Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Bodový systém a upravy

Crack

Recommended Posts

u mne se nezmeni nic. auto chci mit dycky tiptop, nesmyslnemu tuningu neholduji, takze se v tomto smeru nebojim.

obavam se pouze rychlosti mimo mesto a nad dalnici, pac tam se jaxi nedokazu udrzet - a to jsem ted jeste pribral temer 40 kW :D ve meste me padesatka nedela problem.

[upravil dne 30/10/05 chechet]

Crack: Koukám na stránky bláznů z Miletína a koukám, že tam nějakej Michal prodává BMW E30... Mno, jednak cena je trochu mimo a jednak je trochu mimo i rok vyroby, je to nejhur 7-8/87, starsi urcite ne :)

At posle kdyztak puvodni vin auta a ja mu to zjistim presne, protoze tohle bude prestavba na starsi papiry. Jen nevim, jestli ma puvodni vin, nebo jestli je puvodni skrtly a novy prideleny policii (debilni napad nasich zakonodarcu) vyklepany na hrnci tlumice.

Původně zaslal: Fx

Crack: Koukám na stránky bláznů z Miletína a koukám, že tam nějakej Michal prodává BMW E30... Mno, jednak cena je trochu mimo a jednak je trochu mimo i rok vyroby, je to nejhur 7-8/87, starsi urcite ne :)

At posle kdyztak puvodni vin auta a ja mu to zjistim presne, protoze tohle bude prestavba na starsi papiry. Jen nevim, jestli ma puvodni vin, nebo jestli je puvodni skrtly a novy prideleny policii (debilni napad nasich zakonodarcu) vyklepany na hrnci tlumice.

:o koukám že ty se vyznáš!Je to přestavba,přeražený číslo a jestli je tam rok tuším 84 tak to je jen v papírech auto je rv.88.Proč myslíš že je cena mimo?

No, protože velmi pěkná E30 318i M40 se na přestavbu dá sehnat od cca 25 tisíc, papíry když máš štěstí 4, běžně 8-10 a přestavba stojí od cca 1500 do cca 3800 (+ technická atd., takže do šesti)... Tudíž podle mě to je prodejný, pokud to je hodně pěknej stav a ideálně pokud necvakaj hydroštely (takovou M40 jsem ale viděl snad jen jednou) do cca padesáti.

Vím teď o jedné 325i automat s klimou, v kůži atd. za 69 tisíc, a to auto je skutečně někde o dost jinde než tahle s M40. A podle mě i tamto auto se prodá tak do 60 tis. Kč. Tady na té 318ce jsou už na fotkách vidět nějaké ty bastlíky, které by mě osobně docela odradily, protože když se někdo nenamáhal dávat tam např. origo tlačítka do středového tunelu, kdo ví, jak vypadá kabeláž pod ním... A další věc, která srazí cenu auta minimálně ve chvíli, pokud majitel nemá původní německej techničák, je právě rok výroby v TP. Vem si, že tě někdo naboří a ty máš fakticky auto z roku 88, ale papírově o 4 roky starší. Co ti asi pojiš?ovna dá...

No, protože velmi pěkná E30 318i M40 se na přestavbu dá sehnat od cca 25 tisíc, papíry když máš štěstí 4, běžně 8-10 a přestavba stojí od cca 1500 do cca 3800 (+ technická atd., takže do šesti)... Tudíž podle mě to je prodejný, pokud to je hodně pěknej stav a ideálně pokud necvakaj hydroštely (takovou M40 jsem ale viděl snad jen jednou) do cca padesáti.

Vím teď o jedné 325i automat s klimou, v kůži atd. za 69 tisíc, a to auto je skutečně někde o dost jinde než tahle s M40. A podle mě i tamto auto se prodá tak do 60 tis. Kč. Tady na té 318ce jsou už na fotkách vidět nějaké ty bastlíky, které by mě osobně docela odradily, protože když se někdo nenamáhal dávat tam např. origo tlačítka do středového tunelu, kdo ví, jak vypadá kabeláž pod ním... A další věc, která srazí cenu auta minimálně ve chvíli, pokud majitel nemá původní německej techničák, je právě rok výroby v TP. Vem si, že tě někdo naboří a ty máš fakticky auto z roku 88, ale papírově o 4 roky starší. Co ti asi pojiš?ovna dá...

no jo no,on to koupil za pade a dával tam dost novejch věcí,ale on to neprodává,napsal tam jen tu cenu,prej co kdyby náhodou,že,tak že by to pustil,takhle je to myšlený;)

Jo takhle, to potom jo... To víš, člověk je zvyklej na různý věci...

Např. před 3 rokama za 43tis. bez papírů konečná cena v ČR, dovoz Los Angeles...

http://test.foxik.net/new/1.jpg

http://test.foxik.net/new/2.jpg

http://test.foxik.net/new/3.jpg

http://test.foxik.net/new/4.jpg

http://test.foxik.net/new/5.jpg

http://test.foxik.net/new/6.jpg

325iS, klima, motor M20, 170 PS, v garáži připraven motor M52, 193 PS, z 328i E36:papa Přes zimu řekl bych, že je co dělat:D

[upravil dne 2.11.05 Fx]

Jo takhle, to potom jo... To víš, člověk je zvyklej na různý věci...

Např. před 3 rokama za 43tis. bez papírů konečná cena v ČR, dovoz Los Angeles...

325iS, klima, motor M20, 170 PS, v garáži připraven motor M52, 193 PS, z 328i E36:papa Přes zimu řekl bych, že je co dělat:D

[upravil dne 2.11.05 Fx]

Dovoz LA?

Kámoš má 320i v coupéčku, super auto ale menší motor bych v tom nechtěl. Před rokem ji koupil za 40 (dal 20 + Renaulta 21)

Jinak za 100tis. sem viděl nádherný kabrio, tuším 325i, zachovalá, plná výbavá, fakt nádhernej kousek.

Jo, American prijel do Cech, vzal si sem svoji 325i, no a kdyz se vracel, tak se mu uz nevyplatilo calovat za prevoz kary do USA:super

Dvoulitr M20 je pro spoustu lidi takovej bezcennej motor, protoze ma stejny povinny ruceni jako dvouapule, stejnou spotrebu (chvilema i vetsi) a o 40 koni min...:grr Na druhou stranu proti dvouapuli je ten motor fakt k neutahani...

A k tomu kabriu - kabrii jsem videl docela dost, dobrej kup podle me udelal nedavno Fikux (mame garaze vedle sebe) - koupil krasny kabro za 60 tisic bez papiru. Je to teda dvoulitr, je to trochu bastl (na chromaku jsou plasty M-technik II z plastaka a jeste k tomu na kabriu z kupe), ale vypada to auto moc pekne a koroze tam mnoho neni. Je fakt, ze s prestavbou to vyslo do nejakych 80ti a pak resil hudbu a docela dost drahy Alpiny kola, ale ty M-tech plasty maji fakt docela velkou hodnotu. No a motor 2,5i se da s trochou stesti sehnat za 7 tisic... Pred letem jsme predelavali kamosovyho kombika z 2,0 na 2,5 a podarilo se sehnat motor matthes za smesnejch 7 tisic... A taha to ukrutne:super

most_14.jpg

Jo, to sou výborný hračky.

Taky sem přemýšlel že bych si koupil něco pěknýho bez papíru a dal to dohromady. A udělat nějakou prasárnu jako hodit tam B10 motor :mrk Todle auto bude klasika ještě 50 let :)

Jinak ten na foto je fakt nádhernej, přesně takdle si 3 představuju.

[upravil dne 3/11/05 Fusion]

• 3 weeks later...