Ivouš Odesláno 4. leden 2015 Odesláno 4. leden 2015 čau, prosím o radu: v pc se mi v souboru videa složka VIDEO_TS ukazuje jen soubor VOB,ale soubory IFO a BUB Windows Media Player neumí rozpoznat a je u nich taková prázdná ikonka,i když na něj 2x kliknu tak v pc nemám soft který by je otevřel.Jakým programem se IFO a BUB otevírají děkuji za rady Citovat
AnotherOne Odesláno 4. leden 2015 Odesláno 4. leden 2015 Ide pravdepodobne o video DVD disk, Windows media player by ho mal bez problémov prehrať. http://windows.microsoft.com/sk-sk/windows7/play-a-cd-or-dvd-in-windows-media-player Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 4. leden 2015 Odesláno 4. leden 2015 ja pouzivam GOM Player - prehraje vsechno - uplne vsechno Citovat
FrantaCV Odesláno 4. leden 2015 Odesláno 4. leden 2015 GOM Player je asi to nejlepší z free, ale taky nezvládá všechno. Zkus tohle: http://avs-dvd-player.en.softonic.com je taky free. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 4. leden 2015 Odesláno 4. leden 2015 Windows Media Player je taky přehraje, jen musíš z menu WMP dat přehrávat DVD ze složky, a složku vyhledat. Potřebuješ jen správný kodeky. Případně je možné nainstalovat nějaký ten přehravač, ať třeba ten GOM player, nebo KM player, či novější DAUM POT Player, ptom bud z menu přehrát DVD ze složky, nebo dvouklikem na soubor VIDEO_TS.IFO přímo ve složce, pokud tento soubor nemá žadnou ikonu lze ho naasociovat přímo k tomu přehrávači ve kterém se má spouštět. TJ pravý klik, vlastnosti a u TYP SOUBORU je OTEVŘÍT V: a tam tlačitko procházet, vybereš přehrávač, např GOM Player a uložíš, příště stačí dvouklik na soubor VIDEO_TS.IFO a jede celé DVD. U WIN MEDIA Playeru nevim jestli to bude fungovat, mělo by, ale zakladem jsou ty kodeky, takže mužeš vyzkoušet dát asiociaci na Media player a až když to nepujde tak instalovat jiný přehravač a potom stejným postupem udělat asociaci na něj Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.