oddie Odesláno 7. leden 2015 Odesláno 7. leden 2015 To je právě to, opravdu perspektivní ojetina se buď vůbec v nabídce neobjeví, protože ji vezme bazarista sám nebo pro síť svých známých, a nebo když už ji zrovna nikdo okolo nechce, jde na veřejnost za draho. Citovat
P607Olda Odesláno 7. leden 2015 Odesláno 7. leden 2015 (upraveno) Já bych taky volil nízkorozpočtové. 406 kombi je opravdu dobrý kandidát. Jenže jsou všechny olítané. Právě proto bych nevylučoval benzínové auto, bude zachovalé, a ta spotřeba je vyšší, ale zase údržba levnější. Takže jsme zpět u tvé 306. Odbočím, pro zajímavost - podívej jaká voňafka s klimou (bohužel dvoudveřová) se dá koupit za 38 t. Kč http://www.sauto.cz/osobni/detail/renault/clio/16202755?company=1&goFrom=list Upraveno 7. leden 2015 uživatelem P607Olda Citovat
P607Olda Odesláno 7. leden 2015 Odesláno 7. leden 2015 (upraveno) Jj, v tom shánění voňavek je to Know-how. Taky by mě zajímalo, jakou síť známých musí mít prodejce, aby měl samá hezká a poctivá auta. Běžný kupec se k nim nedostane, protože nemá ty správné známé v autosalonech. Upraveno 7. leden 2015 uživatelem P607Olda Citovat
Guest bluesman Odesláno 7. leden 2015 Odesláno 7. leden 2015 Clio = kolená pod bradou a hlava zašpricovaná o stropnicu. Ja som mal vyhliadnutú inú voňavku, ale už je bohužiaľ predaná... http://www.autobazar.sk/7539939/peugeot-407-1-6-hdi-business-class-fap/ Takže najbližšie ma čaká obhliadka tejto krásavice: http://www.aaaauto.sk/sk/peugeot-407/car.html?id=61803147#make=92&model=1251&palivo=2&maniacar=1 Citovat
P607Olda Odesláno 7. leden 2015 Odesláno 7. leden 2015 (upraveno) Čo už, hlavne nezabudni ružové okuliare. Upraveno 7. leden 2015 uživatelem P607Olda Citovat
Guest bluesman Odesláno 7. leden 2015 Odesláno 7. leden 2015 O jejich úvěr nemám zájem, děkuji. 407ma stojí přímo v Žilině, doufám, že se neprodá do víkendu. Neměj obavy, já nepodepíšu cokoliv, to mě při studiu důkladně naučili. Citovat
Charlie 1 Odesláno 7. leden 2015 Odesláno 7. leden 2015 (upraveno) To je pěkná splacanina ta první...tahle kůže se dělala,ale proč ma jen zadní sedačky?byly z vraku a přední byly vystřelený tak tam nechal látku... Takovém autům se vyhejbej.... Nejhorší na koupi je spěch co nejrychleji něco koupit, To se většinou nejvíc vymstí,v mým okolí znám víc případů co koupili auto a za pul roku ho radši prodali ,protože věděli ze si nasrali.... Upraveno 7. leden 2015 uživatelem Charlie 1 Citovat
Guest bluesman Odesláno 7. leden 2015 Odesláno 7. leden 2015 Tiež ma to zaujalo, že koža bola len vzadu. No našťastie už to nie je aktuálne, ako hovorím, je predaná, zisťoval som to. Ale musíte uznať, že výbavu mala krásnu. Citovat
Medvěd Odesláno 7. leden 2015 Odesláno 7. leden 2015 Přijde mi, že dotyčný se prostě rozhodl rozšířit řady draze vyléčených optimistů. Na 4ech stranách se mu tu různí protřelí a zkušení matadoři snaží otevřít oči a přesvědčit ho k méně rizikovým cestám, on ale vytrvale stojí jak beran za svým. Sám mám 306ku a občas i zafňukám po 406ce, která měla své výhody - ale prostě na podobné auto teď není a i ta 306ka nás odněkud někam spolehlivě doveze. Osobně bych na místě tazatele fakt pouvažoval o uvedení 306ky do spolehlivého stavu nebo se podíval ve finančních relacích dosažitelných BEZ ÚVĚRU. Když koupíš 407u za 5000,- €, co budeš dělat až Tě potká NEČEKANÝ závažnější servis, vezmeš si další úvěr? Sorry, ale velice podobně se chová můj Pavel, když vidí zajímavou hračku - taky by jí hned chtěl za v podstatě jakoukoli cenu. Ale oproti Tobě jsou tu dva zásadní rozdíly: a) je mu 8 (a tedy z toho zřejmě vyroste) b) úvěr mu nikdo nedá (a ani nenabízí - zatím ) Citovat
Guest bluesman Odesláno 7. leden 2015 Odesláno 7. leden 2015 Aha, takže keď chce niekto vymeniť starý polorozpadnutý vrak za novšie, bezpečnejšie a úspornejšie auto s porovnateľnými nákladmi na servis, je to blázon? Ja teda neviem, ale poznám veľa ľudí, ktorí kupujú auto na splátky a riskujú oveľa viac - ja sa snažím aspoň s vami poradiť aby som si vybral čo možno najlepšie. Ak by sa aj objavil nečakaný servis, tak by sa to dalo zatiahnuť z platu (ak by samozrejme nebolo treba vymeniť polovicu motora napríklad). Skúste mi dať šancu, ľudia, možno nie som až taký typický blázon. Citovat
