Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Sčítání modřin

Driver

Recommended Posts

Mladá? Říkala, že příště jede s náma :D Tak jsem ji ukazal ty malé flíčky a ona že si to ještě teda rozmyslí :D Já osobně si mysím, že svýma pohybama a hlaškama by vypadala při hře docela dost koicky, ale příště ji určitě vezmu s sebou :D

BTW: utopenci už se topí ;) akorát jsou to bohužel ty moučný potvory - naštěstí jen 3 - a jsou bez okurky a feferonek - nicméně cibule je tam ... no prostě mooooc :roker - tak uvidíme co z toho vyleze

:D No vzhledem k rychlosti meho behu a vseobecne sikovnosti bych si ani nemusela brat maskace a klidne tam behat ve zluty svitici mikine a ruzovych elastakach ze zakladky, protoze bych na konci hry byla samy flek :)))))) ...a tech cucflekomodrin na mem \"to-co-se-nikdy-neopali\" tele :D:D - to nevim, jestli by me Juno pustil jeste na nejakou akci P-C :D:D:D:D:D

Neto: když ti pár těch kuliček prosviští kolem hlavy, to se najednou sama budeš divit, jak rychle dokážeš běhat :D;)

Ne, vážně, o běhu to tam moc není, spíš o lezení po čtyřech do kopce.... pokud nezvolíme mírnější terén. No a pak je to spíš o hopsání od stromu ke stromu. Fakt spíš sranda, než nějaké atletické výkony.

[upravil dne 11/1/05 oddie]

Původně zaslal: voštík

Ale nožčky mě bolí trošku ještě teď :myslim

mas se predtim rozcvicit :)

poprve jsem totalne zanedbal pripravu pred a pak jsem byl druhej den neschopnej vstat z postele... potom jsem si pred hrou aspon trosku protahnul svaly a bylo to hned lepsi :)

2 oddie: nasel jsem trosku jine hriste http://www.paintballgames.cz/ a to je na rovine... ale aby to nebyla placka, ma aspon zakopy a stare okopy na tanky :) tak trebas na jare tam... moje Rodeo uz je hezky vycisteny, naolejovany a nemuze se dockat :D

jj, pocitam ze na jare si opet pojede zahrat tak deset lidi od nas z firmy, takze bysme mohli vytvorit protitym a zajeli trebas sem ;)

jeste se pokusim odchytit majitele na icq a zjistit podminky co se tyka vlastnich zbrani a kulicek, ale myslim ze to projde.

hodim sem nejaky ten termin, az se cas nachyli ;)