Ratchet Odesláno 13. únor 2015 Odesláno 13. únor 2015 Ahoj, mám takovou blbou otázku. Jelikož se mi u excentrické napínací kladky na klínovém řemenu ( 2.0 HDI RHZ ) "žvejkl" imbus napadlo mě jestli tam náhodou není obracený závit. Předem díky Citovat
krtek 2 Odesláno 13. únor 2015 Odesláno 13. únor 2015 (upraveno) na mojom RHZ je pravy zavit menil som ju pokial mas na mysli tu spodnu Upraveno 13. únor 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
podgy4 Odesláno 18. únor 2015 Odesláno 18. únor 2015 na RHZ je pravý závit.naklepni tak torx a šroub vyměň Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.