Na diagnostike to nezobrazuje žiadanú hodnotu hmotnosti (prietoku) vzduchu. Iba nameranú a tá mi chodí od 280mg do 460mg na voľnobeh podľa otvorenia EGR.


Koľko má ukazovať a pri akých otáčkach? Existuje na to dajaký postup ako napríklad u Octávky cez VAG? Tam je predpísané aké má mať hodnoty v závislosti na otáčkach pri plnom plyne.


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Ako zistiť či je váha vzduchu OK, aké má mať hodnoty? Poradí niekto?

Na diagnostike to nezobrazuje žiadanú hodnotu hmotnosti (prietoku) vzduchu. Iba nameranú a tá mi chodí od 280mg do 460mg na voľnobeh podľa otvorenia EGR.

Koľko má ukazovať a pri akých otáčkach? Existuje na to dajaký postup ako napríklad u Octávky cez VAG? Tam je predpísané aké má mať hodnoty v závislosti na otáčkach pri plnom plyne.

mám stejný dotaz, ale máme tu krásné téma "váha vzduchu", tak snad nebudeme připojovat víceméně offtopic k již vyřešenému vlaknu ... https://www.peugeot-club.com/topic/39155-vaha-vzduchuáha-vzduchu/?p=1713821

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
On 19. 3. 2015 at 1:08 PM, vlkklx said:

Zdravím,já měl taky problém s váhou,ale u benzínu 2,2,nejhorší je že se  tváří jako že funguje-tlak se podle zatížení plynule mění,ale když jsem ze zoufalství porovnal s jiným autem tak hodnota při vypnutém motoru byla hozená nahoru,tzn. i v zátěži celý průběh posunutý.Řj pak dostávala hodnoty jako by auto bylo ve větší nadmořské výšce,výsledek špatná směs a každou chvíli svítící kontrolka motoru.Naštěstí to čidlo stojí pár stovek.

Já měl podobny problem a delalo to cidlo absolutniho tlaku vzduchu (chyba105) po vymene za jine se spustila chyba katalyzatotu.. Nakonec to chtelo origo cidlo od Bosche a frci bez chyb. 807 2.2 benzin rv.04.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...