Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Cau, chtel jsem se zeptat zda ma nekdo podobne zkusenosti s Egrem? Uz asi mesic mi sviti kontrolka motoru a auto hlasi chybu depollution system faulthy a obcas bezel po startu za studena nepravidelne motor. Zajel jsem na dia a tam zjistili ze to je predni Egr ventil, doporucili mi ho nejprve vycistit, tak jsem ho dal vycistit stalo me to 1300 a prej byl hodne zaspinenej a dokonce v nem byly i kovove piliny, ale prej ho rozchodili. Kontrolka zmizela na dve hodiny pak se znova rozsvitila a stejna hlaska... Kdyz jsem vecer nastartoval tak motor bezel chvili neprvidelne kontrolka motoru svitila a auto mi asi skocilo do nouzaku slapl jsem na plyn a skoro se ani nerozjelo kdyz jsem ho dal uplne dolu tak jsem jel max 20 km/h asi po minute se vse ustalilo a auto zaclo zase normalne tahnout... Dojel jsem do servisu a ted cekam co bude zda mam koupit novej Egr, nebo jen prehrajou software jako kdyby to byla jen nejaka elektronicka chyba tak nevim... Jeste jsem se chtel zeptat pac novej stoji kolem 5-8 tisic. Zda by pomohlo zaslepeni proste Egr offnasel jsem firmu co to dela za 4000 . Nevim ale kdyz uz mam jeden Egr K.O. nejspise zda muzu jit na to zaslepeni nebo musi byt oba v cajku. Dik za rady :-)

Odesláno

Tak dneska a včera ráno když jsem nastartoval tak mi asi 2 - 3 minuty nereagoval plyn i když byl úplně sešláplej na podlahu bylo tam tak 1500 otáček max. a hrozný smrad  nafty... Diagnostika hlásí chybu předního EGR už dlouho, tak jsem byl na vyčištění před třemi dny myslel jsem že to pomůže, ale od té doby takhle zlobí ty starty :-/ vůbec nechápu co mi s tím udělali před tím mi to nikdy neudělalo kontrolka motoru svítí pořád... Včera jsem se objednal na středu do spec. servisu kde se specializují na EGR off, ale vůbec nevím zda to může být tím. po ohřátí motoru a lehkého sešlapování asi po 3 minutách vše ok a auto jelo normálně i po opětovném vypnutí a zapnutí motoru vše ok :-/

Odesláno

Čaute, to stím plynem to mi udělalo taky normálně auto stojí v garáži, ale včera jsem přijel k domu okolo třetí hodiny a auto do garáže jsem jel poklidit až okolo osmé hodiny večer a nastartoval jsem a plyn vůbec nereagoval... Nikdy předtím se mi to nestalo čím by to mohlo být? Otáčky byli něco málo k 500 a po šešlápnutí až na podlahu nereagoval vůbec.. a po té minutě zhruba bylo vše ok.

Díky za rady   :)  :)

Odesláno

Tak jsem to nevydržel přeobjednal jsem se na dnešek a naštěstí mě hnedka vzali pač potřebuji jezdit a už je hotovo, EGR OFF :-) mechanici mi řekli že je vše už v pohodě :)  a že ty problémy s tím plynem byli kvůli špatně odvedené práci při čištění, že prej byl šíleně zanešenej silikonem, vůbec nechápu jak se tam mohl dostat :myslim  :myslim , že prej byl úplně zadělanej :myslim :-/ víc infa napíši až budu mít auto jedu si pro něj... cena 4200

Odesláno

Hm tak jsem tam přijel, zeptal se co a jak, říkali že to je v pohodě nic nesvítí žádná hláška se neobjevuje atd... vymazali jednotku zaslepili Egry... Tak jsem jim to zaplatil celej šťastnej nastartuju jedu domů a v půlce cesty opět kontrolka motoru a hláška "depollution system faulthy" a pak hláška "speed limit control"  :-( když jsem dojel domů kouknu a kouří se mi z motora, (bílí kouř) smrděl hodně po spálenině jako kdyby se tam něco pálilo. Tak už nevím volal jsem tam zpět a pojedu na reklamaci :-/ to je fakt den...

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...