Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

No ono ty ostřikovače právě nefungují po otočení klíčku a když tak z těch trysek jen vyteče trocha kapaliny po nastartování už normál jinak když zapnu motor tak stěrače fungují jak mají a baterka je kupovaná v červenci min.rok Varta nějak mě to nevadí ale přijde mě to trochu divný....

Odesláno

Mimo to co se týče ostřikovačů je to trochu divný....vím že na začátku jsem měl problém s ostřikovači a když jsem je zkoušel spustit tak jsem pak došel že musím zapnout motor protože bez toho to nemělo cenu.Přijde mě že s otočeným klíčkem tomu nějak chybí štává ale jak jsem říkal baterka je nová auto jezdí denně dokonce jsem pomáhal startovat přes kabely auto a žádné známky vybíjení.

Odesláno

to preto lebo ked natocis motor  sa zdvihne napetie v sieti na 14.5 volta vdaka altiku ,ked motor vypnes mas cca 12.4V a to robi ten rozdiel vo vykone motorceka otrekovaca pokial baterka toci starterom neni co riesit je ok ked tak vymen motorcek stoji par drobnych

Odesláno

Jestli ti ten ostřikovač funguje spolehlivě při nastartovaném autě, tak bych to neřešil, ale jinak mi to přijde zvláštní. Mně pracuje čerpadlo prakticky stejně(nepozoruji okem rozdíl) s nastartovaným motorem i bez.

Odesláno

Tak to prdění výfuku asi vypadá na kat.od včerejška mě tam začalo něco cinkat po nerovnostech během přidávání plynu nebo po nastartování po otřepu výfuku....

Odesláno

Ještě by mě zajímalo jak je u těchto modelů nastavená brzda...u nového modelu mě bylo známo že pedál byl pevný v podstatě nešel skoro sešlápnout a brzdil hned při dotyku u toho mýho auta když šlápnu na brzdu tak pedál jde tak 2-3 CM sešlápnout a brzdí až potom nechal jsem vyměnit brzdovou kapalinu odvzdušnit brzdy brzdí to řekl bych určitě lépe hlavně více nahoře ale pořád to není jak jsem chtěl ale jde o to jestli to tak prostě nemá být.

Odesláno

Nejsem si jistý, jak je to u Breaku, ale v sedanu ty origo brzdy nejsou žádná sláva, takže bych řekl, že ten pocit malého efektu při prvních centimetrech sešlapování je normální. A v Breaku to předpokládám nebude lepší, spíš horší.

Odesláno

Pravda že by mohli být silnější zase na druhou stranu jsem porovnával s 2.0 která má vzadu kotouče takže to bude asi něco jiného ale i tak kolikrát když dojíždím za autem tak mě to přijde takový jakoby neplynulí brzdění bud teda sešlápnu a zastavím nebo jedu dál...:D občas při popojíždění nemůžu najít správnou polohu pedálu abych zastavil jak chci ale tedka po odvzdušnění a výměně kapaliny je to mnohem lepší ale jak i ty říkáš asi to tak tak má být.

Odesláno (upraveno)

brzdy to ma take priemerne co by si cakal od 260 prednych  kotucov chlapci si vedeli brzdy prehodit z 2.0 16v (283 mm kotuce)a je to uz o dost lepsie ked porovnam brzdy z 1.8 proti 2.0hdi co mam teraz  tak je to rozdiel no 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno

parkrat som myslel ze uz nedobrzdim bolo to nahrane po intenzivnom brzdeni tie brzdi vadli keby tym brzdam nepomozem motorom tak auto je v srote ale musim priznat ze som nesiel podla predpisov  :)

Odesláno (upraveno)

Přesně tak když šlápnu na brzdu třeba z kopce vyhodím kvalt a prostě se docurávám třeba k semaforu tak čím déle na brzdě stojím tím přestává účinkovat ale stačí znovu sešlápnout a OK jsem prve myslel že tohle vyřeší odvzdušnění nebo spíše hlavně tohle ale přetrvává to nadále ale zase to brzdí mnohem výš a citlivěji což je taky plus.

Upraveno uživatelem Nick406
Odesláno (upraveno)

jj preto som nikdy kvalt nevyhadzoval vzdy 5-ka a postupne do nizsich kvaltov podla situacie a ten motor mi vzdy pomohol ucinejsie spomalit a samozrejme dosticky a celuste viac vydrzali ,neviem mna to v autoskole tak naucili a drzim sa toho dodnes

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno

Já si právě zvykl zase takto a kolikrát se poslední dobou přistihnu že ho vyhazuji i tam kde jsem to nikdy nedělal :D nějak mě to v ten moment přijde asi pohodlnější...

Odesláno

tak jak bylo zmineno.
dej si na to brzdy 283mm. mam to tak na červene a je to velkej rozdíl oproti seriovym 260mm. třeba je nekdy zmenim i na zelene.
pokud mas na aute 14" tak už je tam nedostanes.

Odesláno

No už delší dobu jsem uvažoval že vyměním šedé plasty palubní desky za černé a vzhledem k tomu že jsem dneska překvapivě v sobotu vstával v sedm hodin tak jsem se pustil místo originálu do lakování použil jsem základ a černý matný sprej řekl bych že to vypadá docela slušně a na první pohled to od originálu není až tak velký rozdíl ale nějak kvůli nákupu a ježdění jsem stihl dnes jen boční krytky který jsem použil i jako pokusný části a zítra mě čeká zbytek.

Pak dodám fotky až to bude kompletně v autě a jinak ještě by mě zajímalo když odpojím imobilizér nebo spíše to počítadlo není nutný pak třeba zadávat znovu kod apod?? protože ho neznám :D a rád bych pak odjel nebo přinejhorším to počítadlo dolakuju v autě na místě.

post-48063-0-75636600-1426969750_thumb.j

post-48063-0-75693500-1426969751_thumb.j

post-48063-0-65403700-1426969752_thumb.j

post-48063-0-74311100-1426969753_thumb.j

Odesláno

A stejně by mě zajímalo proč v tom autě mám všude vyvrtaný tak dvojkou vrtákem dírky....:D jak jsem se dneska díval na ten ventilátor a pak sundával ty dvířka tak jsem našel snad 8 dírek další jsou na druhé straně tunelu v zadních tapecech zespodu šedého plastu palubní desky a navíc dle všeho snad každou část plastu atd.už někdo sundával když jsem oddělával budíky tak ty packy na rámečku byli vypáčený otrhaný přitom to nebylo snad ani nutný :D další díry nesmyslně na plastu světla navíc neznámý kabel který vede pod tunelem a končí v prostoru motoru kde je ustřižen furt na tom autě něco objevuju. :mrk  

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...