Medvěd Odesláno 7. leden 2015 Odesláno 7. leden 2015 Víš - mně se hlavně nelíbí kombinace úvěr/nová práce. Sám mám za sebou poměrně dlouhé období hledání práce a tak vím, že u nové práce je vždy spousta proměnných. Klidně bych, na Tvém místě, půl roku v té nové práci makal a dojížděl starým škopkem a až bych měl za sebou aspoň zkušební dobu a měl jakous takous jistotu, že se mnou zítra nevyrazí dveře, tak bych začal přemýšlet o nějakém úvěru. To, co tu řešíš mi fakt přijde jako cesta do pekel. Citovat
Guest bluesman Odesláno 7. leden 2015 Odesláno 7. leden 2015 (upraveno) A vieš si predstaviť to riziko, najazdiť nejakých 18tis. km po kľukatých a nebezpečných cestách v hornatom regióne (ledovka, sneh, mlha) na aute bez ABS, ESP, airbagov, a ešte minúť mesačne za benzín cca. 350€ (+ servis)? To sú predsa zbytočne vyhodené peniaze a priveľké hazardovanie so zdravím a životom. Upraveno 7. leden 2015 uživatelem bluesman Citovat
Guest StibTo Odesláno 7. leden 2015 Odesláno 7. leden 2015 Jen pro představu sem přidám porovnání jakožto aktuální provozovatel jedné 306 a jedné 407 .... Tmavne displej = cca od 2.000 na Ebay nový (407) / do 306 jsem po vykradení sehnal "hodiny" asi za 400,- .... Pneu - na 306 v roce 2012 4x SAVA Eskimo S3 přes slevu v AutoKelly cca 4.500 sada / na 407 jedna guma (215/55/R17) cca od 2.000 výš ... POV / HAV na 306 jen POV 2x ročně 2.500 / na 407 POV+HAV 2x ročně 4.700 (a to mi zdejší člen udělal SAKRA dobrou cenu) atd. atp. ... O věcech typu náklady na PHM nemluvím, vím, že 1,4 55kW a 2,2 120kW nemá ani smysl porovnávat Citovat
Guest StibTo Odesláno 7. leden 2015 Odesláno 7. leden 2015 A vieš si predstaviť to riziko, najazdiť nejakých 18tis. km po kľukatých a nebezpečných cestách v hornatom regióne (ledovka, sneh, mlha) na aute bez ABS, ESP, airbagov, a ešte minúť mesačne za benzín cca. 350€ (+ servis)? To sú predsa zbytočne vyhodené peniaze a priveľké hazardovanie so zdravím a životom. No jo no ale co kdyz prace neklapne jak pise Medved a ty zustanes bez prijmu a s uverem + novym zroutem nafty/benzinu na krku ? Citovat
Guest bluesman Odesláno 7. leden 2015 Odesláno 7. leden 2015 Už som to tu písal - v krajnom prípade predám oba pežoty, vyplatím úver a budem na nule. Príde mi to stále menšie riziko ako jazdiť bez jediného airbagu toľké kilometre. Som ešte mladý na smrť za volantom! Inu, čo znamená to POV/HAV prosím ťa? Citovat
Guest StibTo Odesláno 7. leden 2015 Odesláno 7. leden 2015 povinne ruceni & havarijni pojisteni Citovat
Guest StibTo Odesláno 7. leden 2015 Odesláno 7. leden 2015 A nevím ... školy nemám ..... ale myslím, že i kdybys pak prodal obě auta na nule nebudeš. Budeš pod ní ... Citovat
P607Olda Odesláno 7. leden 2015 Odesláno 7. leden 2015 Klikaté cesty - když to někam opřeš, tak tě to nebude mrzet. Souhlasím s předešlými: půl roku jezdi v 306 a pak se uvidí. Citovat
Medvěd Odesláno 7. leden 2015 Odesláno 7. leden 2015 (upraveno) A vieš si predstaviť to riziko, najazdiť nejakých 18tis. km po kľukatých a nebezpečných cestách v hornatom regióne (ledovka, sneh, mlha) na aute bez ABS, ESP, airbagov, a ešte minúť mesačne za benzín cca. 350€ (+ servis)? To sú predsa zbytočne vyhodené peniaze a priveľké hazardovanie so zdravím a životom. Jezdím od roku 1990 a jezdil jsem se vším možným, mnoho let cca 8000 km měsíčně. První auto s pytlem (air bagem) jsem pořídil až po roce 2000 a představ si, že do té doby jsem se nezabil. Přijde mi, že primárně hledáš důvody obhájit si koupi drahé hračky a nechceš slyšet varovné argumenty. Napíšu totéž co Olda - argumenty mi došly, přeji Ti hodně štěstí (upřímně), třeba se Ti upgrade autoparku povede fakt bezbolestně. Upraveno 7. leden 2015 uživatelem Medvěd Citovat
P607Olda Odesláno 7. leden 2015 Odesláno 7. leden 2015 Půjčka na ojeté auto: jsi nepochopil, že to není "pomoc potřebným", ale "jak vysát peníze z nešťastníka"? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.