Radek Hurvajz Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 Pokud najdeš v PC nainstalovaný ovladače Silicon image, tak je odinstaluj, pokud jsi to už neudělal. Nasledně vyfotíš desku, nebo zjistíš v Programku Everest http://www.slunecnice.cz/sw/everest/ co je to za desku a taky jak je na tom audio, vypnutý nebo zapnutý, kdyžtak až budeš doma prozvoň mě, zavolam ti zpět a mužem kouknout do toho biosu. Citovat
Šalda Odesláno 28. leden 2015 Autor Odesláno 28. leden 2015 Everest mě tam už ChouLu dával když se mě přes teamviever na to díval. Jinak ten ovladač zvuku tam nemám, jen asi 4 nvidia programy. Ale pokud budu moct zavolat mezi 20 a 21 hodinou jak dám děti spát tak se na to můžeme podívat, nebo klidně přes ten teamviever. Citovat
Šalda Odesláno 28. leden 2015 Autor Odesláno 28. leden 2015 Tak super, já potom zavolám a uvidíme :-D Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 Šallo, drivery najdeš tady - http://h20564.www2.hp.com/hpsc/swd/public/readIndex?sp4ts.oid=3785040&swLangOid=5&swEnvOid=4053 jen si připadně změň na win 7 64 bit a zkus tam ty Audio drivery nasypat, jestli to už teda nezkoušel Lukáš. Manual - http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c01163037 Podobnej, ne li stejnej připad - http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=1864&t=1125172 Deska je HP GRIZZLY REV. 0A Někdo na netu řešil audio, ale jen jestli ten chip umí dat SPDIF, což nam nepomuže Citovat
Šalda Odesláno 28. leden 2015 Autor Odesláno 28. leden 2015 Tak ovladače jsem zkoušel a nic, myslím že i Lukáš zkoušel přesně z těhle stránek a bez úspěchu. Píše mě to že tenhle software nepodporuje systém, či něco takovýho, zkoušel jsem 32 i 64bit a nic. Jinak jsem zkoušel i na Visty a jedinný co šlo nainstalovat byl nějakej SRS audio, ten nyní vidím že mám nainstalovaný, nicméně zvuk stejně nejde. A manual je dobrej, je to téměř přesně na můj počítač. Citovat
Šalda Odesláno 28. leden 2015 Autor Odesláno 28. leden 2015 Jinak když koupím tohle: http://www.tsbohemia.cz/axago-ada-15-usb-stereo-mini-audio-adapter_d201130.html nebo tohle: http://www.tsbohemia.cz/axago-ada-20-usb-7-1-audio-adapter_d169080.html Tak mě zvuk pojede? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 USB neber, vem něco do PCI, např, ale daji se najit i levnější - http://www.tsbohemia.cz/creative-sound-blaster-5-1-vx-pci-bulk-30sb107100000-_d95591.html http://www.czc.cz/4world-c-media-cmi8738-4-kanal-pci/156465/produkt Ale asi bych radši to kilo přidal Citovat
ChouLu Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 Já bych to přeinstaloval, nainstaloval zvuk a poté ovladače grafiky, ale bez HD audia... Bohužel systém i po odstranění ovladačů furt v sobě něco má a prostě zvukovku nevidí A PC je složené od HP, takže podpora ovladačů nicmoc Citovat
Šalda Odesláno 28. leden 2015 Autor Odesláno 28. leden 2015 Na PCI jsem se taky díval, ale mám jen jeden PCI, a tam mám grafiku, tak nevím kam bych to zapojil. Citovat
ChouLu Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 Grafiku máš v PCI express EDIT na netu vidím tu desku a máš tam černej pro grafiku a bílej PCI pro jiné přislušenství Ale reinstal by stačil... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 už jsme našli vypnutý audio v Biosu https://docs.google.com/document/d/1y4B10-d8ndc7z0PyOI_zVvLb_gk3S2ogKT54tEfCU-s/edit Reinstal by nestačil Citovat
ChouLu Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 O tom jsem také uvažoval, ale ještě se mi nestalo, že by grafika vypla v biosu zvuk :-O Citovat
Šalda Odesláno 28. leden 2015 Autor Odesláno 28. leden 2015 Tak jak píše Radek, bylo to vyplý v Biosu, nyní zvuk konečně po velkých útrapách opět jede Děkuju všem zůčastněným za pomoc, zejména ChouLu a Radkovi Třeba tohle téma ještě někomu pomůže. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 To nevypla grafika, zřejmě to s tím modulem bylo tak nastavený Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 28. leden 2015 Odesláno 28. leden 2015 Já se s dovolením vetřu taky s jedním dotazem ohledně zvuku v NTB Prostě zapnu ho, zvuk jde v pohodě, pak ho zavřu, otevřu zvuk pořád jde a pak třeba po 4 otevření NTB už zvuk nejde a už se nerozjede do té doby, dokud NTB nevypnu, restart nepomůže. Netušíte, co to dělá a jak se toho zbavit? Docela mě to se... Ja bych začal přeinstalací ovladačů, nasledně bych počitač uspaval jen v připadě nutnosti, ono někdy je s tím problem. Ale ovladače by mohli pomoct Citovat
Aluška Odesláno 29. leden 2015 Odesláno 29. leden 2015 (upraveno) Ovladače už sou přeinstalovaný a naposledy snad jsme už ani žádný nenašli Já to mám někde v NTB nastavený samo, že se uspí asi po 1hod. nečinnosti...Já počítačům nerozumím, takže se na to asi vykašlu a budu se s tím muset smířit Ještě dodám, že to dřív nedělalo, začlo to blbnout zhruba v době, kdy začala blbnout cdromka, ta byla zkušebně vymontovaná, ale nepomohlo to, takže s tím to asi nesouvisí. Upraveno 29. leden 2015 uživatelem Aluška Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 29. leden 2015 Odesláno 29. leden 2015 Hm, tak to asi nic, jen že psali že u Win8 to zpusobovala nějaká aktualizace Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.